Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

pobogu, Zvezda u košarci nikad nije postojala otkad je beton zamenjen parketom

 

da je fudbal pa da razumem, postoji određena tradicija, osvojen KŠ i slično, ali u košarci je Zvezda dudlala karu otkad se igra profesionalno taj sport

 

dakle, em je do kraja sve veštačko sa preimenovanim FMP-om, em Zvezda nema ni istorijsko pravo da nešto traži, a pogotovo da pravi ovakve incidente

Ides sa teme na temu. 5 titula na parket nije nemanje nicega, ali nema veze, to nije ni tema. Ja sam ti lepo napisao da ne mogu da promenim klub za koji navijam, jer mi se ne svidja ko ga vodi ili zato sto ne osvaja trofeje... Ovo ostalo sto pises, nema veze sa mojim postom na koji si odgovorio, pa pp da nije ni namenjeno meni..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема ту више шта да се паметује.

Треба раскантати цигане и то је то.

 

Кад су већ пристали да се игра...најпаметније је било да се екипа пошаље кући, па нек подбаци судија на празно.

Може и Човић да заигра.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Ides sa teme na temu. 5 titula na parket nije nemanje nicega, ali nema veze, to nije ni tema. Ja sam ti lepo napisao da ne mogu da promenim klub za koji navijam, jer mi se ne svidja ko ga vodi ili zato sto ne osvaja trofeje... Ovo ostalo sto pises, nema veze sa mojim postom na koji si odgovorio, pa pp da nije ni namenjeno meni..

 

 

kakve to veze ima sa ''sviđanjem'', Čović treba na robiju, alo bre, ne zanima me da li je ciganin, al najlepši

 

 

isto tako, ako treba Đura iza rešetaka neka ide, samo nemojmo da se zajebavamo da li nekome nešto dopada, jer ovo nije pitanje sviđanja, ne dešavaju se ovakva sranja u Pioniru već u Železniku i Kragujevcu

 

ĐILAS: ''Čuo sam se i sinoć i jutros sa Aleksandrom Vučićem i nije mi problem da se čujem sa bilo kim ko može da pomogne u rešavanju ovog problema.''

 

 

pa jebote, jel CZ specijalna jedinica Vojske Srbije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta da radimo? Mi 15 godina nemamo valjanu upravu, posledice toga su zamrzivac i ova travestija sa Covicem.. Sta mi tu uopste i mozemo, nemamo svi zeludac kao neki, pa da posle 20 godina navijanja za Zvezdu predjemo da navijamo za klub koji smo do juce "mrzeli", FMP je posledica poslednjih 10 godina i mislim da je mnogo postenije pratiti FMP koji je dobio podrsku naseg SD u narednih 3.5 godine nego se odreci 20 godina zivota?

 

ono sto bi valjda svaki iole normalniji i posteniji covjek uradio: organizovali se,i pokusali da coravog i ostatak fukare maknete iz kluba,ili batalis skroz naskroz.kakav fmp i kakvi kurci,a o tebi govori to sto moras da pratis konkurentan tim po bilo koju cijenu,pa i po ovu.evo meni je dovla cestitao kup CG,samo izguglajte malo i vidite koliko ta prica sa sutjeskom traje,i vidjecete da nezavisno koliko je mafijaska i fukarska drzava i sport,postenje,rad i srce mogu donijeti rezultate,pa i za neko relativno kratko vrijeme.sta bi zvezdi falilo i da je tavorila par sezona u drzavnoj ligi sa klincima,napravila kroz par sezona tim za ABA ligu pa onda svojim snagama pokusala nesto dalje,umjesto sto ste pustili ovu fukaru da sve redom jebe u zdrav mozak a vas najvise,i to iz jebenog kompleksa sto danilovic i ekipa znaju sta i kako rade sve ove godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Su-jebena-stina.

 

Sramota me od Duleta i izjava njegovih cele sezone, ali ovo sto Covic radi je za propadanje u zemlju.

 

Nerviracu se verno do kraja sezone, a onda me boli vise kurac da i gram nervoze vise ulozim u bilo kakav oblik sporta u ovoj rupetini od drzave.

 

Crazy Greeks pogode kosarkasa raketom u glavu, pa opet uspeju isto vece da zavrse utakmicu. JEBOTE ZIVOT.

 

Taj rad.Zabole me kita vise za sve,ove godine necu ni clanarinu platiti FK-u.Ja da im dajem pare svake godine,a oni ce fudbalere prodavati preko neke siptarcine i unistavati klub.Cao,cao,pusite kurac,jebe mi se za sport.

 

na se ko su Danilovic , Todoric , Vujosevic , N.Ilic,Gurovic , Divac, Bodiroga,Tomasevic ,...pustite te ljude da vode savez i klubove , picketine!

 

Dobro kume,i Danilovic i Vujosevic su pokazivali svoje lice u ne bas divnom svetlu u poslednje vreme.Svejedno,generalno se slazem sa tobom,sportom treba da se bave sportisti.Ali od toga nece biti nista,utopija cista,kara banana.Zato cemo i biti u sportskom supku jos dugo vremena.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro kume,i Danilovic i Vujosevic su pokazivali svoje lice u ne bas divnom svetlu u poslednje vreme.Svejedno,generalno se slazem sa tobom,sportom treba da se bave sportisti.Ali od toga nece biti nista,utopija cista,kara banana.Zato cemo i biti u sportskom supku jos dugo vremena.

 

jebiga,ne moze drugojacije sa fukarom bez fukarski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako skice gorbari to je strasno. U najmanju ruku, budite zadovoljni jer jos imate sansu na terenu da pobedite. Nama ni to nije davano preko 10 god. Igralo se bez publike kad smo mi bili domacini, sve je kuvao Svinja. Kad se lepo pokrade 11 titula, stvari vrate na svoje mesto, onda ko ljudi da igramo, ne moze sada puj pike ne vazi :D

  • Upvote 7
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

šta vama nije davano, alo bre koliko ste igrača upropastili, još vam je Radivojević glavna uzdanica

 

je li vam Dule kriv što kod vas dođe Lorens Roberts i nema pojma, a onda naredne godine hara u Evroligi?

 

Je li za to politika kriva?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Dobro kume,i Danilovic i Vujosevic su pokazivali svoje lice u ne bas divnom svetlu u poslednje vreme.Svejedno,generalno se slazem sa tobom,sportom treba da se bave sportisti.Ali od toga nece biti nista,utopija cista,kara banana.Zato cemo i biti u sportskom supku jos dugo vremena.

Jeste i kaznjeni su zbog toga , i Gurovic se tukao i pljuvao , cele ekipe u NBA su se tukle , uvek bilo i bice , ali opet taj Vujosevic, Danilovic ili Gurovic sa svim svojim manama imaju izgradjno kosarkasko ime u Evropi , kakav bre Covic , Djilas , Zivorad Andjelkovic , od kud oni u kosarci , sportski anonimusi beskicmenjaci

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Tehnički, imamo dosad neviđenu situaciju da se FMP žalio na sudije u saopštenju izdatom u 26. minutu utakmice u toku. Ovo ima samo kod nas :)"

Smejurija ziva xD . Inace navodnice jer nije moja izjava ali je svakako cinjenica.

Edited by Elldamar

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono sto bi valjda svaki iole normalniji i posteniji covjek uradio: organizovali se,i pokusali da coravog i ostatak fukare maknete iz kluba,ili batalis skroz naskroz.kakav fmp i kakvi kurci,a o tebi govori to sto moras da pratis konkurentan tim po bilo koju cijenu,pa i po ovurade sve ove godine.

 

A vi bi kao prestali da navijate kad bi Partizan preuzeo nekoga kao Zvezda FMP, ili kad bi imali nekoga kao što je nama Čović? Sereš pretjerano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema to veze sa Covicem, ja ti samo sporim da je utakmica u toku, jer je prekinuta... Ne zalazim u saopstenja, jer mi je muka od tih sranja, i nemam tri zivota da gubim vreme na njihove rasprave, ciji je cilj pare od javnih preduzeca...

Edited by ..charlie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...