Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Суђење је било очајно на обе стране. Цигане покрали пар пута кад је требало да се окрене и то је то.

Кинсија напунише брзо фауловима.

 

Дарко да изнесе чињенице са колико је снаге играо Фенер, а са колико Звезда.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srećan sam što je veštački SNS projekat juče izgubio, nadam se da će se krađa nastaviti i u sledećim mečevima i da će mutant iz Železnika nastaviti da igra sa 25% snage, a izgubiće od evropskog Bostona jer se ne igra u Pioniru, posle će im Đoković biti kriv.

Jebi cigane!!!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majore nemoj biti sujetan toliko, Zvezda igra slicno kao i Partizan protiv nas onih sezona, tacno koliko mu treba a zapinje u Evroligi

Fener je mozda jedina ekipa uz Olimpijakos od pre sezonu dve koja nama nikako ne lezi, ne mozes da ih dobijes pa da jebe oca, imam utisak da vodimo i 20 razlike da cemo izgubiti na kraju

Andjuse, zar i vi niste SNS projekat, citam da saljete zahvalnice premijeru, neki od vas su i clanovi stranke a neki su isli i na miting podrske

Samo lakse je biti paranoican i verovati da si nekakva opozicija nego da si na drzavnoj sisi....mislite i dalje tako, ne branim sto bi rekao Drakce

 

Sreto nije Apartman isti bez Lotketa, kao Sabbath bez Ronija, ne mere to

Edited by darkonet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se bne lazemo, nikolic >>> tadic - najvece govno koje je ikada izasrano. Plus majmun nepismeni je bio ispred liste Dr. Vojislav Seselj. Prevara, sta da se radi. Ja tada obilazio invalide po dorcolskom keju, nisam stigao ni da overim glas... Nije mi zao, iako su svi ti dobri ljudi zaokruzivali broj jedan, tadic. Deco, kaze baba neka, ista moja pokojna Vida, kaze, mi ovo samo zbog vas glasamo.

 

BAKO

 

DUNAV, BLIZU JE

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...