Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

. Није ми јасно зашто Калинић оволико у завршници, али ајде.

 

Пар дискутабилних одлука на крају, али ипак је морао Ламоника да доминира.

Sudijske greške i Kalinić u završnici kojeg blokira Teodosić, to je kumovalo porazu u produžetku.

Ne znam zašto se zvezdaši pale na Teodosića, pa lik je igrao za FMP, dok za Fener dva bivša zvezdaša, ali ok FMP Zvezda isti đavo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Оно гурање Слукаса при преносу је морало да се суди, али јбг.

Дискутабилна је и лична над Теодосићем на половини.

Како је Ламоника једва дочекао, па поскочио холивудски у фазону "газда, то сам ја".

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je faul nad Teodosicem sumnjiv, jebote? :haha: :haha: :haha: Pa nije ono ragbi da ga body-check-uju u aut i da to bude opusteno. Ono sto je ujebalo mec za Fener je nerezonsko forsiranje Kaline i glupi faulovi nad covekom koji bacanje promasi jednom u 5 godina, a ne sad neke tu sudijske odluke. Realno, srecna okolnost za CSKA je da je Teodosic bezao od lopte kad se lomilo, da je on preuzeo odgovornost verovatno bi sada Zelimir slavio devetu.

Edited by Salvation
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da su sudije korektno sudile u cetvrtoj ne bi se ni igrao produzetak.

Upravo.

De Kolo je i kriv sto su se uopste igrali produzeci. Posle je vratio.

Pozdrav za moju ljubav, eno joj Veselog. CSKA igra sto puta lepsu kosarku, zato navijam za njih, jer su umetnici, a ne zbog Teodosica, koji je isto cale, ako ga vec pominjemo. Ja sam kriv za produzetak najvise, nije trebalo da likujem ovde na poluvremenu, sva sreca uplatih u socceru, vaze produzeci. JEBI!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prva utakmica Evrolige koju sam gledao ove godine :D

 

Još seo za poluvreme sa ćaletom u kafanu. Skenjali se na rezultat, pa navijali za Fener, da bude zanimljivo.

 

Došli produžeci, pa navijali za CSKA, da uzmeo Teo konačno, majke mi bi mi bilo tužno da još jedno finale ovako ispuše.

 

Do godine Bogdan uzima.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vatutin bi ih sve u Sibir poslao da su izgubili, covek je bio u predinfarktnom stanju

Teo zasluzio mvp finala ali racuna se za citav f4 pa je zato otisao u ruke francuskoj sisici

Itudis jedan veliki car

utakmica epska, jedno od najboljih finala mada ce pojedini andjusi reci da je najgora evroliga ikad

bravo Teo, bravo CSKA !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...