Jump to content

Android i sve vezano za isti


sale 3sm Larry Flynt

Recommended Posts

да препоручим Total Commander, апликација је феноменална. и да поставим једно питање - да ли, када пребацујем .апк фајлове са компа на телефон, могу да их пребацујем у интерну меморију телефона, или морам на картицу?

Share this post


Link to post
Share on other sites

да препоручим Total Commander, апликација је феноменална. и да поставим једно питање - да ли, када пребацујем .апк фајлове са компа на телефон, могу да их пребацујем у интерну меморију телефона, или морам на картицу?

 

Ne razumem? Možeš da prebaciš gde hoćes ( prekopiraš ) a prilikom instalacije se on instalira gde je podešeno već. Ili misliš na ručno prebacivanje u sistemski direktorijum?

Share this post


Link to post
Share on other sites

мислим на то кад на компу скидам .апк фајл, па онда прикачим телефон на комп, да ли тај фајл могу да копирам са компа у интерну меморију телефона? инсталација је подешена да иде на интерну, али ме ово буни, пошто углавном налазим по нету да се ти фајлови пребацују на СД картицу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, te apk-ove koje skidas van google playa, na komp, pa prebacujes na fon, prebacuj uvek na sd, tj ako imas sd.a prebacivanje sa interne na sd je nesto drugo.

 

Imas opciju na fonu, da podesis, kad instalira novu aplikaciju da ti prebaci automatski na sd ili to mozes sam rucno da prebacujes, odes u aplications, pa running ili all, kliknes na zeljenu aplikaciju i izaberes move to SD.

medjutim neke od vaznijih aplikacija(vreme, kalendar i sl) ostavi na internoj, jer kada su na sd-u, ne rade njihovi widgeti.

 

 

I jel moze ovaj forum da skrpi barem sat vremena rada bez pucanja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

е, то је оно што сам хтео. и још једно питање, након што инсталирам неки .апк, да ли после тога могу да га обришем, да ми не заузима место без везе?

 

фора је што ми треба што више места на картици за музику, па због тога гледам да избегнем да тамо држим те фајлове.

 

е да, колико би нета могао да троши скроблер за ласт.фм?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanimljivo.

 

evo prvi video Oppoa

http://www.youtube.com/watch?v=i_XzQfKNmgc

malo je glomazno kao note 3, al jebase kevu i samsungu i ajfonu i htcovima sa ovim novim resenjima na fonu-rotirajuca kamera, senzor za upravljanje ekranom pozadi i sl...

 

Koja mu je cijena? Djeluje fantastično.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko planira Samsunge SGS4, Note III i sve buduce sto dolazi iz Samsunga, neka zaboravi na root i romove ako zeli da zadrzi garanciju.

Samsung knox

Knox belezi 0x0. cim rutujes ili roknes rom registruje 0x1 i nema sanse da se vrati u 0x0, cak ni vracanjem stock roma.U prevodu to vam je sto vam je.

 

Takodje su uveli i podelu na regione sa Note-om III, kao nekada DVD-ovi, tj uredjaj za Ameriku ili Aziju, ne moze da radi u Evropi i obratno, tako da mora da se pripazi i gde se kupuje...sve u svemu Smasung polako postaje novi Apple.

Share this post


Link to post
Share on other sites

да, знам за ту причу. али, имам фору, на пример, када хоћу да слушам музику, да PlayerPro (њега користим) не може да активира све ефекте, јер нека апликација у позадини користи неке ресурсе за звук, па самим тим не могу нормално да слушам музику. плус што ми се с времена на време саме пале неке игрице, које притом покушавају да се повежу на нет (који ми јесте искључен, али шта га знам, боље да будем сигуран и загасим саму апликацију).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako mislis na ono u notifikejsnu, sto ti igrica kaze "igraj me", nije pokrenuta samo te spamuje digras...a ovo za plejer nisam primetio...mozda ti se aktivira difoltni plejer/

Koliko imas rama, i koliko rama ti je zauzeto u running apps?a i koji android i da li si rutovao, da li si na stock ili si na custom romu?

Edited by sale 83 Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

не, нема нотификације, само видим игрицу да је покренута у Advanced Task Killer-u. не знам како би дифолт плејер могао да се активира, нисам га ни једном покретао од како сам узео телефон.

 

имам 512 рама, тренутно ми је заузето 245. верзија Андроида је Jelly Bean 4.1.1 и није рутован.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci samo ti task kiler navodno registruje da je igrica pokrenuta?Cim ti registruje da pali, proveri u running apps da li je pokrenuta...mislim da ti samo brljavi sistem,Ja bas taj killer ovde na prvoj strani predlagao, medjutim on je bio ok za verzije androida pre dzindzerbreda, na njemu i na novijim verzijama samo steti.

Po ovome imas dovoljno, ne bi trebalo da jebe.Sad zavisi koliko neka aplikacija pojede rama dok radi, ali uvek ce on osloboditi sta mu treba, za to ti task kiler ne treba, ali ako pojede previse, pa nema ni za druge desice se bag...Mozda je los krek....wait a minute...mislim lose krekovana ili bagovita, posto se aplikacija naplacuje. :smile:

Ja imam taj plejer na svom romu, ali ne baguje tako, tj rade svi efekti kako sam ih sacuvao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...