Jump to content

Sex sa debelim ribama


Guest Biljana Secivanovic

Recommended Posts

Daj neki bolesni twist, tipa fapovao si na mental image nje u busu bez klime kad si došao kući.

 

Ih, pa nije to bolestan twist. Bolesno bi bilo da kažem da je čuvam u srcu od kada sam je video kao što pramen njene kose konzerviram u priručniku za osemenjavanje stoke koji niko drugi ne otvara osim mene, i šetam godinama novobeogradskim kejom ne bih li je ponovo sreo jer pretpostavljam da je sa NBG pošto sam je video našminkanu u sedmici kako se u ranim večernjim satima vozi ka SKC-u ili dalje kroz bulevar. I još bolesnije bi bilo da kažem da ovo što sam otkucao nije istina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobri bože bolje da ne počinjem...kad si pomenuo tramvaj... :azal:

 

 

Vans apon ej tajm, kad su se gimnazijalci solidarisali sa studentarijom, 96a il 7a beše, protagonista ove priče je bio s nekim pozamašnije gradje. Jedne večeri u opštoj anarhiji ode kod nje prespava i upusti se po ko zna koji put u bludne radnje s prikladnim oralnim predmaršem. Pošto se prethodnih dana nije javljao (čitaj šnjuarao okolo) izabranica te večeri se odlučila da ga ne obavesti o svim procesima koji su se odvijali u njenom uterusu.

Negde oko 5 ujutro probudi se u polusvesnom magnovenju i shvati da ima i poreklo i kuću i odluči se da uhvati prvi prevoz kući. Tramvaj...s dna senjaka, kul, samo jedan vrlo pripit covek i moja smežurana dlakava presona u prikladnoj uniformi (duboke kožne nike uyane lone i jaša isprišivana s Entomedtom). Izraz lica tog pripitog gospodina je bio zaprepašten otprilike kao Fapril u ženama s dedinaj, ali sudionik u svoj metalnoj uniformi je to pripisivao svom fenomenalno modnom stilu i nakitu. Ai bogami jesam yajeban ' i treba da blene...mislio se on.

Tako pun sebe pri povratku kući slučajno u odbljesku stakla kola u njegovoj ulici primeti neke mrlje na svom licu. Nekoliko trenutaka potom iskoristio je retrovizor i shvatio da ipak nisu bile njegove jezičke sposobnosti ono što je izazvalo salvu fluida već vreme u mesecu.

Plima i oseka takoreći.

Pomisao na taj perfidni smešak koji je uputila pred rastanak objasnio je da...

 

Ne potcenjujete nikoga.

I ne shvatate sebe preoybiljno.

 

 

 

 

 

 

Uzgred ova stvar se vretla celu noć

http://www.youtube.com/watch?v=WcbjWwjAf3I

  • Upvote 9
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi mora da ste junaci mesožderstva.

 

Otelotvorenje eona evolucije čovekove sposobnosti da savlada jače stvorenje od sebe. I pojede ga.

 

Zvezda vodilja za sve koji bi želeli stopama pravednika da se upuste u taj graciozni ples koji još jednom dokazuje ko je na vrhu lanca ishrane.

 

cow.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ipak ima nešto što je i meni bilo strašno

jedan od bivših cimera je jeo hleb, majonez i slaninu i ništa više uz to

do tog nivoa nisam stigao

 

To ja jedem opušteno.

 

Hteo sam matu da citiram ali posle ovog posta samo tišina ostaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...