Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Sto niko na kraju ne kaze, uleteo je jedan mangup iz CZV u sukob sa protivnickim navijacima ( ili su ga Grobari odvukli, sa mog stanovista nebitno), i tako je izbio ceo cirkus. Mislim da uopste nije bilo nekog naloga sa vise instance, prosto su se deca zaigrala, sto opet u potpunosti odgovara nasem mentalitetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedina odluka na stetu partizana i to na mizernu stetu, je to da nije trebalo priznati kos Nelsonu na kraju trece cetrvtine. Faul je bio na zapocinjanju dvokoraka, a priznat je posle greske u koracima. Tu ste u minusu za pola kosa, jaka muda. Na nasu stetu bilo je barem tri-cetiri odluke. Dovoljno je samo pogledati kako u skoku bacaju nase igrace, pa onda kad se Nelson povredio u nastavku, neko (mislim Bertans) namerno gura Rakoca na Savovica koji hvata loptu i padaju zajedno u aut, a Milosavljevic neometano sutira za tri. Naravno promasuje. Pustile sudije tucu!? Ima slabije igrace fizicki i kuka ko neka izjebana i ostavljena kurvica. Na tucu je i uzeo sve titule, nije sigurno na lepu kosarku. Gordon se povredio napravivsi faul u napadu koji mu niko nije ni svirao. Debeli nastavlja ratno huskacku politiku. Spegelj u malom.

  • Upvote 14
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto, sad čerga ima svog durenta - majkla skota.

polako, dečki. finalno klanje sledi krajem proleća. do tada će draganče da reši svoje ljubavne probleme i, koliko toliko, povrati šut van linije 6,75. još ako bude krenuo sa monstruoznim zakucavanjima (kao onomad u železniku), onda doktor nebojša ima sam da se prijavi u obližnju policijsku stanicu. samo je pitanje vremena kada će čokaliji da proradi savest...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imamo hronicnih problema u odbrani. Cim nam dodje malo jaca suterska ekipa primimo glatko 90 poena. Mozemo da se zajebavamo jedino protiv Partizana i ostale boranijeu ABA ligi i da dobijemo. Ali i to je dovoljno za ovu sezonu, od Evrope sam se oprostio jos od onog poraza od Uniksa tamo, ne znam ni cemu smo trosili energiju na ovaj Evrokup. Jedina dobra stvar je sto ce Turci da ga ispuse zajedno sa nama, bolje i ovi Nemci da odu dalje nego oni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како коментаришеш Томасово понашање у купу Крешимира Ћосића? Ипак си ти стручњак за ту материју.

 

Наша бековска линија је без Ракоча један велики, огроман, гигантски курац. Свако ко Вука Радивојевића рачуна у кошаркаша треба да се пребаци на праћење крикета и хокеја на трави. Што се Цветковића тиче рапидно губим сваку наду да ће икад икакав играч од њега да постане. Једина добра ствар данас је Браун, делује ми да га пола нема, да је мршавији и много покретнији. Не може Игор све сам.

Ако следеће сезоне не доведемо Мицића треба свима редом пуцати у колена.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја не знам који је курац људима са тим Брауном... Ову утакмицу је одиграо супер, пар претходних ок, али ништа више од тога. Од почетка сезоне се константно вуче, губи лопту чим крене са дриблингом, одбрану не игра уопште, знао је са четворкама да остане и да не уради ништа... Мени делује да он може да игра одлично, али да га боли курац да се потруди.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Од почетка сезоне се константно вуче, губи лопту чим крене са дриблингом, одбрану не игра уопште, знао је са четворкама да остане и да не уради ништа... Мени делује да он може да игра одлично, али да га боли курац да се потруди.

ma crnac ...
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od crnaca je jedino Nelson pokazao stabilnu igru od kako je dosao. Ustvari u pocetku se nije bas najbolje snasao nekoliko utakmica, i bio sam sumnjicav da priznam, ali od tada igra solidno, koristi svoje prednosti, ne trosi lopte. Sto se tice Skota i Brauna oni definitivno nisu opravdali pare, uz Simonovica. Braun ne moze da se nosi sa ozbiljnim centrima, sto kaze Karnisero kad primi loptu velika je verovatnoca da ce da ju izgubi ili napravi gresku u koracima, odbrana losa. Savovic je odlican skakac, nista vise, mnogo se glupira i sutira trojke u zadnje vreme a ne ide mu. U principu mi smo kita od ekipe bez Rakocevica, a on dise na skrge posle 10 minuta igre. Ako izborimo Evroligu naredne godine ovaj tim mora drasticno da se menja, sa ovakvim sastavom mozda bi skrpili 2 pobede maksimum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skot igra dobru odbranu, a i dobar je napadac, samo je bio u maloj krizi. Simonovic mi je 0 u odbrani, a u napadu djene djene. Braun ce dominirati Muslija i Gagica, a to je po meni i najbitnije. Jebo ove evrokupove, to ionako nismo imali sanse da osvojimo. Samardziski smeta kad treba da se ubrza igra i zato mi je on promasaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Али је једини центар који зна да одбрани пик. И могао би одлично да се искористи у нападачком пику, само је јебено што ми плеја немамо. Није проблем у високим играчима (мада људи без потребе претерано дркају на Савовића), они би много боље играли да имамо неку креацију у нападу, а нажалост то се у нашој игри ни не назире.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...