Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

eto, a ciganima još nije jasno ko im sedi u upravi. Bolje da se zapitaju nego da dovode u pitanje legendu Danilovića.

 

Nisu ispraznili tribine sinoć i zna se zašto, a ako Bog da ni ostrugale pete ne pomažu večeras.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

apsolutno je jasno kao dan da je danilovic pristao samo zato sto se od cigosa po medijima ne bi moglo zivjeti.ne sumnjam da ce inat da proradi i da cemo da vas satremo od kurca veceras,a vi se zapitajte kako mozete ovu gamad da podrzavate da vam se userava i bruci klub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je to istina,onda se poserem na kosarku i treba je zabraniti.Franjevci samaraju sudije po svlacionicama,mi izazivamo tuce i prekidamo utakmice...nabijem na kurac sport,treba ga zabraniti.

 

Su-jebena-stina.

 

Sramota me od Duleta i izjava njegovih cele sezone, ali ovo sto Covic radi je za propadanje u zemlju.

 

Nerviracu se verno do kraja sezone, a onda me boli vise kurac da i gram nervoze vise ulozim u bilo kakav oblik sporta u ovoj rupetini od drzave.

 

Crazy Greeks pogode kosarkasa raketom u glavu, pa opet uspeju isto vece da zavrse utakmicu. JEBOTE ZIVOT.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ћорави сере. Ја сам био преко пута циганског копа и ниједан Гробар није пришао њиховој трибини. Ову тучу на нашој страни нисам видео јер сам био скроз на другој страни, али сви знамо да кад избије туча на трибини сви се окрену да виде шта се дешава. Овде тога није било. Човић опет лаже ко пас.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takođe, na ovom meču bili smo svedoci još jednog tendecioznog suđenja u korist Partizana. Arbitri su još jednom pokazali svoje lice, ali takvo ponašanje srpskih sudija gledamo već godinama unazad na našim terenima i to je još jedna bruka za srpsku košarku i Košarkaški savez Srbije.

 

Ovo je vrhunac Coviceve psihoze , pa ni Sani Becirovic nije bio toliko zasticen kao Rakocevic . Pukla nam je kosarka zato sto su se razni politicari umesali u nju , pa zar od toliko asova glavnu rec vode Covic , Djilas , Vucic ??? Sta su oni u kosarkaskom svetu , KURAC NA BICIKLI eto sta su , a zna se ko su Danilovic , Todoric , Vujosevic , N.Ilic,Gurovic , Divac, Bodiroga,Tomasevic ,...pustite te ljude da vode savez i klubove , picketine!

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je vrhunac Coviceve psihoze , pa ni Sani Becirovic nije bio toliko zasticen kao Rakocevic . Pukla nam je kosarka zato sto su se razni politicari umesali u nju , pa zar od toliko asova glavnu rec vode Covic , Djilas , Vucic ??? Sta su oni u kosarkaskom svetu , KURAC NA BICIKLI eto sta su , a zna se ko su Danilovic , Todoric , Vujosevic , N.Ilic,Gurovic , Divac, Bodiroga,Tomasevic ,...pustite te ljude da vode savez i klubove , picketine!

 

Pa jel vam Tegi rekao da su Djilasa i izabrali Danilovic, Divac, Djordjevic... a lepo kaze Sale, u ovoj zemlji se sve vrti oko politike, a posto smo siromasna zemlja sa raspalom ekonomijom jedini nacin da se klubovi finansiraju jeste da im politicari udele iz budzeta, a ko daje taj oce i da vlada.....a i te iste legende boli kurac da se cimaju i da ih ljudi pljuju, ne bih se ni ja jebavao sa seljacima da sam zaradio milione, isao bih na pecanje...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pa Vujošević je tražio da čitava publika izađe, pa jbt prošlo 12 sati od incidenata a vama još nije jasno

 

eno čitam neke cigane kako optužuju da je Vujošević zbog svađe sa Čovićem kriv za konačno prekidanje utakmice a na svakom jebenom snimku 5 minuta pre tog pljuvanja Čović govori da neće da se igra

 

ajde dosta ciganisanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ih je Čović povukao sa terena, i trebalo je. Ako su već grobari počeli sa sranjem, trebalo je isprazniti dvoranu i njih a ne samo od delija.

Prvo pogledaj snimak pa onda pricaj,ne smaraj za dzabe molim te.

Share this post


Link to post
Share on other sites

apsolutno je jasno kao dan da je danilovic pristao samo zato sto se od cigosa po medijima ne bi moglo zivjeti.ne sumnjam da ce inat da proradi i da cemo da vas satremo od kurca veceras,a vi se zapitajte kako mozete ovu gamad da podrzavate da vam se userava i bruci klub.

A sta da radimo? Mi 15 godina nemamo valjanu upravu, posledice toga su zamrzivac i ova travestija sa Covicem.. Sta mi tu uopste i mozemo, nemamo svi zeludac kao neki, pa da posle 20 godina navijanja za Zvezdu predjemo da navijamo za klub koji smo do juce "mrzeli", FMP je posledica poslednjih 10 godina i mislim da je mnogo postenije pratiti FMP koji je dobio podrsku naseg SD u narednih 3.5 godine nego se odreci 20 godina zivota?

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

A sta da radimo? Mi 15 godina nemamo valjanu upravu, posledice toga su zamrzivac i ova travestija sa Covicem.. Sta mi tu uopste i mozemo, nemamo svi zeludac kao neki, pa da posle 20 godina navijanja za Zvezdu predjemo da navijamo za klub koji smo do juce "mrzeli", FMP je posledica poslednjih 10 godina i mislim da je mnogo postenije pratiti FMP koji je dobio podrsku naseg SD u narednih 3.5 godine nego se odreci 20 godina zivota?

 

pobogu, Zvezda u košarci nikad nije postojala otkad je beton zamenjen parketom

 

da je fudbal pa da razumem, postoji određena tradicija, osvojen KŠ i slično, ali u košarci je Zvezda dudlala karu otkad se igra profesionalno taj sport

 

dakle, em je do kraja sve veštačko sa preimenovanim FMP-om, em Zvezda nema ni istorijsko pravo da nešto traži, a pogotovo da pravi ovakve incidente

  • Upvote 1
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jel vam Tegi rekao da su Djilasa i izabrali Danilovic, Divac, Djordjevic... a lepo kaze Sale, u ovoj zemlji se sve vrti oko politike, a posto smo siromasna zemlja sa raspalom ekonomijom jedini nacin da se klubovi finansiraju jeste da im politicari udele iz budzeta, a ko daje taj oce i da vlada.....a i te iste legende boli kurac da se cimaju i da ih ljudi pljuju, ne bih se ni ja jebavao sa seljacima da sam zaradio milione, isao bih na pecanje...

Sve si u pravu , to sto je Danilovic glasao za njega ne znaci da ja to podrzavam , ali sigurno je da je bolje da se Danilovic bavi kosarkom nego Covic i slicni Isto kao sto je bolje da Dzajic i Bjekovic rade u fudbalu nego Djuric i Covic .

 

ромско саопштење

http://www.b92.net/s...p?nav_id=685748

 

 

парапсихопатологија, што каже Кораћ

Kasnis uveliko Kuruze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...