Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Задар кикирики екипа, могу озбиљан тим да добију само ако црнац издивља. Наравно Краљевић опет одиграо добро против нас, стандардно. Радоња држи Тејића на клупи опет, изгледа да ће до краја сезоне да изиграва Сполстру и игра смол бол. Вилијамс и Митровић опет најбољи, Све у свему, 4 пораза су максимум који сме да се деси у оваквој лиги, можда ни толико.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma realno, po imenima bi sa bilo kojim iole pristojnim trenerom morali da se prosetamo, ali naravno, tu je hendikep faktor Radonja. Dobro je da se Dzenkins konacno vraca u formu, makar za ovu nasu ligu je dovoljno da imamo 3-4 kidaca cak iako nemamo nikakav koncept igre, kao sto je to sada slucaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Џабе њему форма кад је ретардиран, IQ 45...

Видећемо на шта ће Партизан личити до краја сезоне, али ако остане овакав или бар сличан све испод сва три трофеја и ТОП 16 је несупех.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево ти плус.

Чим је добио какву такву конкуренцију одмах се потпуно открива његов болесни мозак. Сви сте га до пре 2-3 године, док није имао ко да му се супротстави звали господин Дуле Вујошевић, причало се како образује играче, тера их да читају, прави од њих врхунске кошаркаше, како је пример за све најбоље на свету.

Прво ме занима да ли је бар један део тих људи срамота што су подржавали оваквог човека и што су од таквог простака, манијака и насилника направили легенду свог клуба. А друго, коме год је ок да он ради овакве ствари, да стално прави сукобе, бахато се понаша према новинарима и слично само зарад трофеја тај спорт не воли, тога за кошарку боли курац, тај гледа баскет искључиво да би њрегов тим победио и са кошарком везе нема.

 

Ево Партизану са дебелим све титуле света, мени титуле са таквим људима на терену не би биле драге, јер прво се воли спорт, па тек онда клуб.

  • Upvote 5
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad će opet dušebrižnici da naadaju Vujoševića zbog davljenja Andrića.... evo već vidim glavna vest na portalima....

 

A sto i ne bi? Neka radi sta hoce po svlacionicama al ne mora da divlja po terenu. Bude li se ovako ponasao jednom ce nekome od igraca da pukne film i da ga tu iznabadabada :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd ne seri, govno bi pojeo da imate takvog trenera.

 

Не, не бих, као што сам једва чекао да оду Гуровић, Короман и слични из Звезде.

Ево ти још један плус.

 

šta ti dečko pričaš, pa FMP Telekom Diva vodi Čović, jedan od najodvratnijih ljudi u zemlji

 

Који је политичар и руководилац клуба, а ако се мало осврнеш видећеш да већину релевантних спортских клубова у свету воде говна од људи, то је нажалост неминовсност.

Не знам колико си пратио Партизан раније, с обзиром на твоју навијачку позадину, али можда ти је познато да су у ФК Партизану били Мирко Марјановић (отац Земунела), Бјековић, Зечевић, Бранко Ружић, Ивица Дачић, Томислав Караџић, а да је у КК Партизану рецимо био Милорад Додик.

Edited by El Karnisero
  • Upvote 7
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево ти плус.

Чим је добио какву такву конкуренцију одмах се потпуно открива његов болесни мозак. Сви сте га до пре 2-3 године, док није имао ко да му се супротстави звали господин Дуле Вујошевић, причало се како образује играче, тера их да читају, прави од њих врхунске кошаркаше, како је пример за све најбоље на свету.

Прво ме занима да ли је бар један део тих људи срамота што су подржавали оваквог човека и што су од таквог простака, манијака и насилника направили легенду свог клуба. А друго, коме год је ок да он ради овакве ствари, да стално прави сукобе, бахато се понаша према новинарима и слично само зарад трофеја тај спорт не воли, тога за кошарку боли курац, тај гледа баскет искључиво да би њрегов тим победио и са кошарком везе нема.

 

Ево Партизану са дебелим све титуле света, мени титуле са таквим људима на терену не би биле драге, јер прво се воли спорт, па тек онда клуб.

 

Potpis.

 

Debeli brđanin je dokazao kakav je trener kada je otišao iz Srbije, gde je njegov klub vladao bez konkurencije, uz zaštitu države. Isti kurac kao što su sada u Zvezdu upumpali pare, napravili hype u medijima itd.

 

Sad se kita više ne diže, pa šamara decu na terenu... Mrš tamo odakle si pokupio takve manire, seljaku!

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...