Jump to content

Noviteti


Јарослав

Recommended Posts

Izuzetan bend,ja se prvi put susrecem sa njim... dopao mi se bas,nekako ima neku dobru energiju i bas me nosilo to kroz ceo album. Fini aranzmani,vokal zanimljiv,nekako mi ide uz ovu pricu,i nekako je na svoj nacin originalan tako da je to po meni plus. Bilo je pomena ovde na stranici o duzini albuma i ovaj je u okviru 40 minuta,tako da nije naporan za preslusavanje. 

 

1 minute ago, Najtmerinjo Najgori said:

Izuzetan bend,ja se prvi put susrecem sa njim... dopao mi se bas,nekako ima neku dobru energiju i bas me nosilo to kroz ceo album. Fini aranzmani,vokal zanimljiv,nekako mi ide uz ovu pricu,i nekako je na svoj nacin originalan tako da je to po meni plus. Bilo je pomena ovde na stranici o duzini albuma i ovaj je u okviru 40 minuta,tako da nije naporan za preslusavanje. 

 

Dodao bih da je vise power nego heavy ali sam ga postavio ovde jer je osnova heavy. Uzivajte i podelite utiske kome se bude svideo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opasan bend,naravno opet iz Brazila...fenomenalna energija,intro koji uvek pozdravljam stilski jer me vraca u to neko retro vreme. Vrhunski aranzmani u kojima se cuje jak uticaj stare skole,posebno Judas-a,ali tako je sve uklopljeno da prosto drugacije ne bi stimalo. Iako bend postoji vise od 10 godina ovo im je album prvenac ali svaka pesma je dobra,svaka!!! Duzina albuma optimalna i cim sam ga preslusao prvi put,dok pisem svoj utisak ovde vec ide drugi put. Ukratko svaka preporuka!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da se pisalo o ovom bendu i da je debi album pokupio dobre recenzije, ali nisam ni imao pojma da je u pitanju Melissa Moore koju su išutirali iz Absu. Evo nove pesme, meni ima potencijal za lep hitić

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 4/2/2024 at 6:10 PM, Najtmerinjo Najgori said:

Odlican bend,ko nije imao prilike da ga do sad cuje ovo je prilika. Novi album. Heavy-power divizija iz Sijetla. 

 

Simpa bend, prvi malo više 90s heavy/power, a ovaj više otišao u 80e. Dio meets Hammerfall. Pevač najbolji deo.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrhunski bend. Sa prvim albumom koji mi se svideo su me bas odusevili,a tome je vec proslo vec dve ipo godine, a sa ovim su sve digli na malo visi nivo,od aranzmana,preko produkcije do samog kvaliteta izvodjenja. Ko voli mracne teme,gospodara prstenova i fantaziju ovo je pravi bend za to. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...