Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Nadam se da je dobar osecaj kada se osvaja bedni kup uz pomoc kompletnog drzavnog vrha i pod dirigentskom palicom jednog od najvecih kriminalaca novije istorije u Srbiji.

Postenije od ovoga jedino mogu biti Obiliceve titule u fudbalu :)

Cestitke FMPu na osvojenoj tituli, pa da se ne ceka decenija+ za sledecu.

  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Убијени су тренинзима ове године. Нико осим Берте нема шут, не могу вола да убоду. Да ли се то ради да би били звери следеће године или је нешто друго у питању, појма немам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

baš su očajno odigrali danas, koliko sam gledao jedva da su pokušali koju trojku da ubace, kao da namerno ne žele da gađaju za tri

 

u svakom slučaju, ćeraćemo se još cigani

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sta je sada prica? Juce bi nas razbili ali posto je masonsko-covicevsko-gejevsko-jevrejski lobi izdejstvovao onda JBG?! Hehe, nije vama lako. Ali evo, znam da cete -sta god- u ovom postu napisem da mi nalupate minuse evo vam slobodno, da se malo utesite. I te FMP fore su jadne igeokejci, priznajte sportski poraz, jednom makar.

Edited by Salvation
  • Upvote 6
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sta je sada prica? Juce bi nas razbili ali posto je masonsko-covicevsko-gejevsko-jevrejski lobi izdejstvovao onda JBG?! Hehe, nije vama lako. Ali evo, znam da cete -sta god- u ovom postu napisem da mi nalupate minuse evo vam slobodno, da se malo utesite. I te FMP fore su jadne igeokejci, priznajte sportski poraz, jednom makar.

 

 

пушиш нам курац и ти твоји минуси

  • Upvote 1
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

inace, posle trokoraka nelsona je sve jasno bilo.

Jbg, realno ovo je presudilo danasnji deo utakmice...

 

@Kuruz: Ti si utekao na vreme...

 

Edit: Nego, jer samo ja posle svakog finala razmisljam sta ce biti sa pobednickim majcama ekipe koja je izgubila? Cinjenica je da su obe ekipe spremile, cudno mi je da se nikada bar neka ne pojavi nakon nekog vremena... Kontam da uniste, ali bar neka da se provuce...

Edited by ..charlie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas zvezda bila bolja , nema diskusije .

Jel ima torrenta da se skine DVD "Put do trofeja" ili ce deliti uz Kurir ?

 

нагли напад бољег живота

дођи сутра до мене својим новим аутом

Epohalno , evo krece i Bolji zivot , sve sa veselim Kurcubicem .

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

I sta je sada prica? Juce bi nas razbili ali posto je masonsko-covicevsko-gejevsko-jevrejski lobi izdejstvovao onda JBG?! Hehe, nije vama lako. Ali evo, znam da cete -sta god- u ovom postu napisem da mi nalupate minuse evo vam slobodno, da se malo utesite. I te FMP fore su jadne igeokejci, priznajte sportski poraz, jednom makar.

 

potpisujem da će Zvezda dobiti svaki meč koji se igra 26min jedan dan a 14 min drugi dan

 

kada se bude igrala prava košarka od 40 minuta biće druga priča. Partizan je doktorirao na 40 minuta, valjda to ne treba objašnjavati, mislim 40 minuta je pravilo a 26 gaženje svega ljudskog i poštenog.

 

Ja mogu Rakoča da dobijem, al da igramo 80 dana po pola minuta. Nadam se da će prihvatiti moju ponudu.

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...