Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Далеко од тога да ја кажем да је све изгубљено, али реално, да ли су ове 2 победе плод неке сјајне игре или сјајне тактичке поставке? Наравно да нису, плод су тога да смо ми једна неозбиљна екипа. Не неозбиљна на нивоу Радничког, али неозбиљна за те титуле, Евролиге и остало што се хоће. Неки Цедевита стил.

 

А и како одмиче сезона све ми је жалије мученог Игора. Погледам на зид и на календару видим Суботића и Смиљанића па ми кнедла запне у грлу, како ли је њему кад мора да игра са њима ...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav meč Real-Barsa , Sada poludeo u 2/4 , bio sam ubedjen da Barsa dobija posle velike serije , drago mi je zbog pobede Reala ali me užasno nerviraju Fernandez i Rejes , biće tu još klanja.

Večeras u 20h PAO-Oly , navija se naravno za zelene ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2013&mm=06&dd=09&nav_id=721389

 

Dosta bre vise aman, dosta!

Jebo ga onaj Lukic ili ko ga god nauci samo da kmeci i da se zali na teoriju zavere covecanstva protiv FMP-a.

Jedan od najvecih kriminalaca u novijoj srpskoj istoriji prica o postenju i kradji, jebem ti zivot ...

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, ali ne i toliko ocigledan, jedva se i na usporenom snimku videlo, u ostalom to su te neke prednosti domaceg terena .

 

sudija ispod kosa je imao sjajan ugao. ali da, prednosti domaceg terena.

 

olimpijakos manje los, vodi 31:29 na poluvremenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.b92.net/s...9&nav_id=721389

 

Dosta bre vise aman, dosta!

Jebo ga onaj Lukic ili ko ga god nauci samo da kmeci i da se zali na teoriju zavere covecanstva protiv FMP-a.

Jedan od najvecih kriminalaca u novijoj srpskoj istoriji prica o postenju i kradji, jebem ti zivot ...

 

За ово би од Бојића добио минимум пола милиона динара.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...