Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

bezveze je ovo Bodirogi..svi mi znamo ko je Covic samo sto i Bodibond ima itekako putera na glavi

 

sve ostalo sto je rekao nalupetao se za sve pare, treba da ga je sram

 

to sto je kosarkaska legenda ne amnestira ga da je ljudski sljam koliko i gore spomenuti

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

cekaj bre polako, jel mutio sa onim elektro brojilima, jel mutio sa hlebom, kako je dobio one terene u Trebinju i sl... po cemu se on to razlikuje od Covica, jebe mi se za obojicu, vise me interesuje sta radi vezano za kosarku a s obzirom da je u Bordu FIBA

 

za koji se to predlog za srpske klubove izborio Bodiroga kod FIBA?

Zalgiris ne igra VTB ligu vec igra litvansku ligu i zato je dobio licencu na 10 godina a Partizan nije iako je zasluzio ahahahahah covek car

Prvak Srbije ima tezinu, vazniji su centri, pa sta je uradio da razvije te centre dok je bio funkcioner saveza?

sto ne objasni stav organizacije za koju radi i da kaze da se ne slaze sa ucenama

 

nego nece ni toj FIBI trebati mnogo da razotkriju da ce parama sve da se resi

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bodibondovo lupetanje se opravdava time sto je Covic prevrtljivi lopov i bolesno ambiciozan

pa sad je i on to isto, obican foteljas koga zabole za srpski basket

 

ne cudi me od tebe i slicnih maloumnika, to me podseca na ono, nema veze sto usred utakmice udje na teren, prekine kontru i najebe se familije sudiji, sto drzi vrata i snimljen kaze kako nije, ali je doneo 13 titula i Dule je nas car

 

licimuri

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

„Imamo dovoljno svojih problema i ne bih ulazio u to što radi zvezda. Mi imamo dobru pomoć države i odnos sa njima i premijerom. Država je dovela Telekom za sponzora pored NIS-a i od toga smo živeli. Novac se odmah prosleđuje dalje, nadam se da će država da nam izađe u susret kako bi Partizan ponovo stao na noge. Ima mnogo ljudi koji su dali svoj novac – Partizan nije KK Nikola Peković, nije privatan klub. Normalno je da sam pomogao, ne bih govorio o ciframa, ali je važno da imamo dobru dinamiku plaćanja“.

 

Vucicu pederu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...