Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

sto se tice ove price oko lansiranja igraca, pa i Zvezda je lansirala dosta igraca iako smo vec godinama kita od kluba, Bjelica je bio veci anonimus od bilo kog igraca Partizana, izbunaren iz austrijske lige, Nedovic evo ode u NBA, a bogami ne verujem da su se jedan Skuni Pen ili Kuk zajebali sto su dosli u Zvezdu, igrali su posle Evroligu za najjace evropske klubove, da ne spominjem sad sto ste nam oteli Vujanica i prakticno sve ostale talentovane igrace iz nase lige, cinjenica.

 

Svinja je pravio dobre rezultate, zahvaljujuci tome i sto je imao najtalentovanije klince kojima je mogao da jebe mater kad mu se god pozeli, to kod zvezda ne prolazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrni okreni cilj je ispunjen, važno je da odigramo to SP, da budemo kompletni. Nismo imali sreće da naletimo na Španiju, objektivno jedino su Španci, Litvanci i Francuzi bolji trenutno od nas u Evropi, onda sledi 5,6 reprezentacija koje su sličnih kvaliteta.

 

Hefest i Bata iznose činjenice a mi smo svi slijepi kod očiju.

 

Nego sta nego da ste slepi. Karniserac prvo prica pobedice Spanci pobedice kurac pobedice palac. Ja se nisam zanosio tim glupostima. Ovde nema reprezentacija koje ne mogu da dobiju jedna drugu.

 

Ovaj Hejl koji vecito samo na sportu postuje nema pojma odakle je supalj. Pogledaj ovo sto sam citirao od njega!!! Pa ovo je sramota. Dve reprezentacije koje smo odrali sa po 20 poena razlike on naziva jacima. Ne znam koju drogu on koristi ali vidim da je prva ruka.

 

Dok ste svi ovde srali kako smo jaki i kako cemo uzeti medalju i u sebi pucali na zlatnu najmanje ja sam ovde sve lepo objasnio. Ekipa nam nije ni za kurac. Igraci zeleni, nedovoljno kvalitetni i sto je najbitnije psiholoski tanki. Onakvi procenti suta sve sami za sebe govore. Da nije Krle bio igrac sa najboljim procentom suta i da nije davao najvise poena ovo bi bilo nase najgore prvenstvo u istoriji. Bar sto se tice procenta suta.

 

Znaci sve sto sam napisao ovde je ispalo tacno, a vi veliki poznavaoci sporta jednostavno nemate pojma. Nije dovoljno pratiti svaku utakmicu, urlati na tribinama i igrati kladionicu svaki dan pa da znas sve o sportu. Vi ocigledno znate samo imena igraca i gde igraju, sto ja ne znam, ali zato vi ne znate sta je kosarka uopste. Popusite ga kolektivno postovaoci Karnisera(Karamteiuustatiserem) i Hejle Metala jer njihove pristalice i istomisljenici ne mogu biti nista drugo sem suplje glave.

Edited by HEFEST
  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

nije bas neki ogroman uspeh uzimati zlato konstantno kada u timu imas Divca,Djordjevica,Danilovica,Bodirogu,Obradovica,Rebracu,Savica (doduse,on je kurac,bolji je od njega Vrankovic),Paspalja...to bi svakom dobrom treneru poslo za rukom.

 

1998. nije bilo Divca, Đorđevića, Danilovića, Paspalja i Savića

 

izvolte:

Dejan Bodiroga, Vlado Scepanovic, Sasa Obradovic, Nikola Loncar, Dragan Lukovski, Miroslav Beric, Aleksandar Djordjevic, Zeljko Rebraca, Predrag Drobnjak, Nikola Bulatovic, Dejan Tomasevic and Milenko Topic

 

Đorđević je bio u timu ali zbog povrede nije ni igrao. Danilović nije igrao za repku od 1997. godine, Paspalj i ranije. Divac nestao pa se vratio 2002.

 

 

 

2001

Bodiroga, Obradovic, Tarlac, Drobnjak, Gurovic, Stojakovic, Rakocevic, Jaric, Scepanovic, Tomasevic, Petrovic , Milojevic

 

 

 

Podseti se malo da ne smaraš doktora Batu za sve i svašta

Edited by Bata Životinja
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

koju wikipediju, majstore, sve to mozak pamti

 

1998. uopšte nismo bili toliko jaki, čim je Rusija mogla ono da nam napravi

 

priseti se malo, jeste to bila jaka ekipa ali je dokaz da i bez 5-6 najboljih igrača može svašta da se uradi

 

 

i naravno da orem drumove, ko je još u bilo šta uverio ovu dvometarsku čačkalicu s glavom na vrhu

Share this post


Link to post
Share on other sites

jednostavno rečeno, čovek je strahovito razočarenje.

 

 

Ko god je gledao Ivkoviceve time oute, mogao je da primeti da on prvo 20 sec cuti, gleda zamisljeno u semafor, pa 20 sec prinosi stolicu i onda u sledecih 20 sec kaze 2 recenice potpuno bez smisla iz kojih igraci treba da shvate sta treba da rade, pri tome vecito crta ise zvrljotine na tabli koje bi trebalo da predstave 2 igraca na rogovima.

Radi ilustracije verno cu preneti time out sa utakmice protiv Italije z 7, mesto! Time out se desio nepuna 3 min pred kraj susreta, kada Stefan Markovic hvata loptu pod nasim kosem i Italijani ga fauliraju,

Italijanski trener trazi time out i Ivkovic krece da objasnjava nasim igracima svoju strategiju (naravno 40 sec je vec proslo u standardnoj Ivkovicevoj pripremi da iznese svoje duboke misli):"Dobro, Stefan sada ima 2 slobodna!", igraci krecu da mu objasnjavaju (svi u glas) da Italijani nisu izasli iz bonusa, neko pokusava da mu pokaze nesto na tabli za crtanje, Ivkovic se prodere na njega (prekida tok misi velikog stratega), onda nastavlja:"Dobro, dakle izvodimo loptu ispod kosa, idemo...", igraci ponovo svi u glas krecu da mu objasnjavaju da loptu izvodimo sa polovine... Dakle, covek ne zna gde bije, a najveci je zivi trener.

 

izmaklo u prenosu. baš bih voleo da vidim snimak, da se i zvanično uverim.

 

 

Danilović nije igrao za repku od 1997. godine, Paspalj i ranije. Divac nestao pa se vratio 2002.

 

e pa kara banana, neko pamti još bolje.

danilović je igrao i '99. na evrobasketu i 2000. na olimpijadi. divac isto '99. zatvarao reket sa tarlaćem, posle je verovatno leti kar'o kurve na havajima.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A danas imamo samo Krstica koji je tog kalibra kakvi su oni nekad bili.I Hefesta, al on nece da igra.

 

Bacio sam neki dan neku loptu sa Milivojem Bozovicem. Nije los uopste. Po prikazanom bolji od mnogih iz reprezentacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priznajem da jeste. Dvokorak je zajeban ako ti skljoca koleno. Ali zato bezanija na 10m i horog bez koske ga je ostavio u cudu. To bi jedino Dzordan zaustavio.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja njega ne razumijem 'leba mi,koji kurac skita da ga raznorazni tamo neki crnci lome za sitne pare,kad moze kod duleta da pisa po svima sezonu-dvije,onda ode za grdne pare.tuga i grehota da takvog igraca publika ne gleda,koliko god da je staklen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi ste u pravu za Vujoševića, sa kumom sam se složio da nije za reprezentaciju, ali se ne slažem da u evropi predstavlja kurac od trenera.

Realno, Srbija je zemlja sa najboljim košarkaškim stručnjacima na svetu, a Vujošević od aktuelnih trenera zauzima 5 mesto, iza Obradovića, Ivkovića , Pešića i Maljkovića. To su činjenice koje niko ne sme da ospori. To je isto kao kad bi neko rekao je Saša Obradović kurac od igrača, pa jes kurac kad se poredi sa Bodirogom, Danilovićem, Djordjevićem ... ali je opet jebač keve.

Dule nije top evropski trener ali daleko da je kurac u evropskim okvirima.

 

S druge strane kurac u kušarkaškom smislu je neki tamo Hefest, ajd nek neko nadje kad je taj isprdak došao na forum? (mene je blam da mu posetim profil, ispod časti mi je) Koji je on faktor, čovek jadničak pokušava da postane legenda sajta na silu, ej bre , nemaš šmeka, Sreta jest da je cigan došao i osvojio forum, ... o starim asovima da ne trošimo reči, ti si neko tamo trenje za siromašne, pacijent anonimus i sve to u paketu

Edited by Hail Metal
  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fora je u tome sto ja nisam ni u jednom momentu osporavao njegova kvalitete i strucnost (sem u slucaju poredjenja sa Ivkovicem,Obradovicem i Pesicem...u poredjenju sa njima jeste kurac).On u Evropi predstavlja kurac od trenera iz razloga koje smo naveli na pocetku diskusije,a to su njegov temperament i bezobrazluk koji ne prolaze u ozbiljnim sredinama,kao i sistem rada za koji smo svi zakljucili da ne prolazi u ozbiljnim sredinama.Samim tim,on je trener koji je nepozeljan u ozbiljnim klubovima i reprezentacijama.Sto ga cini kurcem od trenera.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da probam jos jednom,iako cisto sumnjam da ce vredeti.Nepozeljan je u velikim klubovima i reprezentacijama,i nije za to.Sto smo svi zakljucili.Dzaba mu svo znanje i strucnost,kada ga niko ne zeli jer je mentalno poremecen!I to ga cini kurcem od trenera!

 

http://www.sportske.net/vest/kosarka/zvezda-otisao-savovic-stigao-radenovic-146790.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...