Jump to content

Albumi sa sličicama


Zlatko

Recommended Posts

Da nije onaj isti sa svim ekipama i sa kvalifikacija, sto se delio uz Novosti pre par nedelja?

 

 

 

Изгледа да је то.

Унутра су: Белгија, БиХ, Чешка, Немачка, Енглеска, Шпанија, Француска, Грчка, Хрватска, Р.Ирска, Италија, Норвешка, Аустрија, нека тамо Пољска, Португал, Румунија, Русија, Србија, Словенија, Словачка, Финска, Шведска, Швајцарска и Турска.

 

Свирање курцу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Škotska reprezentacija iz Italije '90. To sve riđe, pegavo, očešljano i nasmejano. Kult kultova!

Skoro sam ponovo listao kod drugarice taj album... dok me njen pijani tatica nije izbacio iz stana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet ove popola sličice. Nisam baš ljubitelj istih.

 

ja jesam ali onih starih diskriminatorskih,a ove kao u pokretu su mi odvratne. ne svidjaju mi se ni neutralne pozadine iza fudbalera ali jebiga. procitao sam da ce album imati 680 slicica :no: , od toga valjda 200 komada nekih specijalnih. kesica je 60din.

Edited by Goxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја исто мрзим те дупле сличице... А јеботе, кад већ дају по 2 играча на једној који курац са 680 сличица, нека се гоне у курац.

Мада једва чекам. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Купљене Новости, са све албумом.

 

Има ја мислим преко 800 сличица. За сваку репрезентацију имају оне дупле, то су стартне поставе, огромна глупост. У прве четири кесице форсирају Шиптари, њих тројица.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo kao Starting Eleven je kul fora, jedino mi ona sličica glavnog igrača sa strane ič nije trebala. Doduše, s obzirom da milijardu ekipa ima, moglo je i bez starting XI :haha: Stadioni bešga, nikada bio fan, tako da mi svejedno dal će budu il ne.

Prvih 10 kesica, već 7 iz Portugala.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da je počelo, mada propuštam i ovu turu sakupljanja, jbg. Okrivite za to naše igrače, savez, Karadžića, Advokata. Skupljaću kad se plasiramo na neko prvenstvo, tek tada mi doživljaj tog takmičenja bude full, sa skupljanjem sličica par mjeseci ranije i menjažom ispred Moskve.

Vidio sam kako izgledaju te duple sličice sa igračima u pokretu, ni meni se ne dopadaju.

Podržavam prisustvo selektora u sličicama, takođe i stadiona, pogotovo ako je slika iz blizine, pa da baš možeš da stekneš utisak o stadionu.

Za Italiju 90 je pola stadiona bilo u vidu sličica njihovih maketa i djelovale su dosta realistično.

 

Škotska reprezentacija iz Italije '90. To sve riđe, pegavo, očešljano i nasmejano. Kult kultova!

 

Mislim da je Panini vrtio jedne te iste sličice škotskih igrača za par prvenstava. :D Više od pola škotskih sličica iz Italije 90 se pojavilo u identičnom izdanju za Euro 92. :D

Edited by Runner

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...