Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Па не баш сви, Симоновић-Кешељ-Дангубић верујем да ће ићи неко од њих, као бекап тројка. Мада бих ја ту гурао Бјелицу на 3, а на четири Ерцега и Митровића/Мачвана.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam neki osećaj da će Dangubić da ide. Guraće ga mnogo sledeće sezone u Zvezdi, kao što su Mitrovića ove.

 

Niska petorka: Teo, Nedović, Bogdanović, Bjelica, Erceg.

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Заклињем се да нећу погледати ниједну утакмицу уколико у 12 буде било ко од трија Симоновић-Дангубић-Кешељ.

Нема ту ни трунке клубаштва, да се разумемо.

Кешељ грувао статистику у Меги, испуцавао се кад год је хтео, екипа решето највеће у Европи, клуб без икаквих амбиција.

Дангубић је поправио шут, који је и даље лош за 2/3. Сем атлетике ту кошарке нема. За мене је он још незрео за овај тим.

Симоновић? Доста је било, има чиме да се похвали, био је прошле године на СП.

 

Теодосић, Марковић, Недовић, Богдановић, Милосављевић, Калинић, Бјелица, Ерцег, Мачван, Радуљица, Боби, Кузмић.

 

Није ми јасно непозивање Лучића. На твитеру сам видео да је СЂ одговорио следеће:

 

Sale o Lučiću: ". Prosto ne možemo ponovo da rizikujemo sa njim. On je zaslužio svime da bude u reprezentaciji.

 

Симоновић не игра 2-3 месеца, игра у распалом Ортезу, средина табеле и тај мајстор је заслужио.

Бирчевић игра 10 мин у последње време, а пре тога ладио јаја на клупи и пола године се лечио. 4 поена у просеку.

Ајде, бре.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Недовић је доста паузирао, играо то што је играо у Валенсији, али мени делује да може више да понуди репрезентацији него ова тројка.

Неле опрости.

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovako: Marjanović, Milutinov, Kuzmić, Jokić, Mačvan, Bjelica, Kalinić, Zagorac, Bogdanović, Milosavljević, Marković, Teodosić.

 

Mmm previše ciganluka na širem spisku, još sada se lomim da li da ih gledam. Kešelja ni pod razno!

Fale još samo Mitrovć, Jović, Peharokradica i Danguba u prvih 12, pa da budemo sasvim sigurni da ih na leto ne gledamo.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh sad, pricalo se tako i na leto o tom istom Simonu pa je covek skroz korektno odigrao. I ja mislim da on nema sta da trazi na prvenstvu ali isto tako mislim da ne bi smeo da ide igrac koji ili nema klub ili ima malu minutazu, ali jbg Sale je vec pokazao da mu to nije ni vazno ni da je presudno tako da me uopste ne bi zacudilo da u 12 udje neko na koga niko ne racuna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Заклињем се да нећу погледати ниједну утакмицу уколико у 12 буде било ко од трија Симоновић-Дангубић-Кешељ.

 

Rekao si i da ces navijati za Menhengladbah kada je dosao Gvardiola u Bajern...pa kara banana...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao si i da ces navijati za Menhengladbah kada je dosao Gvardiola u Bajern...pa kara banana...

 

Ма, добро, знаш да је то зајебанција, али ја од доласка Гвардиоле сам погледао, брат брату, 10 утакмица Бајерна и то ретко кад целу.

 

Неле, само ратни профитер Симон Долаповић.

Share this post


Link to post
Share on other sites

isto tako se i Stimara potcenjuje a verujem da ce decko da pogine na treninzima i utakmicama i nekako ce opet da se nadje na spisku

 

Svaka cast za Dolapovica, koliko mrzim taj film zbog onih parola i pok Gordane KOsanovic...Milan Puzic i Mica Tomic u poslednjoj sceni, neprocenjivo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Какав Бранко Лазић, уозбиљите се мало. Ни Милосављевић никако исто клупски играч, плус му је ово можда и најлошија сезона. Дангуба има потенцијал, а свакако може одбрану одлино да одигра, он ми је први пик за бекап тројку.

 

Штиме Марадона је играчина, али је питање водити њега као трећег центра или рецимо Јокића који може и на четири и на пет. Волео бих коначно и газда Кузмана да видим како игра, макар на неким пријатељским.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам убеђен да ће се он следеће сезонне форсирати. Јако је напредовао ове сезоне што се тиче шута, само да мало стекне муда и крене да иде у продоре чешће и са више самопоуздања може да буде сјајан. Са друге стране Кешељ/Симоновић/Милосављевић су ту где јесу и нема им даље, плус је Милосављевић пре свега двојка.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Време је најбољи показатељ. Ја мислим да од Дангубића вајде нема јер сем физикалија је све остало слабо.

 

Може Милосављевић без проблема да се носи са тројкама. Уосталом, Дуда је Богдановића гурао на тројку, па је добро пролазило.

Прави играч задатка који ће одиграти добру одбрану, а у нападу је далеко бољи од Бранка Лазића за кога Дутина каже да је дефанзивно чудо.

 

Симоновић је упао је није имао ко други. Кешељ ми дође као услуга Зализаном. Нема ту више озбиљне кошарке.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...