Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Zmaj od Sipova >>> svi spanci ikada... Inace, zna se ko je najveci.. Spanulis! Tako i ja u kraju, kurabecam se dok me ne pusti alkohol, kao promasim dva-tri suta, krene brutalno resetanje kosa. Bokija Jajaru najvise volim da prcam, ima i snimak kad je pala krv, ali drugi put cemo o tome.... Dosli likovi da igraju basket, ja sutirao 24-26 iz igre.... Sledeci put kao najjaci jebac ikada kaze ortaku, pridji mu, ima sut... jok ti imas sut...

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Стојановић неће да продужи уговор, само да не оде као Ристић прошле године. А Ристић је појео говно, ено га седи на клупи, не види терен на колеџу.

 

Нисам гледао, али ми се јако свидео Стојановић оно мало што је играо за први тим у КЛС претходне сезоне. Волео бих њега да шибну у први тим следеће сезоне уместо Џенкинса па да поред Блажича и Лазића полако добија шансу. Ћоки је помињао да има у плану да девет клинаца буде у првом тиму у некој од наредних сезона, то би било и више него сјајно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Солидно прво полувреме. Просра нас неколико тројки.

Реално, добијате лагано 10-15 разлике.

Пуно ми је срце кад гледам како Мачван ради шта пожели. Могли су да суде 2 пенала у последњем нашем нападу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ispunjavaju uslovi halu, to je ono što se računa.

A u nekoj drugoj dimenziji ova Zvezda se stvarno zove FMP, a Partizan nije osvojio ni jednu titulu, jer je linija auta tamo strogo fiksirana, a gepeci nisu ni za kepeci, pa sve titule (i u fudbalu), od Mirka Marjanovića naovamo pripadaju pravoj Zvezdi, čiji je trener bio i ostao veliki Dule, iskreni zvezdaš, kome je Zvezda bitnija od nekih tamo kultnih saopštenja. Što se kompleksa tiče, oni ostaju nepromenjeni. ;)

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гледао сам полувреме, па сам се пребацио на дерби.

Јбг, култне утакмице су ми битније од неке тамо ЕЛ. :bigblue:

 

Оно што сам видео, јача клупа Реала.

То ти је као кад Бранко Лазић убаци 10 поена. Не можеш да изгубиш.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rutinski mi i Real, jbg, ipak objektivno kvalitetniji timovi, mada ste se i vi i Oly borili junacki. Jbg, Spanulis zakazao, nisu imali sta tu da traze bez njega. Steta sto nam liga i dalje nije dovoljno kvalitetna da bude makar neke neizvesnosti do kraja, ukoliko ne budemo pustali ili zajebavali se vi zavrsavate na jednom porazu ili dva, mi bez poraza ili sa jednim.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pobeda cista kao suza, Partizan kad je prisao blizu nije postojala bojazan do moze i da preokrene, Zvezda je bolja i za vise od ovih 16 razlike

sto se onih klinaca tice prvom timu treba prikljuciti Radanova, Simanica i Aranitovica, to je otprilike neka ideja. Sledece sezone treba maksimalno isforsirati Dangubica. Postoji neka mogucnost da nas pojaca i Sehovic iz future...

Sto se tice Evrolige, Zeljko ocigledno zaboravio kako se osvaja Evroliga jer ako posle prve cetvrtine udjes sa -20 pitanje koliko mu je ekipa bila psihicki spremna za ovakve utakmice..definitivno mora da nadje bolje centre..CSKA jednostavno ekipa bez muda...ono sto su oni igrali do ovog f4 je atomska kosarka, totalno druga dimenzija ali ovo sto im se desava nije prvi put. Vatutin ozbiljno treba da razmisli sta mu je ciniti. Olimpijakos, prava takmicarska ekipa, rodjena za ovakve utakmice, limitirani ali uvek daju sve od sebe, definitivno najgotivniji tim ikad, mada je bolji bio onaj od pre dve i tri sezone. Real, ogavan kao i uvek, prednjaci Rudi standardno, imali su i pomoc sudija, one tehnicke protiv Fenera su smehotresne, ipak kao generacija zasluzili su evroligaski trofej bez ikakve sumnje...

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шеховић кад би дошао Дангуба и он би се мењали на двојци, а обојица су више тројке. Изгледа да ће Блажич да иде, као и Џенкинс. Мени би идеална прича била да се убаце Аранитовић и Стојановић у први тим па да играју по 10-ак минута, али не верујем у то, довешће Ћоки двојку.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па ја се надам да неће отићи ипак, да ће се нагодити са Ћокијем. А и ако оде надам се да ће да оде у неку Мегу рецимо, шта му треба у животу да се јебава са 18 година по Америкама и иностранствима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma Mega je tim za nabijanje statistike i da se gazdi pune dzepovi, ok, ima tu i do Miloja, napravio je on par igraca

trebalo bi od sledece sezone Zvezda da preuzme primat, ne znam sto bi neko od mladjih talenata uopste isao u Partizan kad oni EL videti nece, bitno je samo da Radonja ostane, on polako uvodi ove mladje, jedino ne znam sta ce bti sa Rebicem

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...