Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Poraz od 2 razlike na početku manje vredi od pobede od 50 nad jednom od najboljih ekipa na turniru u trenutku kada je bilo najvažnije. Šteta što im nema mlađeg Gasola, da on igra bilo bi vrlo zanimljivo videti ih protiv Amerikanaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači idemo na Litvaniju ako oni pobede Hrvate, idemo na Argentinu ako pobede Špance a Litvanci izgube od Hrvata, a na Hrvate ako oni dobiju Litvance? Na Španiju valjda nikako, oni ne mogu do prvog mesta?

 

Ako je to tačno, nije loša situacija, možemo da dobijemo bilo koju od tih ekipa, ali je dobro što ne možemo na Španiju u četvrtfinalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde bre gusto, ta reprezentacija je ona sa klasičnim gubitničkim mentalitetom kao Italija recimo. Uvek su tu negde, ali nemaju ono što im je potrebno za sam vrh.

Odlični igrači, odlična igra ali imaju blokadu u glavi i ćao. Naravno, to ne znači da ne mogu da nas pobede, ali stvarno se ne pitaju ništa ako mi odigramo kako znamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kad bolje pogledam i nemaju oni neku ekipu. Nedostaje i njima nekoliko igraca. Kratka im je klupa. Imaju tu trojku: Bogdanovic, Saric, Hezonja, a oni igraju kako im dune. Mislim da je bitno samo zaustaviti sut spolja. Ako ih krene bice neizvesno, ako ne, dobijamo glatko. Na centrima su tanki. Tu je nasa prednost. Treba odigrati samo borbeno u odbrani i nece biti problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fora je sto ujaci ne kapiraju da mi dizemo formu celo prvenstvo.. da odigramo na nivou kao protiv Ozija verovatno bi vodili do kraja tekme i onda popusili karu posto imaju veciti kompleks. Ovako, makar desetak razlike u najavi za nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...