Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

"Presrećan sam, Zvezda je ipak veliki rival."

 

"Sve smo izdržali, možda mi je ova titula najdraža a završio bih kao i prošle godine - džaba vam novci, moji sinovci." - rekao je Vujošević u izjavi za RTS.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Materijalizam je filozofski pravac koji materiju (tvar, komad lima ili metala) smatra osnovom svega i propagira da je krađa jednog bezvrednog komada metala bitnija od alhemije, suza, krvi i znoja koju propagiraju partizanski idealisti. Reč je Stjepanošupanskog porekla. Suprotno materijalizmu je idealizam, Dulizam, Bogdanizam i alhemija koja smatra da kada bi igrači Partizana sada podigli list drveta ili plastičnu kaščicu to bi imalo veću duhovnu vrednost i težinu nego kada bi Simonovic podigao platinasti pehar ophrvan dijamantima. Poklonici mater(tijebem)ijalizma mrze kad neko sija i odudara od proseka (Bogdan Bogdanović i KK Partizan) jer im taj sjaj pokaže koliko su oni suštinski ružni, te su skloni da sve te pojave nazovu ustaškim.

 

Popularna definicija materijalizma se tumači kao pohlepa ka materijalnim stvarima (objektima od materijalne vrijednosti) te se obično koristi kao suprotnost razumevanju da su duhovne i nematerijalne vrednosti značajnije od materijalnih.

O BELLA CIAO pevamo, by Cetnici Sever original!"

 

I naravno ponovo je GTR objasnio neke stvari.

Edited by Mita
  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na krilima raspojasanog Gagića! Ne može demba koš da ubode, ali prikucava za dvojicu Jovana Koprivice.

Krenuo ja tako pre neki dan na zakucavanje, na basketaškom zagrevanju, obruč mi udari bananu, okliznem se u padu, zalelujam, i pravac na dupe. Neke klinke počele da se smeju u pozadini, zarumeneo sam se kao Kuruz ciganin ludak.

Gole su lutke sa naslovnih strana, još jedna titula Partizana.

 

da se plati kazna za lomljenje pehara. Rebni ćoravog udbaša po džepu.

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Presrećan sam, Zvezda je ipak veliki rival."

 

"Sve smo izdržali, možda mi je ova titula najdraža a završio bih kao i prošle godine - džaba vam novci, moji sinovci." - rekao je Vujošević u izjavi za RTS.

 

Tako je, dzaba novci, dzaba vucic, kada ja i dalje mogu da napravim sranje na prvoj tekmi koju gubim i da posle uzivam u sudijskom masakriranju zvezde kada god odigraju bolji basket od nas. Ali "sve smo izdrzali" - pa ovaj covek je zivi dokaz da karma ne postoji, jbt. :haha:

 

Najgore od svega je sto ste u objektivno boljoj formi, moglo je lepo da se ide u petu i da nas dobijete na postenjaka i niko nista ne bi rekao. Ovako samo dokazujete jos jednom ono o cemu smo ranije pricali, ali apsolutno ne sumnjam da vam to ni najmanje nece smetati.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

 

Tako je, dzaba novci, dzaba vucic, kada ja i dalje mogu da napravim sranje na prvoj tekmi koju gubim i da posle uzivam u sudijskom masakriranju zvezde kada god odigraju bolji basket od nas. Ali "sve smo izdrzali" - pa ovaj covek je zivi dokaz da karma ne postoji, jbt. :haha:

 

Najgore od svega je sto ste u objektivno boljoj formi, moglo je lepo da se ide u petu i da nas dobijete na postenjaka i niko nista ne bi rekao. Ovako samo dokazujete jos jednom ono o cemu smo ranije pricali, ali apsolutno ne sumnjam da vam to ni najmanje nece smetati.

 

budalaštine drobiš, pobeda totalno poštena, bio sam jedini tip u kladionici koji je navijao za Partizan, okružen ciganima

 

niko živ nije rekao da titula nije zaslužena, samo neki Salvejšn sere

 

bolji niste, nema šta da se priča

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kako da ne, pa samo ovo sto je Major priznao je 2 poena dovoljna da vas dobijemo, posto se, podsecam, otislo u produzetak.. sta cemo sa tim? Drugo, u kojoj dimenziji ovaj covek zivi, vas tim na papiru vredi makar isto ako ne i vise od naseg, kakve pare sinovac? I konacno, ja i rekoh da igrate u boljoj formi i cestitah vam dve prosle pobede, uostalom rekao sam da bi nas verovatno dobili u petoj, nisam rekao da bi bilo nezasluzeno da osvojite, samo da je nezasluzeno bilo u ovoj tekmi.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam salvejsn,ja sam lemi

 

utakmicu gledao nisam ,ali kada neko pobedi treba mu cestitati

 

i tako cu cestitati mome kumu jedinome,jer znam koliko mu ovo znaci

 

ziv bio kume,i nadam se da se veselis!

 

ne zaboravi na nas dogovor i raspodelu.

 

cestitam i svim grobarima na tituli, uzivajte

 

naravno,kuruz nije grobar,on je navijacki maloumnik

 

pusi ga kuruze

  • Upvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...