Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Ma kakvu Megu, kurac od tima ko neka tamo Vojvodina. Vi ste zasluzili da osvojite inace nebitno takmicenje a mi cemo nadam se da izvucemo pouke i pokazemo pravi odnos snaga u nekom sledecem derbiju.

 

Nebitno? A chemu smo se radovali kao majmuni pre par godina, pa do sad?

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne lozite se. Da poberete najbolji tim iz Mege i Partizana u ovom trenutku a da mi odigramo kao protiv Reala, Lokomotive itd. nabili bi vas sa 20 razlike. Meni je zapravo drago sto je Dzile dosao i napravio od vas ponovo respektabilan tim, upravo da se ne bi tu neke Mege, Buducnosti i takvi kurcevi od timova ispostavile kao najveci rivali, ali nemojmo preterivati sad sa bajkama o najboljem sto Srbija moze da ponudi i slicno..

 

I ko se radovao ko majmun? Nebitno je takmicenje, ali naravno da je velik pehar ko kuca u ono vreme kada smo imali onakav Partizan (sa svim sto to znaci, i u pozitivnom i u negativnom smislu..). Tako je i sad sa grobljem i Megom, za njih je to premija klasne lutrije, nama je nebitno, sto se uostalom videlo i u pristupu u derbiju. E sad sto ja smatram da je to ok iz navijackog ugla ali nikako iz igrackog je vec druga prica.. odigrali smo ko picke i nema sta da se zameri groblju sem sto nisu i ove smarace iz Mege dobili sad.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јбг, ово је финале, посебна утакмица, једном се игра. Није за упоређивати да ли је Џикић ту изгубио од конкурента или не.

Шта, добио је вас 2 пута, узима КЛС?

 

Ne znaci, ali stvorili ste atmosferu kao da je Dzikic Greg Popovic. Ova utakmica je bila sansa da osvoji trofej ove sezone. Uz podrsku navijaca ne vidim sta je bio problem. Mega nije nista posebno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znaci, ali stvorili ste atmosferu kao da je Dzikic Greg Popovic. Ova utakmica je bila sansa da osvoji trofej ove sezone. Uz podrsku navijaca ne vidim sta je bio problem. Mega nije nista posebno.

 

За нас, у овом тренутку, и јесте Грег. :bigblue:

Ова екипа није ни била пројектована за трофеје већ да преживи. Погледај тим који је почео сезону.

Мега није ништа специјално али су погодили све што треба, искористили умор, узели трофеј.

Исправка, Мега је одлична. Освојила је Куп, што би то некоме поништавали?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dosao da provociram, ali previse volim Majora da bih napisao nesto glupo tipa Misko nalozio da izgubimo da i on uzme neki trofej. Nemamo ekipu za dva fronta cele godine, eto i njih je danas ubila druga utakmica za redom. Mega bi moz\da i nas dobila, jednostavno su puni energije.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вуче, немој да цитираш тог дебилка, на игнору је.

Човек је најмалоумнији лик у историји свих форума. Ја јесам кулуран човек, али такве у бувару.

 

živa istina

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mega mi izgleda kao ekipa sastavljena isključivo od igrača koji su mlade nade, ali koji nikada neće postati veliki igrači

ima svi da završe po nekim klubovima iz sredine tabele u Nemačkoj i Francuskoj

 

 

 

Ne bih se složio. Luvavu će da igra nba za dve godine. Od Zagorca se očekuje dosta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

За нас, у овом тренутку, и јесте Грег. :bigblue:

Ова екипа није ни била пројектована за трофеје већ да преживи. Погледај тим који је почео сезону.

Мега није ништа специјално али су погодили све што треба, искористили умор, узели трофеј.

Исправка, Мега је одлична. Освојила је Куп, што би то некоме поништавали?

 

Pa nije ni Mega stvorena da osvaja trofeje vec da Misko uzima pare na igracima. Nije ni bitno, eto, videcemo sledece sezone sta ce Dzile da uradi.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам био скептичан кад је Јокић у питању, али дечко ми је запушио уста.

Нарочито сам мислио да нема вајде кад је тако рано отишао у НБА и то из Меге.

Погодио екипу један кроз један.

 

Има Мега у млађим категоријама Пецарског, син од нашег бившег играча.

Лудило таленат, игра и за кадете и за јуниоре. Запамтите, вози по 20 скокова и поена редовно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije ni Mega stvorena da osvaja trofeje vec da Misko uzima pare na igracima. Nije ni bitno, eto, videcemo sledece sezone sta ce Dzile da uradi.

 

Урадиће ако буде било пара, проста ствар.

Прошло је време кад се доведу 3 играча из српске лиге и 4 из своје школе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije ni Mega stvorena da osvaja trofeje vec da Misko uzima pare na igracima. Nije ni bitno, eto, videcemo sledece sezone sta ce Dzile da uradi.

pa trener može do određene granice da cedi suvu drenovinu. videćemo kakav ćemo tim imati.

meni najbitnije da smo sa poslednjeh mesta stigli do gornjeg dela tabele i da je dva puta išamarao buljavog radonju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa trener može do određene granice da cedi suvu drenovinu. videćemo kakav ćemo tim imati.

meni najbitnije da smo sa poslednjeh mesta stigli do gornjeg dela tabele i da je dva puta išamarao buljavog radonju.

 

Pa mi smo u startu hendikepirani sa Radonjicem, a vi Grega. Razlika od par miliona evrica u budzetu ne bi trebala stvarati problem. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Далеко од тога да сте били крш, али ајде.

 

U rangu sadasnjeg Partizana. Secam se u Novom Sadu da je Vuk Radivojevic nabadao neke ludacke trojke. Imali smo u ekipi nekog crnju sa koledza, otisao nakon mesec dana. Zmago bio trener, cini mi se prva njegova sezona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...