Jump to content

Draconic | Stellar Seer


Draconic

Recommended Posts

ne znam cemu smeh... Immortal su (na primer) k'o leva ruka Lemmy-a na basu. Bez namere da se ishta promeni icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

Ma ne znam kakva je situacija sa Lemijevim bass linijama, ali znam da poslednji albumi Immortala nemaju bash previse slichnosti sa prvim albumima.

 

A po Telcontaru, And Oceans ispade bolji od Iron Maiden.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Draconic jebe keve.

 

Sta da se radi, krivo mi je sto su promenili fazon, ali ko zna, mozda ce to ispasti jos bolje kada se prebaci na disk. Jedino mi je bedak sto me sada (barem uzivo), asociraju na in flames, a mene in flames smara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ovo je potpuno tacno! icon_da.gif Ali mislim da bi bilo fer da kad toliko menjas pravac i stil, promenis i me! Cisto zbog pozitivnih utisaka koje su poneli oni kojima se to ranije svidjalo. icon_sad.gif

E, bas to! NIJE FER! Dodjem ja iz Slovenije, nemam pojma sta se ovde desava, vidim omot, privuce mi paznju, kupim disk, bas mi se svidi, onda vidim da ce uskoro koncert, jedva docekam, kad tamo...nesto sasvim deseto. Pa, nemojte ljudi, ko boga vas molim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato sto je Bane vec istetovirao grb. icon_smile.gif

 

Ne.. ozbiljno...slozili smo se da je

 

1. ime dosta neutralno, i ne podseca na black metal, kao sto bi, recimo "dark ice woods," "jesus raper" itd

 

2. Ime je vec kolko tolko poznato po Srbiji.

 

3. I trece...ono sto je, cini mi se, Brian iz Placeba rekao "a band name is just a band name, you pick one and hope it isn't too crap."

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, bas to! NIJE FER! Dodjem ja iz Slovenije, nemam pojma sta se ovde desava, vidim omot, privuce mi paznju, kupim disk, bas mi se svidi, onda vidim da ce uskoro koncert, jedva docekam, kad tamo...nesto sasvim deseto. Pa, nemojte ljudi, ko boga vas molim!

Ma hajde boga ti, imas album zar ne? Sta se bunis. Niko ne kaze da bend mora da svira ono sto se cuje na albumu.

 

Sem toga, to na albumu su sve pesme koje oni i dalje sviraju ali... malko preradjene icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...