Jump to content

Interfector


Apeiron

Recommended Posts

(offtopic) - hipersvemir kao i sranja od ovih Topicevih filmova! Na cemu moras biti da ti se svidi Team America? O Chopper-u da ne pricam. A i ovaj BaseKateBall je blaga katastrofa. Jedino se Depp pokazao sa slepim misevima, mada je i to pritisak.

 

Ajd!

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

(offtopic) - hipersvemir kao i sranja od ovih Topicevih filmova! Na cemu moras biti da ti se svidi Team America? O Chopper-u da ne pricam. A i ovaj BaseKateBall je blaga katastrofa. Jedino se Depp pokazao sa slepim misevima, mada je i to pritisak.

 

Ajd!

 

Poz!

Znaci team america, je prejak.

Ne znam laki u zadje vrjeme si poludio,nista ti nevalja i stalno si nervozan.

Djina bise muze.

laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno sam promenio misljenje o ovoj grupi. Ne znam u pocetku mi se uopste nisu svidjali ali onda sam prosto iz zezanja pre 3 meseca kupio njihov album i odusevio sam se. Na albumu mi se prosto sve pesme svidjaju i stvarno po meni imaju evropski potencijal

Thanks!

 

pivopije.gif

 

@ Manga - vise da je obrnuta situacija, nekako si mi ti pod pritiskom icon_smile.gif

 

Poz!

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apeirone samo da ti kazem da ste fantasticno svirali na koncertu na kraljevskom i da vam je dobra ona nova pesma . I da kad ce vam izaci novi album posto ste The force within snimili 2002 a objavili tek 2004

Hvala za komentar za svirku!

 

Sto se albuma tice, odlicno pitanje.

 

Nadam se da ce do kraja godine pesme biti spremne, a da ce tad i snimanje da usledi. Nova pesma bi trebala biti naznaka kuda ce se sa bendom dalje ici. Ali videce se vec.

 

Tu smo, i ne idemo nikuda (mislim kao bend da cemo jos dosta da sviramo, dok ja kuci nisam nikad icon_mrgreen.gif ).

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo naprijed starac, nadam se da ces prikupiti dosta inspiracije (ili konspiracije icon_biggrin.gif ) na predstojecem koncertu Pere Deformere.....

 

Album, uz moja najiskrenija nadanja bice gotov (mislim i izdat) do kraja 2006. icon_smile.gif

 

Poz i lijepo se provedi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno sam promenio misljenje o ovoj grupi. Ne znam u pocetku mi se uopste nisu svidjali ali onda sam prosto iz zezanja pre 3 meseca kupio njihov album i odusevio sam se. Na albumu mi se prosto sve pesme svidjaju i stvarno po meni imaju evropski potencijal

E, brate, sa mnom je isto tako bilo. Ako si ih prvi put cuo, kao i ja, u Domu omladine, nije ni cudo sto ti se nije svidjalo. Ma uvek treba preslusati album, pa onda suditi o bendu (a kad nesto cujes u Domu omladine ili na 202-kinim koncertima, onda su dodatne informacije neophodne!).

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

E Interfectorovci gdje u Banjoj Luci se moze kupiti vas cd, osim u " KEC"-u(ako se i tamo moze kupiti)????

 

Molim da mi neko danas odgovori posto sutra idem u BL, pa sam konto kupit vas cd i jos neki metal cd-ova .Gdje je najveci izbor metal cd-ova uopste???

 

 

 

 

 

Vita jela, zelen bor molim brzi odgovor!! xexexxaxa

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Interfectorovci gdje u Banjoj Luci se moze kupiti vas cd, osim u " KEC"-u(ako se i tamo moze kupiti)????

 

Molim da mi neko danas odgovori posto sutra idem u BL, pa sam konto kupit vas cd i jos neki metal cd-ova .Gdje je najveci izbor metal cd-ova uopste???

 

 

 

 

 

Vita jela, zelen bor molim brzi odgovor!! xexexxaxa

disku u ilegali...moze da se nadje trenutno samo kod carcass-a....na broj 065-220-752

 

Zovi taj broj jer nema nigde drugo, ako i kod njegas uopste ima.

 

Apeiron u ilegali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Interfectorovci gdje u Banjoj Luci se moze kupiti vas cd, osim u " KEC"-u(ako se i tamo moze kupiti)????

 

Molim da mi neko danas odgovori posto sutra idem u BL, pa sam konto kupit vas cd i jos neki metal cd-ova .Gdje je najveci izbor metal cd-ova uopste???

 

 

 

 

 

Vita jela, zelen bor molim brzi odgovor!! xexexxaxa

Mozes i kod mene kuoiti CD-ove, ali originale....

 

U BL!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...