Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Kakva crna rakija iz Niša, mi u Šumadiji sa njom samo čistimo prozore. Lemi da se javi da mu pošaljem koju flašu za degustaciju. Kokiju ne dam jer je preletač.

 

 

I Sreta da se izvini što je ulubio pehar.

 

Salji,nema problema.Jednom sam u Kragujevcu pio neku domacu,katastrofalna je bila, uzas.Doduse,lik koji je doneo to sranje je iz Jagodine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- Рекао је, мучите ђаворе где год можете. Рекао је, боље да их тражите са сабљама у њиним домовима, но да их с кашикама чекате у својим.

Rekao je i Major : Na kraju se povlači crta.

Zalužena titula, u prvoj utakmici je Zvezda pobedila uz pomoć sudija, u ovoj zadnjoj mi, Bogdan je opet jebao, prevazišao je ovu ligu....

 

Naravno proslavila se sinoć titula, dostojanstveno, sad lepo ceo dan treba čitati komentare, yumetal itd, uživanje tako prebroditi mamurluk

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Булевар.

Јави се следећу пут, немој да си такав.

 

Или Дуваниште ако је Меркатор.

Jeste, bulevar

 

javicu se sledeci put sigurno

 

necu tada imati toliko obaveza jebiga

 

Mogli biste mene malo da iscimate, makar na pm. Da pušimo, pijemo, podrigujemo i recitujemo Početak bune protiv dahija.

Ako hoćete po kafanama, može, ali samo ''karirani stolnjaci'' dolaze u obzir.

 

10383659_713466655377893_4425326965242679606_n.jpg?oh=672435d467e40e3d902ccb3b27688d39&oe=541E4FD2&__gda__=1410966107_cf5515dc6020cb21e268b67e8d83af6b

 

Usr'o se Trlaja oriđinale od Koka kole.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu ni karirani stolnjaci ono što su bili

ne znam kakva je sitacija u Nišu, ali u Beogradu je užasno, na sve strane su nikle neke šatro kafane sa kariranim stolnjacima, degenerisanim fenserima i likovima sa fotoaparatima koji izbacuju slike na beogradnocu.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nele nema frke,cimamo te pa se vidimo.

 

Nego,pricali mi da je u Nisu divlji zapad zesci,konstantno neka sranja,,nabadanja,ubistva.Istina je to?Ja nisam stekao takav utisak.Doduse,kurac ja znam,non stop sam bio pjan.

 

10383659_713466655377893_4425326965242679606_n.jpg?oh=672435d467e40e3d902ccb3b27688d39&oe=541E4FD2&__gda__=1410966107_cf5515dc6020cb21e268b67e8d83af6b

 

To je to kume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To znam.Novi sad je katastrofa.Znaci i Nis isti kurac.Jos tamo i zandarmerija operise.

 

Ma kakvi. Jedan od najbezbednijih gradova u zemlji, ako se uzme u obzir veličina. Sve što je moglo, pokokalo se između sebe.

Sad je naše vreme. Znači tvrdim. Brate?

 

Jebati ga,ovi meni pricali skroz drugo.

 

Ili sam ja bio toliko pjan stalno pa nisam skontao?Brate?

 

@Lemi

 

a zašto je to tako?

 

Zato sto vlast od subotice zeli napraviti most ka evropi,i ne sme biti nikakvih sranja.Sa jedne strane je to pozitivno,subotica je zaista milina za zivot,mirno,nigde sranja,opustencija...ali sa druge strane,grad je mrtvilo,nema nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pa dark elf, vi'š da se ne odvaja od viljamovke, a ona loše hvata, i tera u neke tamo dimenzije iks.

 

pf, kao da viljamovka otvara vrata smislu života i dimenziji x

 

ni viljamovka ni lomljenje vilice ne vode ka duhovnom prosvetljenju

 

samo Xašim, i eventualno Aca Lukas i Dule Vujošević

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...