Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

А Мусли каква је пичка, то се одавно зна. Не би му Лаловић јебао матер на трибини, па после бежао од батина.

 

:haha:

 

Сами сте себе добили, а ни дебели ми није јасан. Зашто је вадио Милосављевића, док је он тукао Игора боље вам је ишло. Рашко нас извадио, Самарџински нула, да је Браун више играо лакше би вас добили. Вук НБА потенцијал нула, и Савовић био лош док није убо оне тројке, раставио га Бертанс. Човек нема благе везе са одбраном пика. Игор издржао батине и на крају убацио 20 поена, у принципу први пут ове сезоне нас спасила одбрана. Радује што смо вас добили и поред шута који вас је ишао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

Самарџински нула, да је Браун више играо лакше би вас добили.

Rekoh ja da bismo morali da se orijentisemo prema partizanu.

Prosto da coveku bude drago zbog Galatasaraja, Ulma i Uniksa. Platis na mostu, isprcas na cupriji. Niti je Vukoicic trener za velika dela, niti Zvezda ima ekipu za velika dela, ali se poklopilo sve prirodnim tokom. Vukoicic je zaboravio na Skota prerano, a i dalje mislim da je Brauna skoro pa precrtao na ustrb debila Samradziskog. Moji strahovi da ce partizanovih 10 i vise trojki da budu jedini put ka nasem porazu se hvala kurcu nisu ostvarili. Od 10 i vise ih je delilo to vise. Lucic ce propasti pored Svinje, ne igracki nego ljudski. Umesto coveka ciji je posao da naskoci i prospe sut u facu protivniku postao je 'nacitani' bek suter, selebriti intervjuer. Nobelova nagrada za genetiku ide Vujosevicu od Svinje je napravio majmuna. GROK!

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko sa djecom spava popisan se budi.

 

fali tacno jedan igrac sa par formiranih kohonesa u gacama,naprcali bi ih 30 razlike.uzalud sve ovo ako lucic nastavi da bude ovolika picka.centri u juniore ili u mega vizuru.bertrans,vesterman i bogdanovic ce sve ovo da naplate sa kamatama.

 

Један Шћепановић би решио проблем.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени тај Лучић личи на Тепића много, делује ми да ће да оде у курац чим оде из партизана. Срета отац и мајка је лепо рекао за ово 10 и више тројки, тачно је тако и било.

 

Количина кошаркашке експертизе на овом форуму је фасцинантна, овога нема ни на стручним семинарима. Требало би одабрати постове на крају сваке сезоне и издавати годишњи кошаркашки уџбеник који би се звао "Кошаркашка клиника". Владе Ђуровић и Марин Седлачек би га издували, Срета и Хејл би били стручни консултанти стално.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaslužena pobeda zvezde,za poraz su krivi centri i lučić ,presudila su bacanja i retardirani centri partizana,sad se vidi koliko je major bio u pravu na početku sezone kad je rekao da će krpeljnoša raško biti glavni,kad je hteo isprovocirao je gagica debila

centri užas,ostali sem lučića ok,dule fantastično spremio meč,igramo sve bolje,da je jedan kecman u timu pobedili bi.jebaće kevu ovi klinci,zvezda je za sad bolja nema dileme ali prevashodno zbog iskustva

smrt fašizmu živeo partizan

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лучић много више личи на Веселог, него на Тепића. Шут му је у курцу, нема масу, с тим да је нижи 9 центиметара, тако да је слабији у скоку. У овом тренутку, он нема готово никакву улогу у нападу.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ma sve je ok, čak i centri

vi kao da niste gledali prvu Pekovićevu sezonu u Partizanu, pa on nije mogao da se sastavi. Dve godine kasnije je bio najbolji centar u Evropi

jednostavno, nedostaje iskustvo centrima i vremenom će biti bolji

sve u svemu, klinci odlični, sjebali bacanja ali ja već rekoh, mi smo što vreme odmiče sve bolji i bićemo još bolji na fajnal foru, a Zvezda je ista od septembra do sada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od svih centara od Gagica moze da bude nesto , ostali moraju da porade na masi , jer masa je mama u igri pod kosevima , to ce priznati i Sreta .

 

Лучић много више личи на Веселог, него на Тепића. Шут му је у курцу, нема масу, с тим да је нижи 9 центиметара, тако да је слабији у скоку. У овом тренутку, он нема готово никакву улогу у нападу.

Jako losa konstatacija Radmize , istina je da Lucic ne lici ni na Tepica ni na Veselog , super potencijal , koji je juce odigrao katastrofa ali sigurno ce da bude dobar reprezentativac Srbije jednog dana .

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

covjek je picka,to je glavni problem.ako vec od sledece utakmice ne pocne da unistava cijena koju partizan placa za njegovo skolovanje postaje prevelika.nije problem sto je sve ono izmasio,problem je sto je stao i prepustio odgovornost drugima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам ни рекао да није потенцијал, него да му је игра таква у последње време. Генерално је свима у екипи шут у курцу, осим Берти, капирам да их Дуле израбљује физички да би добили на маси и снази за следећу годину.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok sledeca godina,trebaju rezultati ove godine da bi se opravdala ta "sledeca sezona".ako ces puniti gace svaki put kad se mora napraviti neki rezultat,jebe mi se hoces li za 2-3 godine biti ol star u enbieju.i koji kuirac se onaj gordic drzi u ekipi,i ko je ono bosansko tele uopste doveo u tim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema sumnje da partizan ima mnogo perspektivniju ekipu. Mislim da bi vec sledece sezone Partizan bio bolji ako bi sastavi ostali isti. Zvezda osim Cveleta ni nema nikoga vise, a i on je pod velikim znakom pitanja. Ali mene to ne muci nesto, ovde su price o pravljenju ekipe na duze staze price za malu decu, ionako ce Partizan da proda prvog za koga dobije dobru ponudu a Cokiju i Vucicu nije problem da sutnu Brauna i slicne i odrese kesu za boljeg:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени Лучић личи на Тепића зато што му треба велика минутажа да би добро играо (без 20+ минута ништа) плус га нема да повуче у кад треба а и никако да се мало устали на једној позицији. Све ми то личи на Тепића.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok sledeca godina,trebaju rezultati ove godine da bi se opravdala ta "sledeca sezona".ako ces puniti gace svaki put kad se mora napraviti neki rezultat,jebe mi se hoces li za 2-3 godine biti ol star u enbieju.i koji kuirac se onaj gordic drzi u ekipi,i ko je ono bosansko tele uopste doveo u tim?

 

То је тачно и ту је Дуле погрешио. Овој екипи пре свега фали један искусан играч који ће да стане на лопту кад је густо, не могу ови омладинци да изнесу то. Ове године је Партизан огроман број утакмица изгубио на једну или две лопте и то је страшно.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako Partizan nekim cudom izbori Evroligu ostace ekipa na okupu u suprotnom sumnjam , Zvezda nema potencijal ali ima Vucica i Covica , ako zaigraju Evroligu imace bolju ekipu neke bombe poput Milicica i Keselja predpostavljam ... ali ovaj koncept Zvezde nije dugorocan gotovo sam siguran ne vidim tu neki sistem ...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko ce bre da kupuje ove invalide,sta vam je,treba 3 covjeka da zadrzis u ekipi,nisu to neke pare,plus je jedino mozda bertrans spreman odmah da ide dalje,ostali ostaju godinu ili dvije jos minimum da bi nabildovali sebi cijenu,sto mu dodje da treba da se cimas za jednog covjeka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...