Jump to content

Олимпијске игре - Лондон 2012


Recommended Posts

Ускоро почиње највеће спортко такмичење на планети, ред је и да се отвори тема о истом.

 

Иако Спанулис и Крле капитен неће бити учесници турнира, баскет ће, по свему судећи, бити одличан. А главно питање је: "Да ли ће Шпањолци моћи да се супротставе Америма?"

ОИ: Дурантула и Лав предводе САД

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одобрено, наравно.

 

Не знам зашто, али су ме на ОИ више занимали индивидуални спортови (пре свега атлетика и пливање) него ови најпопуларнији. Осим ватерпола. То можда и највише пратим и мислим да је ред да коначно узмемо то олимпијско злато.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако се све поклопи могли би супер да прођемо на овим ОИ. Ватерполисти,рукометаши,Ђовак,Чавић,одбојкаши,одбојкашице,можда Бекрић рецимо изненади,не знам какве шансе имају Микец и остали стрелци. 5-6 медаља би могло да се узме.

Највише би волео да Чавић смакне оног шабана Фелпса и да рукометаши и одбојкаши узму медаљу.

 

Вероватно ћу баскет највише пратити,а пошто наших нема онда се зна,навија се за Литванце.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Замисли Топић узме медаљу. :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

Матори, то би био epic win, навијамо за Топића да узме медаљу са четр'ес и кусур година! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaterpolisti i Đovak uzimaju medalje sigurno, ali u zlato se ne bih kladio. Verovatno će još neko da im se pridruži, ali ne verujem da mogu svi od kojih se medalje očekuju. Nikad nam ne ide na olimpisjkim igrama, pred svake se priča o 5-6, nekad i 10 medalja, pa jedva uzmemo 2-3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.mozzartsport.com/vesti/urusi-sa-suarezom-i-kavanijem-krecu-po-zlato

 

Ја типујем на њих, иако су и Бразилци ултра јаки. Не знам какви су Шпанци и Аргентинци, али верујем да ће ово бити један од бољих олимпијских турнира у фудбалу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slicno kao i KAZANOVA , vise volim individualne sportove na OI .

Naravno kakav bi ja to krunisani kralj kosarke bio kad ne bih pratio kosarkaski turnir . Praticu i navijati za sve nase , kao i za gradjanina Monte Karla .

 

pored atletike,plivanja , volim da pogledam i veslanje i boks .

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ау, је ли гледао неко отварање? Церемонија је била феноменална. Музичка подлога је све време била префантастича, па се надам да ће се негде појавити саундтрек са отварања.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...