Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

biće centara i posle Krstića bre, pa šta je s Divcem bilo, Sabonis ga je jebo kako je stigao 1986. na svetskom prvenstvu, 4 godine kasnije bio je najbolji igrač Evrope

 

Gagić i ostali centri u Partizanu su upravo počeli da igraju (po meni to je upravo po nalogu reprezentacije), jbg sad, valjda će ostati još 2-3 godine da upotpune staž, pojačaju masu, poboljšaju igru

 

jer realno ako je Divcu trebalo 3-4 godine u Partizanu onda treba i njima, taman dok Krstić još može da igra

 

pa čak i Peković je smešan bio u prvoj sezoni, donekle i u drugoj, a u trećoj je eksplodirao i jebe sve redom od tada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sećam se nekog TV stručnjak (kalibra onog slepca što sere iz RTS studija ili našeg hefesta) koji je, sada ima tome i više od decenije, kenjao kako Krstić nije talenat, kako treba odustati od njega, ne gurati ga bezveze... sve nešto u tom smislu. eto ga na kraju... naravno da će biti centara, biće i nekog lidera reprezentacije (ja određeni potencijal vidim u bogdanoviću) ali, jebiga, igraćemo s onim što imamo - što je moto evo već deset godina. Zato i nema šta ružno da se kaže ovim momcima.

 

Čak i sada, uz povrede, otkaze, činjenicu da smo prćija od zemlje, u kojoj i tako sve manje klinaca trenira, a i sa tim što se radi radi se sve slabije (a trenerska struka jeste bila najveći naš plus kroz istoriju), neko je pomenuo vujoševića, stavio ga u isti čabar sa čovićem, pa taj vujošević još i stvara neke igrače (odnosno donosi onaj kritičan momenat prelaza iz juniorskih kategorija u seniorsku), ostalo je redom tuga... i dakle, pored svega toga, tu smo negde, još uvek na košarkaškoj mapi, ako se plasiramo na svetsko to bi bilo super. da se pre svega ponovo ustalimo kao stalni učesnici velikih takmičenja, da imamo kontinuitet i ne zapadnemo u fudbalske komplekse, osećaje inferiornosti i igramo svetsko često koliko princ jebe.

 

kroz grupno takmičenje sve nam je jebeno išlo na ruku, svaki mogući rezultat, da bi nam se na kraju to obilo o glavurde. a zapravo smo dobili realan presek - realno je bilo da budemo 3-4 u grupi i naletimo na prve špance i opet ispadnemo.

što i nije tako loše, pa ekipa iz 2009. je bila druga na prvenstvu na kojem s etek sastavljala i na duže staze joj to i nije donelo sreće...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Курац није могло боље. Било кога осим Шпаније би прошли. Са Словенцима би се клали, Хрвате и Жабаре би сахранили.

А за Недовића кењате. За годину дана је од клупе Звезде дошао до репрезентације и Голден Стејта. Поправио одбрану и шут за годину дана активног играња много, после мерења и тих зајебанција од очекиваног зачеља драфта дошао на 30. пика. Јебига, видим да овде сви очекују Даниловиће и Бодироге, не знам онда шта да вам кажем, онда јесте курац од играча. Али ако ћемо реално има потенцијала да у НБА игра 15-20 минута сигурно, што би за овакву Србију била премија.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

odmoriću ja šaku na tvojoj faci izgleda

Naravno da neces smrdino mala. Cekao sam te u Mitros mjuziku onda, samo prdis jajarice.

Samo da ne nisu usrali i izgubili bi u nekoj normalnoj zavrsnici, malo ostaje zal sto su odmah skinuli gace, nista vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ja to ovde vidim? Pune glavicima i Slovenci? Ma sada se tek vidi kakav je ovo kurac od ekipe. Kako oni dobise Francuze i Litvance stvarno mi nije jasno. Nesto ovde smrdi.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pa sve repke imaju prosek starosti 26-7, mi 23-4, i to nas vadi Katić, realno smo i mlađi

 

jasno se vide te 3-4 godine iskustva, psihičkog i igračkog, koje mi nemamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дајте ми један дан да будем модератор, само да пермабанујем Хефеста, нећу ништа друго да дирам мајке ми.

 

Ne bih ti ni dao da mi ga diras.

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...