Jump to content

Олимпијске игре - Лондон 2012


Recommended Posts

I otkad su to Britanci tekvondo nacija!? Ovog naseg jadnika ocerupali u zadnjoj rundi. Naravno Britanac je morao u polufinale, jbg. Jebote zivot, tek kad pogledas u kakvim se sve sportovima uzimaju medalje vidis koliko smo jadni. Najbolje je kad ovi iz ministarstva za sport kazu da imamo 4 cetvrta mesta, imamo 4 kurca, pa sta onda, to znaci da nisi medju tri ili sam ja nesto pogresio, i ono srebro i bronza su mogli da budu cetvrto mesto ali nisu. U tome se razlikuju pobednici od luzera, ovi prvi uzimaju medalju a drugi kukaju.

Edited by LoveHateLove
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Која бре пичка материна, дају нам голове на одбитке, од пречке, од курца, од палца, а ми милион пута погађамо усрани оквир гола! Па марш у курац више! Још нас мртве судије осакатиле. Мртви жабари одвратни, не би ни Бурунди победили да их није срало, пичка им материна она распала!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jere je momicna do jaja! Ali to se znalo i ranije.... Ziveo tebrex :pivopije:

 

Ne kukajmo kao srebrenicke babetine braco.... Ziveo Gaspar, Sreta i ostali.... Nasa deca ce osvajati medalje! Ja sam iz Beograda, ludak kakvog nema, ja sam Zvezdin Delija i jak sam kao stena!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...