Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

https://www.kurir.rs/sport/kosarka/3267719/zvezda-se-oglasila-posle-poraza-u-drugoj-utakmici-mijailovic-i-trinkijeri-su-grobari-srpske-kosarke

Kao klub nismo se oglašavali ni nakon prve utakmice finalne serije, iako smo imali mnogo razloga da budemo nezadovoljni suđenjem, koje je moglo direktno da utiče na krajnji ishod utakmice.

:haha::haha::haha:

jebo rsb ovi su ludji 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakvo banovanje koji kurac, to su davno prošla vremena
Lemi i ja smo krvarili dok ovaj podforum nije otvoren, a onda su nam stavili Metal Mena za moderatora, pa posle Jaroslava, ali i njih smo se otarasili

nikada neće pasti ovaj bastion slobodne misli :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

31 minutes ago, Мајор Гашпар said:

Cak ste i Blagoja otrali udruzenom zlocinackom akcijom.

pa kad je mučenik koji em nas je brisao sa fejsbuka, em je uživo pedeset puta tiši nego na forumu, em je nezahvalan prema Dobrokesu koji mu je gotovo poklonio kartu za Slejer

klasičan Crnogorac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha nije nije....Aki je tražio žrtvu a ja neiskusan lako se namestio

oko Sabbatha, subotičkih kurvi i kafana smo se lako složili. .jedino nismo oko rakije i vina

Jbg ja sam iz sumadije,  samo rakija a ne ko ova gospoda sa severa :P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Žlj

3 hours ago, kuruz said:

Lemi i ja smo krvarili dok ovaj podforum nije otvoren, a onda su nam stavili Metal Mena za moderatora, pa posle Jaroslava, ali i njih smo se otarasili

nikada neće pasti ovaj bastion slobodne misli :bigblue:

I to da se uračuna u borački staž.

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, obsessed by cruelty said:

https://www.kurir.rs/sport/kosarka/3267719/zvezda-se-oglasila-posle-poraza-u-drugoj-utakmici-mijailovic-i-trinkijeri-su-grobari-srpske-kosarke

Kao klub nismo se oglašavali ni nakon prve utakmice finalne serije, iako smo imali mnogo razloga da budemo nezadovoljni suđenjem, koje je moglo direktno da utiče na krajnji ishod utakmice.

:haha::haha::haha:

jebo rsb ovi su ludji 

Evo gaaaa, evo gaaaa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andjus i Pantic su bolesnici..njima nista ne zameram..oduvek su takvi, ništa se nisu promenili

Tegeltija je veliko zlo

Godinama 'realan' pa pošto je nakon xy godina prestala dominacija pokazao pravo lice

Smrad jedan..vazda mu se ljudi uključivali u emisije puštajući vodu iz wc solje 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na osnovu njegovih pisanija stiče se utisak o zloj Zvezdi koja uništava siroti Partizan a ne da su i jedni i drugi govna...dok je bilo Partizanove dominacije bio je "najobjektivniji novinar" a kad se kolo sreće okrenulo piše ovo što imamo prilike da pročitamo...nije baš tako izveštavao nekada..znao je da iznosi svakakve pikanterije iz Zvezdine svlacionice dok smo iz Partizanove samo slučajno mogli da vidimo Muslijevu golu guzicu 

Morao je gazda da završi s njim odavno a ne da vodi privatni rat s njim

Mnogo toga mu je dozvolio

 

I da..jedina mu pohvala što je prvi objavio za Drobnjakovu trojku..cuj 

Budala    

Share this post


Link to post
Share on other sites

svašta :bigblue:

pa sam sa jednim od najboljih drugara u vreme studija prestao da pričam zato što nije dao da na njegovom teveu pogledam Tegijev izveštaj sa utakmice sa Panatinaikosom čim sam se vratio sa iste u dom udaljen kilometar od hale
4. mart 2010. godine

kaže "ovde se grobari neće gledati!"
je l' tako? mrš u pičku materinu
otmem svoj džojped kojim je igrao PES i napustim sobu, nismo pričali 5 godina zbog toga :bigblue:


 

Edited by kuruz
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...