Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Ma bitno da mi danas dobijemo apeninske šiptare i da sutra Hrvati ispuše, naravno kao i cela Srbija sinoć sam navijao za Francusku, iz nekoliko razloga, a glavni je da Hrvati nemaju šta da traže u borbi za bronzu protiv Španije. Naravno ne treba zaboraviti ni razloge poput ciganisanja Španaca protiv Italije, činjenicu da za Francuze igraju košarkaši Partizana i San Antonija, moja dva omiljena KK.

U finalu će mi biti svejedno ko dobije, mada mislim da će dobiti Litvanija, ne znam za koga da navijam.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

nameštaljka čista bre, tek sad mi je jasno koji moj su Španci izabrali da preko Srbije, Slovenije/Francuske idu u finale, umesto da idu preko Litvanije i Hrvatske, kad je druga ruta deset puta lakša

 

titula prodata još pre prvenstva, trebalo je samo da se nama osvete za Teodosića i ććpk

 

boli ih kurac, sad će još sudije da nas useru protiv Italijana pa da im ne smetamo naredne godine

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo, nije ni prva ni poslednja sportska utakmica koja je nameštena, pa nameštala su se i svetska prvenstva u fudbalu

 

drugo, iz aviona se vidi da su produžetak isto onako smotano odigrali kao i protiv Italije, jesi li gledao uopšte tekmu ili samo lupetaš?

 

treće, najveća zvezda prvenstva je Parker. TV prava odnose najveći novac, a pogodi koga NIKO u Evropi ne želi da gleda u finalu

 

ne igra Španija, odmah se diže gledanost, što automatski znači da se reklama skuplje naplaćuje

 

o zaradi kladionica da ne govorim - iz 1 u 2

 

Para vrti gde cigani neće. Prodata utakmica.

 

Ajde ne prdi i idi tamo budi beskoristan sa ostatkom tvoje sps-ovske garde.

 

Јесу ми цигани брадати гаднији и од Хрвата, али не могу себи да дозволим да навијам за Хрвате који узимају медаљу, а курца не вреде.

Наравно, сваку анализу вршим са спортске стране. Шовинизам пролази мимо мене.

 

U ovom slucaju prolazi pored tebe,zato sto je usmeren ka tvojoj bratiji fasistickoj,beloj armiji pavelicevih,tudjmanovih i stepincevih krvnika i mesara.Tako da,nemoj da kakis.Navijaces za ustase,samo te sramota da priznas.

 

Sutra svom silom za bracu spance protiv ustaske soldateske i sahovnicarskog izmeta.

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

crnci vs cigani

 

mislim da i Hail zna ko je zaslužio u finale

Crnci jest da služe da se ponekad nagaze ali su za cigane gospoda.

 

valjda ćeš navijati protiv nekih tamo crnaca?

Što se košarke tiče uvek navijam za jedine tri košarkaške škole , američku, jugoslovensku i sovjetsku. Hrvatska kao izdanak jugoslovenske škole je naravno izuzetak. Litvance poštujem i možda bih za nijansu više voleo da oni pobede, mada mi neće biti žao ni ako francuski Spanulis - Parker uzme titulu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

evo sad sam gledao reprizu, uhvatio zadnju četvrtinu i produžetak

 

prvo, trojke Francuza u I poluvremenu 8:0, u II 12:9, kako je to moguće, vrlo lepo, niko živ ih ne čuva kad bacaju trojke

posebno sam upamtio Pjetrusa, 56. poen Francuske, čovek stoji jedno 5 sekundi, guzi se i namešta, niko mu ne prilazi, pa jel to polufinale ili prijateljska

 

druga sumnjiva trojka 64. poen Parker. Najobičniji blok zaustavlja igrača koji ga čuga, Parker ga zaobilazi i niko od Španaca ga ne preuzima, čovek jebe s linije za tri, opa cupa

 

treće, generalno iz školskih kombinacija dolazi se do šanse za tri, a kombinacije su toliko smešne da je čudo koliko se niko od Španaca ne trudi da ih zaustavi. I još gotovo svaka kombinacija uspeva, zajebi majstore

 

9 trojki u drugom poluvremenu a NULA u prvom, nameštaljka bre

 

 

druga stvar koju treba napomenuti da je Gasola u II poluvremenu uhvatio bolikitis, Diao i Pjetrus se igraju oko njega, dobacuju u reketu, 53. poen pogledajte, ako se onako brani NBA profesionalac onda ne znam šta reći. Kad to isto Mumbru proba sa Gasolom, naravno da ne uspeva kad se igra odbrana

 

u produžetku, 67. poen Francuske, Gasol stoji ukopan dok Ažinsa prebacuje preko njega ladno u koš, ko iz pičke ulazi, Gasol nit ga je malo gurnuo nit je skočio, samo stoji kao mamlaz sa podignute dve ruke, jel to NBA odbrana možda?

 

 

i treća stvar, Španija u produžetku nije dala koš iz igre 4 minuta i 25 sekundi, 35 sekundi do kraja prvi poen iz igre. Jel to normalno po stručnjaku iz Subotice? Kakve frljoke je bacao Rodrigez da ne pričam, a poslednji napad Španije kao da su narkomani igrali

 

Nameštaljka, kladionice ukrale stotine miliona na X, TV gledalište zadovoljeno jer ne gleda cigane u finalu

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

duvaj kurčinu bre, tom Gasolu nije Krstić mogao da prdne, plus su ga udvajali, a tamo neki Ažinsa mu se išorava u usta

 

Parkera da ne udvajaju uopšte, ma daj...

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Леми, зашто мислиш да би ме било срамота да навијам за усташе против Шпаније?

Од старта говорим да ова репрезентација Хрватске има више среће него знања и да није заслужила да изађе из групе.

Зато и кажем да не бих могао да навијам за такву момчад.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrni okreni cilj je ispunjen, važno je da odigramo to SP, da budemo kompletni. Nismo imali sreće da naletimo na Španiju, objektivno jedino su Španci, Litvanci i Francuzi bolji trenutno od nas u Evropi, onda sledi 5,6 reprezentacija koje su sličnih kvaliteta.

 

i treća stvar, Španija u produžetku nije dala koš iz igre 4 minuta i 25 sekundi, 35 sekundi do kraja prvi poen iz igre. Jel to normalno po stručnjaku iz Subotice? Kakve frljoke je bacao Rodrigez da ne pričam, a poslednji napad Španije kao da su narkomani igrali

A šta je tu čudno? Pa kad vodiš puno i ispustiš prednost a uz to se uđe u produžetak stisnu se muda, ne ulazi sve glatko kao kad se vodi 20 razlike. Francui su išli na sve i ništa, Parker je svesno solirao svaki drugi napad, rasterećeniji su bili, kad se ušlo u egal Špancima se skupila jaja i to je to, tipični košarkaški epilog.

Ne verujem da se na EP u košarci namešta zbog kladionice, nije to sport na kome kladionice obrću velike pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...