Jump to content

Diablo 3


Mita

Recommended Posts

Cudi me za blizzard..mada i wow kad se pojavio igra je bila enormno puna bagova ali se kroz mesec i po dana sve stabilizovalo. Takav pekmez stav je upropastio i warhammer online, i nastavio se kroz druge igre i diabla..a svi su zaboravili wow i 2004 godinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шта фали ДетСпенку? :bigblue:

Fali joj dosta toga.

Baš je sad igram.

Vrlo dosadna igra.

 

Kvestovi su jednolični, nema nikakve drame, igra je prelaka i na težim nivoima, sve se svodi na rokanje levim tasterom bez ikakve strategije.. i komotno se prelazi... al' to vrlo brzo dosadi.

A stvar koja me pogotovo nervira su gomila beskorisnih itema koje ti pune invertar i kojeg moraš da prazniš svaki čas (čas i sa džukelom postaje predosadno).

"The more is the less".

Šta je artifakt?

To je valjda nešto unikatno, nešto što ne možeš da nađeš na svakom koraku, nešto što kad nađeš, obraduješ se.

Ovolikom količinom specijalnih itema po metru kvadratnom totalno kvari utisak.

 

Grafika je predobra, ali nije ni čudo, pošto su je radili ljudi iz Blizzard North.

 

----------------------

 

Ajooooj.. zajeb. :)

Mislio sam da Jare misli na Torchlight.... :)

 

DetSpenk rules! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja predjoh igru odavno, sada sam na inferno modu II Act, poprilicno zeznuto.

Krivo mi je sto nema druid klase, nadam se da ce je ubaciti u expansion pack.

Igra je jedna od najlepse uradjenih ikada, milina igrati.

Edited by Grimmjow86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu da se kladim, da kada bi Blizzard probao neku novu stvar da napravi, a da nije bazirana na staroj slavi, da bi to bio mega fail, finansijski krah. Ovako samo exploatisu maximalno sve. Predvidjam World of Starcraft kao sledeca masovna exploatacija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Taj krek kapiram nikada nece raditi savrseno, a za neko iole solidno iskustvo treba se strpeti jos par meseci. A ovaj Lineage deluje prebolesno, malo me smara sto mozda ima previse neprijatelja (deluje kao oni ludacki modovi za D2 sa milionima creepova okolo).. ono, meni je vise kul kada ima manje ali potencijalno zajebanijih protivnika, no sta god. Ceo sistem sa bacanjem magija/poteza je toliko prost i genijalan da ne mogu da verujem da ga niko do sada nije koristio (sem Arx Fatalis, jos jedna potpuno neposteno ignorisana genijalna igra).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...