Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Или Грчка или Аргентина, зависи ко добије у 5, колу.

Хрвати или испадају или су четврти и тад иду на Шпанију у то је крај за њих.

Pa oni valjda idu na Francuze kao drugi u grupi (imaju bolji skor sa Arg), mada tek treba da pobede Porto Riko da bi uopšte išli na Fra.

Ako nisam nešto promašio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Каква би неправда била да смо добили ово, толико смо преужасни...

 

Као прво заиста је срамота што је Бирчевић на Светском првенству, какве менаџерске муљаже су ту у питању то није здраво. У ком универзуму је он бољи од Митровића, за Новицу и Савана нећу ни да причам. Надам се да ће се повредити или нешто слично, глава ме заболи сваки пут кад уђе.

У нападу смо преужасни, не знам како је селектор геније смислио да Бразилце нападамо испод коша, имају три зверине испод, плус Нене и Варежао мељу у одбрани.

Човек такође не одустаје од удвајања високих играча. Да разумеш некако против Бразила, али ми смо Гобера проклетог удвајали, нисам могао да верујем. Данас 2 секунде пре краја напада неко удваја Сплитера иде лопта на страну и паф тројка. Маркињос нас убијја тројкама настављамо да удвајамо испод коша јебеш ми матер ако то има и трунку логике.

Штимац на четворци, у животу глупље ништа тактички нисам видео.

 

И на крају мали препотенко надувени да се званично гони у курац. Ево га Симоновић у репрезентацији, он је рекао да неће играти, што је долазио? Јуче се испилио, он неће да игра, носи се бре мали у три пичке материне...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма зајеби навијачку опредељеност, слепац мали, еј замисли он ће да одбија репрезентацију до јуче га Влада Јовановић држао на клупи, и онда дође и не понесе муда ма гони се у курац...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa oni valjda idu na Francuze kao drugi u grupi (imaju bolji skor sa Arg), mada tek treba da pobede Porto Riko da bi uopšte išli na Fra.

Ako nisam nešto promašio :)

 

Хрвати имају 2-2, Порторико 1-3. Ако изгубе испадају. Сенегал има обе победе против Хрватске и Порторика и сигурно је трећи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

То што га је Јовановић држао на клупу је геноцид.

 

Иначе, Ђорђевић и Џордана да има у тиму, он би делио минутажу са Јовићем и Симоновићем равноправно. Једноставно, човек не уме да ради. Он и Радоњић се у истом возу возе.

 

Мора да се зна ко у тиму решета кош, а ко игра за мајсторе. Тако је увек било, тако ће и бити. Ми немамо лидера, немамо чак ни 2-3 играча да изнесу највећи део терета. Мајстори попут Крстића и Теодосића су више били ван терена него на терену кад су припреме у питању. Зато нам живце кидају твоји Ахчини.

 

Но, нису чак ни Ахчини криви. Крив је ћелави препотенко коме сам се клањао кад је био играч.

Не умеш мајсторе, ниси тренер, хвала ти за сва злата и тројке, али тако стоје ствари.

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

Суштински је тако, слажем се. Тренер је сто посто крив. И за селекцију играча која је потпуно небулозна и за игру а поготово за ротацију. Мења играче к'о нездрав, неко таман да неке поене он га одмах избаци...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda on namerno pravi zabunu u ekipi i sabotira izmenama, a onda kada ih pusti sa lanca u eliminacionoj fazi ima i Amere da odelju sa 50 razlike? Sta mislite o tome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tim nam je tanak za prva cetiri mesta, mogu da se trude koliko hoce. Mozemo da iznenadimo, ali jebes sve ako cemo da se navikavamo na takav tim. Djordjevic ipak lose vodi, zaista podseca na Radonju u nekim trenucima. Bimbuljica je dobar eventualno kao rezervni centar, Bogdanovic isto tako kao rezervna dvojka. Pogub u odbrani u pojedinim trenucima je preveliki, Bjelica mi delovao uspavano, umesto da on po nalogu selektora preuzima sve na sebe. Rasko nije trebalo ni da ide, ili da Krstic ostane kuci ako je vec povredjen. Tu smo od dva mesta izgubili jedno i po. Trebalo bi preziveti prvu cetvrtinu veceras, ako cemo da izbegavamo bruku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji nam je bolji centar od ovakvog Braduljice? Dečko je svkakao napredovao, nije neka klasa, ali ja ne vidim boljeg.

Bogdan deluje kao da je pod prevelikim pritiskom, Bjelica je stadnardno plašljiv.

Katić svakako nije trebao ići, teško i Štimac.

 

Ne znam, haotični u napadu, rupičasti u odbrani. Sa Dudom smo delovali predvidljivo, ali makar je nekakva igra i ideja postojala, ovo je i dalje lutanje, kombinovanje radi kombinovanja. Dođe kraj utakmice ne zna se koja petorka završava, koje bio najbolji na utakmici, ko je imao veče, a ko ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne ulazim u to ko je bolji i da li ga ima, Bimbuljica je promasio tri zicera na pocetku kad se Brazil odlepio, a u poslednjoj cetvrtini direktno vratio Brazil u igru i odlepio ih za pobedu. Kakav pritisak ima Bogdan? Ja bih voleo da mu sviraju nepostojece faulove, ali to izgleda samo kad ja navijam protiv njega, a ne za njega. Ne igraju odbranu ni jedan ni drugi. Stefan Markovic rovokopac ispade nam najbolji igrac, blizimo se fudbalu, jebali nas Fejse, Djuricici, Krsticici i sta ti ja znam ko. Ne moze da se da kos 6 minuta, a Djole izvadi najbolje igrace. Jeste dace ga Kalina. Jebo combo igrace, mora tacno da se zna ko, sta i kada radi. Kuka se za iznudice, pa povedi krstenu cetvorku najbolju koju imas, a ne da teras nekog poluigraca da je igra, plus mu nije to pozicija. Nismo katastrofalni, ali ja sam razocaran. Kalkulisemo tu nesto koga u osmini finala, nekada su svi gledali samo nas da izbegnu. Bar da su ovi zaginuli i dali sve od sebe, nego kao da imaju svi 20 godina, a ne gomilu iskustva iza sebe.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A i treba Spanci i USA da stignu do kraia i da u medjuvremenu sve te kalkulante (makar i u polufinalu) nabiu stoka razlikom...vecie postalo smesno, svi kalkulisu nesto, a uglavnomie prica da se toliko iziednacio kvalitet igraca da jedna Dominikana, Filipini, Mehiko, Zeland, Senegal, Angola mogu ravnopravno da igrau sa bilo kim...a i nie to lose u krainjem slucaiu

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...