Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

diskusiju argumentima naziva maloumnošću

 

ciganska posla

 

Hoces argumente? Evo ih:

 

Underkuruz said:

Играмо очајно, једина нада у дербију нам је комплекс који гробље има.

'Наш како, некима од нас је много битнија Звезда од квлтних бендова.

кад ћеш више да сконташ да не навијам за Партизан и да волим кад Звезда побеђује,

Победе Партизана желим само у ЕЛ и против хрватских клубова, у осталим такмичењима не.

Uskoro ce Partizan,nadam se da ce ih pobediti,iako navijam za Zvezdu.

 

 

Ajde sada se jednom za svagda ukloni sa ovog foruma, MALOUMNICE.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majore, za Radonju, izneo sam pretpostavku - da ostane, naravno da ce to tesko da se desi. Mada ne bih se ni slozio da Coki nije bas bio trpeljiv prema njemu. Prve dve sezone nije nista uradio, i trece je tokom sezone bilo upitno sta ce biti. Realno, moga je mirne duse da ga sutne, pogotovo sto ga je 90% navijaca teralo.

 

Evo, pisu novine da ga Efes trazi za sledecu sezonu. Ne mora biti istina, ali imace ponuda, nece biti bez posla.

 

Crnci su fizicki dominantni i tu im je glavna prednost.

 

Uz silne pare koje se tamo ulazu i populaciju od 350 mil. stanovnika normalno je da dominiraju.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino zbog cega je Radonja do sada zasluzio otkaz je poraz od onakve Cibone u Areni i sta jos?A i to se mesecima unazad znalo da cemo i sa porazom mi u Evroligu a ne Cibona. Ajde ne sprdajte se vise i ne serite po coveku koji radi vrhunski posao a tek za ovu sezonu da ne pricam, batalite vise u pm, dosadno je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shodno ovoj recenici, dozvolices mi da citiram jednu od tvojih najcescih recenca; "Molim vas, budimo zvanicni!". ;)

Naravno, neka bude i peti, ne menja poentu, e sad koliko Maljković sada već spada u aktivne trenere je pitanje.

 

crnci i škola?

budimo ozbiljni.

Pa dobro ne uči se tamo matematika, više to dođe kao dresura pasa, da ne kažem majmuna.
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec sam rekao da se serem u trenera koji ceka sta ce da kaze Covic Legenda Nesi Baksuzu na uvo, pa mu Nesa prenese sve to. Nikada nisam bio nesto posebno protiv Radonje, sto se mene tice neka ostane, ali da lazem sebe da je on veliki trener, ne pada mi napamet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec sam rekao da se serem u trenera koji ceka sta ce da kaze Covic Legenda Nesi Baksuzu na uvo, pa mu Nesa prenese sve to. Nikada nisam bio nesto posebno protiv Radonje, sto se mene tice neka ostane, ali da lazem sebe da je on veliki trener, ne pada mi napamet.

Poštujem stav, vidi se da si košarkaški znalac, a ne kao neki tamo darkonet.
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

a šta misliš o Čoviću?

Sjajan organizator, neke od najvecih reprezentativnih uspeha smo postigli sa Covom. Solidan posao radi i u Zvezdi, ako bude i kradenih titula, kao sto i sami znate, necemo im gledati u zube.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, odavno ja pricam, Radonjic bi bio odlican pomocni trener.. ima on svojih kvaliteta, pogotovo u ucenju ekipe da igra vrhunsku odbranu, sto, da se ne lazemo, dobija pola tekme. E sad, fora je u tome sto covek ne ume da nacrta jebenu akciju.. u poslednje vreme nam bolje ide zato sto je Jovic izrastao u vrhunskog plejmejkera kad ne solira (covek ima fantastican osecaj da organizuje napad i vidi slobodnog coveka i udeli mu loptu) ali objektivno gledano, kada bi Radonja znao da igra ofanzivu kao defanzivu mi bi i sa ovim istim timom mogli i do Final 4. Definitivno nisam u fazonu da je covek neznalica potpuna, ali da je prevashodno defanzivni trener koji cesto ne zna kada da povuce pravi potez da pokrene ekipu, to stoji. Ali, cinjenica, uci.. eto npr. poceo je da shvata u poslednje vreme da kada igracu ide, treba da ga ostavis na parketu, cak i kad je to Stimara.. eto napretka.. :haha:

Edited by Salvation
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, ko je majku mu pokrenuo da je vrhunski, to je vec smesno. Uostalom, malo danas uopste ima vrhunskih strucnjaka a mi ni sa parama od Djokovica, kosovske dece i mladih fizicara zajedno ne bi mogli da jednog priustimo. :mhihi:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...