Jump to content

2012.09.10. *Gun Club, Beograd* Immolation, Marduk, Noctem, Heaving Earth, Forsaken World


[Nocturno]

Recommended Posts

Nisam čitao temu nešto naročito. Hoće li biti nekog okupa, pijenja, blejanja ili smo svi unutra pa ko koga pohvata?

 

Pohvatace nas Nesa Starshooter svojim znojavim telom, sve i da se opiremo

Edited by WoS

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Are you ready to hear some music?"

Samo sa ovom recenicom me covek kupio za sva vremena. A o tome kako su on i bend razjebali sve zivo i sto su napravili jedan od najboljih dm koncerata koje gledah i da ne pricam. Ne znam da li mi vec utisak sto su ljudi pozitivniji od Gamma Ray-a ili sto su jednostavno ozbiljno metal klinicko ubijanje live. U pizdu materinu, pola koncerta ne znam da l' pre da headbangujem ili da gledam i uzivam.

 

I lista jebote...s obzirom na tek sat vremena, ono bilo close to a savrsencija. Lepo rasporedjeno kroz sve albume, odlican pacing u listi, spajanje tu i tamo pesama, tata... jebote, zasto ovaj bend ne headlinuje? Od srca im zelim da se skinu okova turneje sa nekim bezveznim blek metal bendovima i imaju neki svoji tour, evo taman im jebenih 25 godina, to zasluzuje bar 10 svirki sa po ljudskih 90minuta.

 

Vrhunci giga za mene: Father, Epoch i NJNB.

 

Ostali bendovi... Heaving u'vatio poslednju, bez utiska. Noctem, solidna muzika, kerefeke pevac. Nije strasno. Marduk ne znam.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

... jebote, zasto ovaj bend ne headlinuje? Od srca im zelim da se skinu okova turneje sa nekim bezveznim blek metal bendovima i imaju neki svoji tour, evo taman im jebenih 25 godina, to zasluzuje bar 10 svirki sa po ljudskih 90minuta.

zato sto su picke :)

dzrk hakovao shuterov nalog.

svirka sabila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predgrupe propustio, vidio Noctem mozda nekih pjesmu i po.

 

Ukratko, i Immolation i Marduk odvalili. Odlicne svirke, set-liste, nastupi, sve za 10.

 

Prvi put sam nakon godina i godina slusanja gledao Immolation i bilo je i bolje nego sto sam ocekivao, a ocekivao sam savrsenstvo. Odlicna set lista, savrseno ukomponovana za vrijeme koje su imali na raspolaganju. Svirka za udzbenike.

 

Marduk odlican, njih gledam 4. put i mislim da mi je ovaj nastup bio i najbolji. Drago mi je sto sam uzivo cuo Deme Quaden Thyrane, zvucala je odlicno. Serpent Sermon isto raznosi uzivo, a mora se (uvijek) pomenuti i On Darkened Wings koje mi je bila vrhunac nastupa.

 

Sve u svemu, odlicno vece i nadam se da su i organizatori pokrili troskove, a mozda i zaradili za koje pivo.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...