Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Sretino omiljeno govece .

 

Mislim da gresite dusu za Brauna, mada videcemo. Samardziski je isprdak.. Braunova jedina mana je sto je slabo branio 'dugacke' centre 1-1, koliko sam primetio. Ne igra kao Rasko 2-2, ali zna da ugura kos kada ga nema ni iz daleka. Napad nam baguje u odradjenim trenucima, mislim da je tu Braun bio samo kolateralna steta. Valjalo bi se iskljucivo bazirati prema partizanu, a tu je Braun daleko efikasnije resenje od Samardziskog. Inace, ako grobari ne daju preko 10 trojki protiv nas bolje da ne izlaze na teren.

Sve na mestu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Људи, ево ја сам гледао сваку нашу утакмицу ове сезоне, као да нисам гледао истог Брауна као ви. У одбрани је кантурина, Вујчић рекреативац га је уништио. Кад спусти лопту одмах је изгуби јер је кошаркашки апсолутно неписмен. Одбрану не игра, у нападу чак и кад остане са четворком често се не угура до коша. Он евентуално може добро да одигра против физички доста слабијег центра. Ја не знам где сте ви видели ту његову добру игру у нападу. Да не причам о томе да га је милион пута после пика мрзело да помери гузицу па су му лопте пролазиле поред руку и онда смо примали лаке поене.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одлично. Чак је након утакмице скинуо дрес а на мајици испод је писало "Целу каријеру сам посветио Хејл Металовом паралелном свету кошарке". Ћирилицом.

  • Upvote 12
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одлично. Чак је након утакмице скинуо дрес а на мајици испод је писало "Целу каријеру сам посветио Хејл Металовом паралелном свету кошарке". Ћирилицом.

 

:haha: :haha: :haha:

 

изгледа да су ми од радијације ови фазони постали сјајни

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Након Желимира тај клуб је мртав.

 

Хала да добије име по њему, златни споменик испред хале, бар 2 улице у Атини да добију његово име. Опет би било мало.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je Duda Želimirov učitelj i tutor , a Duda je klečao pred Spanulisom kad je ovaj zaigrao sirtaki , onda Vasilis zaslužuje izgradnju novog Akropolja u njegovu čast .

 

:haha: :haha: :haha:

 

изгледа да су ми од радијације ови фазони постали сјајни

I ti si nama sjajan i mnogo smešan .

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Колико сам читао негде Беобаскет има преко 700 кошаркаша које заступа,тако да тешко да постоји неки озбиљнији кошаркаш у Србији коме Мишко није менаџер.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...