Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

замисли какав безобразлук

 

Brate, simptomaticno je krajnje kako je u svakom sranju bilo pre, posle ili tokom utakmica na kojima se u Srbiji desi neko sranje verovatnoca da je u njega ukljucen Vujosevic 99.9% Ajde na stranu sto je sirio mrznju pre tekme i sto je primitivac bez konkurencije na ovim prostorima, ali ta uloga zrtvenog jagnjeta mi stvarno tako ide na kurac da nemam reci. Ajde sve bih ja razumeo da ste nas razbili u prosloj tekmi i da ste nas razbijali u ovoj, ali, ajde, sada, onako krajnje realno, na koju foru smo mi to toliko profitirali iz prekida NERESENE utakmice?

  • Upvote 3
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Salvation

 

Drugov brat bio za zapisničkim stolom i kaže da je istinita ova priča da je Čoki rekao ovim debilima da naprave sranje jer je Rakoč navodno umoran. Ja sam bio na tekmi i nisam video da je neko pokušao da grobarima ukrade zastavu ili da su maltretirali nekog lika na tribini, štaviše, nisu napravili nijedan incident na tribini dok ih je na zapadu bilo par. I taj dečko i ja navijamo za zvezdu tako da nema razloga da lažemo, pa ti vidi

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, ako je tako onda stvarno da stavimo katanac na celu stvar, posto krajnje vise nema smisla.. od razularenih navijaca (ne sada, onako, uopsteno), do kojekakvih pritisaka na sudije, sad jos ispada da i ovaj muva, onda a u picku materinu sve. Iskreno, i ovako neutralno, nevezano sa navijanjem, mi je dokurcio vise nas timski sport, ako je stvarno istina da se takve stvari rade u zvezdi, onda dizem ruke, stvarno.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, simptomaticno je krajnje kako je u svakom sranju bilo pre, posle ili tokom utakmica na kojima se u Srbiji desi neko sranje verovatnoca da je u njega ukljucen Vujosevic 99.9% Ajde na stranu sto je sirio mrznju pre tekme i sto je primitivac bez konkurencije na ovim prostorima, ali ta uloga zrtvenog jagnjeta mi stvarno tako ide na kurac da nemam reci. Ajde sve bih ja razumeo da ste nas razbili u prosloj tekmi i da ste nas razbijali u ovoj, ali, ajde, sada, onako krajnje realno, na koju foru smo mi to toliko profitirali iz prekida NERESENE utakmice?

Ljudi su te lepo zamolili da ne komentarises.

  • Upvote 4
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Оно што сам ја видео је да се нешто запалило на нашој трибини дијагонално од циганског копа, али то је било сигурно 3-4 минута пре него што је избило срање на циганској страни. И ништа не би било да неки циган није активирао против пожарни апрат на пандуре и набио прах скоро до пола терена. То није могло да се очисти добрих сат времена. Кад су играчи изашли на загревање, Дуле је стајао испод коша где је Ћорави био, онда је долетело пар упаљача а онај лик у плавом дуксу из другог реда са слике коју је Мајор ставио је кренуо на Дулета и ту се опет закувало и дошло да прекида.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Salvation

 

Drugov brat bio za zapisničkim stolom i kaže da je istinita ova priča da je Čoki rekao ovim debilima da naprave sranje jer je Rakoč navodno umoran.

Od svih razloga koje bi Covic mogao da ima da prekine utakmicu, ovaj mi deluje kao najveca moguca glupost. Moglo je vec posle Covicevog komentara na Danilovicevo gostovanje kod Tegeltije da se vidi da tu moze svega da bude, mislim da su tu u pitanju mnogo vece stvari od kupa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad jos ispada da i ovaj muva

 

Ma није ваљда да то тек сад испада?

 

Отворите очи и суочите се са чињеницом да сте залутали. Изведите сами себе на прави пут.

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Оно што сам ја видео је да се нешто запалило на нашој трибини дијагонално од циганског копа, али то је било сигурно 3-4 минута пре него што је избило срање на циганској страни.

 

Da, da, zapalili su crvenu majicu i to je bilo na početku 3. četvrtine

 

Od svih razloga koje bi Covic mogao da ima da prekine utakmicu, ovaj mi deluje kao najveca moguca glupost. Moglo je vec posle Covicevog komentara na Danilovicevo gostovanje kod Tegeltije da se vidi da tu moze svega da bude, mislim da su tu u pitanju mnogo vece stvari od kupa.

 

Jeste debilno ali tako se priča. I ja mislim da su ozbiljnije stvari tu u pitanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sta kaze policija... Kao turska serija, na gubitku je samo kosarka.. Kad se setim lige sa Spartakom, Slogom, Vojvodina NAP, Zdravlje, Lovcen, FMP, Buducnost, nije bilo lake utakmice u prvenstvu... Nista nije ostalo od toga, place mi se kada se setim... Pogotovu one sezone koju smo poceli sa Kreckovicem kao trnerom, pa nas onda Muta i Ajzea vadili na kraju, jedva. :mhihi:

http://www.novosti.r...erede-u-dvorani

Edited by ..charlie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kako bilo da bilo, pali smo na najnize grane. A Kuruze, nemoj da me teras da ti dam neki best of vujosevicevih prekida utakmica, presinga na sudije itd, nego aj casom smislite i kako je covke potplatio policijsku izjavu po kojoj se vidi da su sranje zapoceli grobari. Kao sto rekoh, ispostavi li se da je bez dileme covke ovde izmesetario, ja prestajem da gledam zvezdu, ali stvarno je krajnje smesno ko se nasao da me "osvescuje".

  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugov brat bio za zapisničkim stolom i kaže da je istinita ova priča da je Čoki rekao ovim debilima da naprave sranje jer je Rakoč navodno umoran. Ja sam bio na tekmi i nisam video da je neko pokušao da grobarima ukrade zastavu ili da su maltretirali nekog lika na tribini, štaviše, nisu napravili nijedan incident na tribini dok ih je na zapadu bilo par. I taj dečko i ja navijamo za zvezdu tako da nema razloga da lažemo, pa ti vidi

 

u startu sam osetio da su ga zamesili, onako, u duetu. objektivno, rakoč može da šparta 30 minuta - plafon. ipak, godine prolaze nervoznim korakom...

to je to, razvila se intuicija ala horejšio CSI: B)

 

zato me, između ostalog, dame žele. :redface:

Edited by vudurinator

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...