Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Steta...jbg, odlucila klasa i iskustvo, pogotovo animal Soni Vims...bitno da smo mi posle Mireta Radosevica dobili novu '13'-icu ubicu :rockdevil: Leo vec sad igra kao mator... i Musli veliko iznenadjenje, borio se kao lav i u odbrani i napadu, dobar u skoku...da su nam bolji crnci, urnisali bi sve redom, al nama uvek zafali nesto malo kao slag na tortu...bez obzira, korak po korak do top 16!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како би било лепо да рокну Ритас на страни. Отпустили Џикића, не играју ништа специјално,

Биће јебено у наредних пар утакмица. Ту је и Подгорица.

Edited by Ефенберг

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam danas Bamberg, ono je raspad ekipa, tu 2 pobede ne bi trebalo da dodju u pitanje (mada smo se uvek spoticali na autsajdere Orlean, Sarloroa, taj isti Bamberg pre par godina...ekipe protiv kojih smo racunali sigurne trijumfe) Kljucan je dvomec sa Litvancima, ako izgubimo tamo, bar da bude sa sto manjom razlikom, mozda medjusoban duel na kraju i odluci.

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

PIONIR NAJBOLJE MESTO NA SVETU

 

K'o u najlepsim danima sa Duletom osecaj....sem sto izgubismo :cry: Dzaba borbenost, krvarenje i timski rad, kad nemamo jednog kvalitetnog da bocne kad treba, prvu violinu. Vesterman i Lucic su ok za drugu opciju, ali vodja fali. A i Pera da sacuva Sonija :haha:

 

Vims sam znao da nam se usr'o u zivot, ali 30 poena jebenih... Masina jebena. Suta bacanja za dorucak.

Krle negativno iznenadio u smislu smotanije partije, al' mu fala za izgubljene i za bacanje :]

 

Od nasih, Bogdanovic carski, Lucic malko falio, Gordon jos uvek nije Lasme itd. ali ne kapiram sto Andjusica nema uopste jebeno, bar da ga uvede na krug-dva da pracne....

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakva je kurva lopta. :no:

nema se sta zameriti. izgubili smo, ali smo dobili bogana (vlado crkni!), leo igra kao da ima 30god, musli me iznenadio... falio nam je tori da malo odmeni lea, ovaj je crkao na kraju, a jos i povredjen igra. bertans isto dobar. musli sjajno igrao i u odbrani.

sa ovakvom borbom, top16 ne bi smeo da dodje u pitanje. lucic samo solidan bio, al treba uzeti u obzir da je izasao iz teske povrede.

 

a ovaj sut ce se vratiti uskoro...

Edited by Grob Bez Dna

Share this post


Link to post
Share on other sites

davno beše. prijatno sam iznenađen večerašnjim izdanjem, ipak je ovo mlada i neiskusna ekipa. bogdanović kvalitetno, bertans precizno... jedino je vesterman dosta lopti izgubio , ali, sve u svemu, bio je na visini zadatka. nije imao ko dečka da odmeni.

čoki rešio da potegao svoje stare konekcije na radio televiziji da prenosa na tzv. javnom servisu ne bude, ali nećemo sad o tome. litvanci padaju u sledećoj...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...