Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Da, zato smo izgubili... Nema ovde igrača sem Bjelice i eventualno Teodosića, ali on nije baš uvijek zainteresovan.

 

 

Teodosić odlično igra ovo prvenstvo. Mora i Bogdanović da proradi. Valjda ih je Djordjević ovim potezom na kraju malio motivisao,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valjda ih je Djordjević ovim potezom na kraju malio motivisao,

 

Кажи му нека мало успори напад, нек сачека да се Јакуб на левом крилу сабере.

Можда га Вуковић повлачењем намамљује.

 

Нема ништа од тога, друже. Окренули смо копље наопако.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne leze nam Grci, Francuzi, Brazilci, Spanci, Ameri i Litvanci... AJMO CA!

Teodosic, Bogdanovic, Simon, Krle i Bjelica da igraju do besvesti, Bimbuljica da ulazi kad se Krle bas bas umori, Markovic da odmeni Tea kad ga prebiju previse i to je to. Ostali Bircevici mars kuci.... Stimac da ostane da se raduje ako damo koju trojku.

 

Uzeo sam pare, na 20 razlike opalim keca na nas sa hendikepom 23.5 :D JEBI!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da cemo da ih dobijemo, imam osecaj da ce to biti nasa najbolja utakmica do sada ali realno to nam je i maksimum, u polufinale tesko da mozemo a kad pogledas sve manje od toga nije ni bitno, isti kurac bio peti ili deseti. Ipak smo mi navikli na medalje, petom mestu se raduju tamo neki Makedonci.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne lupetaj gluposti.Nravno da se secam srebra iz 2009.ali to je jedan jedini user.Pre toga nismo 7 godina uzeli nista a od tada jos 5.Dakle za 12 godina smo uzeli jednu medalju.Kakva navika na medalje,ne lupetaj gluposti.

 

pa i cetvrtog mesta sa proslog svetskog, da nas sudije nisu pokrale i tu bi uzeli srebro....

 

Da pas nije srao uhvatio bi zeca.Imali smo tada borbu za bronzu pa smo i od Litvanije zduvali,a niko nas nije pokrao.Zajebi me price da smo psihicki pali zbog kradje protiv turaka.Da je to neka reprezentacija bila ne bi oni pali uopste,jer su se borili za jebenu medalju.

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Освајала је стара добра југо школа. Кад смо то потрошили, на ред је дошла екипа чији су носиоци били играчи који су имали мало додирних тачака са Србијом - Јарић, Стојаковић, Тарлаћ. Гуровић. Кад смо и то потрошили, остали смо на голом просеку.

Имамо гомилу талената, али се готово сви изгубе између јуниорске и сениорске кошарке. Голи таленат више нигде не пролази.

Струка је пукла и све што вреди је напољу и не жели да се мачује са српском кошарком.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote u kom ti svetu zivis kad zamisljas da smo tolika velesila pa da se svake godine vracamo sa medaljom. Za nas je uspeh i da svake pete godine uzmemo medalju, i svakako je uspeh biti svake godine medju kandidatima za najvisi plasman. Kosarka je posle fudbala najpopularniji i najmasovniji sport a zna se gde smo mi kao zemlja po svim ostalim rangiranjima. Daj covece uzmi jednu Rusiju, koje su oni to medalje osvajali, zemlja od 150 miliona stanovnika, koja ulaze u kosarku milione? Ja se secam onog zlata sa evropskog, bese 1997. Na kraju krajeva odi pa pogledaj rezultate mladjih selekcija, imas na vikipediji, pa ces da vidis da redovno uzimamo medalje.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Узимају млађе категорије, али ти играчи нестану када постану сениори. У томе је проблем.

 

Dobro to je za neku dublju analizu, ali je cinjenica da smo ipak u vrhu i da svako od nas ocekuje medalju. Pa svi se nadamo potajno da mozemo uzeti bronzu, a realno ne bi ni to bilo neko veliko iznenadjenje.

 

Opet kad pominjes staru skolu meni se cini da je sad konkurencija mnogo veca nego pre 15-20 godina, jer su ostale selekcije mnogo napredovale. Ova Spanija nije nista slabija od nase najjace ekipe, sa Divcem, Djordjevicem, Danilovicem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...