Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Ne, posle si ti glup ko kurcina, jer smo mi bili kec na kladzi, igrao sam na nas.

 

Mislim da Micic i Dangubic ne bi ovde preterano znacili, cak ni Erceg. Nedovic fali, jbg, fali nam eksplozije malo i 1-1 igre. Lucic i Savan bi koristili veoma, Macvan vrlo verovatno i to je to. Znaci fale 3 igraca, a ne neka gomila o kojoj se prica, a od ta tri niko nije otlazao. Ja sam od ovog Bogdanovica mnogo vise ocekivao, mozda Djole lose vodi ekipu, ali ne moze on ovoliko da ugusi bilo koga.

 

Мицов, Савановић, Ерцег, Лучић и Недовић би много значили, а после повреда су Паунић, Митровић, Јокић морали да упадну.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Djordjevic zvao one koje bih ja pozvao u neku trecu postavu. Greska u startu samom. NIsam nista drugo ni ocekivao na prvenstvu kada videh sastav. Mozda jedino ako sada krene da ih kenja ko nikad u zivotu, al to nece se desi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Major priča o ključnoj stvari. Nije bitno jedno prvenstvo ili dva, pet godina čak... Niko osim dopingovanih Amera nema kontiniutet takav, ni mi ga nikada nismo imali.

Ali,

Ako talenat - koji je neosporan - počinje da isparava onda je problem dubok i teško izlečiv. Bićemo na nivou hrvata ili naših fudbalera.

 

Поента целе приче је да треба кренути од нуле.

Нешто слично су урадили Немци после фијаска 1998. у Француској. Направили кампове при сваком клубу, уложили милијарде и сада им се враћа.

Слично су радили и Шпанци који су деведесетих били курац. Пунили смо их како смо стигли.

 

Hehehe. Koturovic bio epizodista. Tarlac bio bre bog kosarke. Nezaustavljivi. Stil slican mom, brat po horogu. :wub: Takvog centra danas da imamo mi bi tukli Spaniju i sa ovakvim dunsterima.

 

Могао је он много више.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pošto nemate internet i ne možete da odete na sajt prvenstva, da vam skratim muke:

 

SAD - Meksiko subota 16h

Francuska - Hrvatska subota 18h

Dom Rep - Slovenija subota 20h

Španija - Senegal subota 22h

Novi Zeland - Litvanija nedelja 16h

Srbija - Grčka nedelja 18h

Turska - Australija nedelja 20h

Brazil - Argentina nedelja 22h

Share this post


Link to post
Share on other sites

А брате ако би играли АБА лигу искукали би од града неке паре, нашли неке спонзоре и подоводили те разне Бакиће и Борисове што круже АБА лигом већ годинама. Супер је ако Ваљево добије јак клуб, још кад би Борац ојачао и ја бих био задовољан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе код Хрвата се не зна ко пије ко плаћа, док су у нападу лопте ишле на Богдановића и Шарића а остали чекали неку лопту са стране или асистенцију водили су и супер играли а онда су Маркота, Жорић, Лафајет, Укић кренули да се испуцавају, сачувај Боже на шта то личи. Исти курац као и са нама, ротација, ратничка екипа, сви играју, притисак а на крају од тога испадне курац.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе код Хрвата се не зна ко пије ко плаћа, док су у нападу лопте ишле на Богдановића и Шарића а остали чекали неку лопту са стране или асистенцију водили су и супер играли а онда су Маркота, Жорић, Лафајет, Укић кренули да се испуцавају, сачувај Боже на шта то личи. Исти курац као и са нама, ротација, ратничка екипа, сви играју, притисак а на крају од тога испадне курац.

 

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...