Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Nisam ni ja voleo sto sam na turniru u malom fuzbalu nosio amblem i ime 'Janko Staicic'...ali jbg - ili to ili kara banana od turnira

 

Tu ako su uneli Pekovic i priatelji kluba neku sirotinju, verovatno nie dovoljno ni da se pokrie kompletna sezona 2015/16...a dugovi i kamate vise nad glavom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je l' istina da je grupa koja je počela ovo dobila batine posle?

https://twitter.com/...396292211019777

 

ne znam šta je bilo na toj utakmici, ali se dešavalo na zapadu JNA prošle sezone

sad ionako niko ne ide, pa nema toga

 

drugar je na nekoj utakmici vitlao transparentom na kojem je pisalo: "Baboviću, koliko plaća Milija? $$$"

na sledećoj su ga Alen iz South Family i još nekoliko degenerika sa juga tražili po istoku, al ga nisu našli, pa su išamarali njegovog drugara

 

fun fact: isti taj Alen je plakao i usrao se u muriji kad su ga priveli nakon tuče sa vozačima autobusa kad je Zabranjenima zabranjeno da idu u Milano

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakve budalaštine

prvo, postoji jedna veća grupa

drugo, imali su parole protiv Vazure

 

da ne pominjem to što su šamarali po zapadu ljude koji su skandirali protiv uprave prošle godine, čak i one koji su od njih duplo stariji

 

 

 

normalni su na istoku

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koki da objasni zasto ne dodje na Istok, ali do Severa, jer tamo mu je srce. Zasto sada, ponovo ne preleti? Jasno je da umobolije ima i tamo gde je prebegao. Vidim ja da ce Tegeltija ponovo morati da objasnjava aferu Kuruz.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji je ovaj Obradovic ustvari pacenik, nevidjeno. Tolika legenda od coveka, tolike velike utakmice vodio, tolika priznanja u zivotu dobio, vec u ozbiljnim godinama covek, ali i dalje bi precrko od muke da ga Zvezda makar jednom dobije, cak i u nekoj nebitnoj tekmi, a kamoli u Evroligi. Da i ne pricam o pustanju kada su sa druge strane u prici ukljuceni grobari, to jos i da shvati covek lakse. Svaka mu cast za sve u zivotu ali to je nivo nekog Kuruza, ne prilici takvom coveku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabijem na kurac ove sudije, i sugave Turke.

 

Sviraju nam gomilu nekih koraka i faulova u napadu. Najsmesniji je onaj faul sviran Kinsiju, a ladno ga Bogdanovic vukao za ruku.

 

Ali, nema veze, nije da nam nesto posebno i znaci ova utakmica, ali bicu najradosniji kad budem gledao kako ih izbacuje Barsa ili Olimpijakos u cetvrtfinalu. EL svakako uzeti nece.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema leba od ovoga, ja bih bio sokiran da dobijemo.. em nam Fener nikako ne lezi em ih po navici sudije guraju preko granice dobrog ukusa. Zaista bi trebalo razmotriti ako se pojavi neka alternativa Evroligi ako ce ovakvo sudjenje da bude norma, ovo je vec zaista odavno prevazislo bezobrazluk.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...