Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

  • Replies 22.8k
  • Views 736.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • lemmy sixx
    lemmy sixx

    To su Radomir i Bogdanovic.

  • Vozd Jovan Pogani
    Vozd Jovan Pogani

    JEBEM TI LOPTU... KOPAJ KANALE MATER TI JEBEM TRENERSKU U STA... IMA POBJEDU U RUKAMA I POPUSI KURAC... UMJESTO DA SMIRE IGRU ONI DRLJAJU KURAC... KAKVI DEBILI JEBEM TI HRISTOV GROB USRANI... JA

  • Hail Metal
    Hail Metal

    Ti si salo.

comment_3086773

3-0, pomilovanje za crnca sa srpskim pasosem, ceo Kaunas uz Partizan protiv Farse...

Vise me inace brine neigranje Lesora nego Pantera, jer ako se vrati Tavares bice jebeno...

 

Sto se dvomeca u Madridu tice najbolji dvomec u istoriji srpske klupske kosarke jos Istanbulske trojke

 

Zvezda inace ne postoji, to je FMP, ali mozemo skraceno taj klub da zovemo tkzczbgdivareflexfmplivololaribarssupancabbzadnjapostazeleznik

 

 

 

 

4 hours ago, Sreta said:

Dek je popasao mec zabrane. Zasto nam to rade?

Morali su i nekog belca da kazne.

Odvratan lik, jedini dobar Argentinac je Batistuta dok je imao dugu kosu, sad sa Lukasom na reklami je neki laznjak poput recimo kktkzczbgdivafmpreflexivololaribarssupancabbzadnjapostazeleznik

comment_3087063
On 4/29/2023 at 12:02 AM, Hail Metal said:

Odvratan lik, jedini dobar Argentinac je Batistuta dok je imao dugu kosu, sad sa Lukasom na reklami je neki laznjak poput recimo kktkzczbgdivafmpreflexivololaribarssupancabbzadnjapostazeleznik

Nikada ne zaboravi Maradonu naseg brata.

comment_3087070

još jedan razlog da se navija protiv ciganskih Španaca i za nezavisnost Katalonije. Još Siti da ih šiptarski razbuca i da sportsko društvo Real Madrid cucla jaja od trlaja

govnari su izgubili sve na terenu i dobili za stolom, provokacijama, psiho i fizičkim napadima. Podmukliji od Ćokija

 

comment_3087092

Kad se podvuce crta ostaje da ce se ovi mecevi pamtiti , dok se mecevi tkzczbgdivafmpreflexivololaribarssupancabbzadnjapostazeleznik zaborave i pre nego sto pocnu.

Prema tome, jebes evropsku kosarku, davno je svetinja prevazisla okvire starog kontinenta, samo west coast, kalifornija, koka-kola i sjaj, pa da se gledaju u areni dueli velikana trenerskog posla Obradovica i Popovica.

Sto se serije tice, velika sansa je projebana pre svega na kraju 2. utakmice, tesko bi real dobio dve u bg-u da je igrao Panter, sta je tu je, najbitnije je emotivno da ne padnu, bice tesko naci inspiraciju da se igra protiv klupova van evropskih top8, ali mora se naci nekako motivacija i za to, ako u tome uspemo nema brige

 

Smrt fasizmu ziveo Partizan i gerilski pokret Melitopolja.

  • 4 weeks later...
comment_3088059

Nebojša Čović, predsednik košarkaške sekcije Crvene zvezde, otkrio je razlog zbog kog veruje da Fakundo Kampaco nije ranije bio dostupan tom timu u Evroligi.

Kako je naveo u gostovanju u jutarnjem programu TV Prva, razlog je u tome što je klub sa Malog Kalemegdana kod čelnika kontinetnalnog takmičenja "tužakao" sportski direktor Partizana Zoran Savić.

"Celu Evroligu su pakovali Zvezdu. Sada vam kažem po prvi put, zašto Kampaco nije igrao? Pa zato što je Zoran Savić neprestano visio u Evroligi, tužakao klub iz istog grada. Mi nismo imali pare, a eto kao državni projekat. Završili smo prošlu sezonu sa tri titule. Kasnili smo četiri plate iz sezone 2020/21 i tri plate smo dugovali iz sezon 2021/22, tako smo ušli u sezonu 22/23, sustigli ta plaćanja", rekao je Čović.

Kako je dodao, Zoran Savić je Zvezdu prijavio i kod Valensije, kada su crveno-beli za taj meč u Evroligi u svom sastavu imali Nikolu Topića koji je istog dana potpisao za FMP.

"Za malog Topića, zvali su Valensiju. Taj isti Zoran Savić, pa kako da mu čovek ne kaže nešto? Reprezentativac, sve je zaboravio. Budi bre korektan. Gde je normalno da klubovi iz istog grada, iste zemlje, podmeću jedni drugima", zaključio je Čović.
 

Recently Browsing 1

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.