Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Кокара, не би Вујош ништа направио са неким клубом који је, рецимо, у топ 8 тимова ЕЛ.

Прво, зато што такви клубови траже одмах резултате, па самим тим доводе играче за огромне плате, а таквима се јебе за крв, сузе и зној.

Замисли Клеизу и Вујошевића. Не морамо да идемо даље.

 

to ne znači da je on loš trener, nego da su igrači koje bi mu dovodili iskompleksirane pičke

Dule je još mlad, ubeđen sam da će jednom otići negde gde će da pokaže koliko zna i može

 

Cinjenica je da je nedisciplinovana dileja a to u Evropi ne prolazi!Aman!

 

pa čekaj, kaži nam kako je onda moguće da tako dobro igra u Evropi?

a drugo, ovde mora da bude nedisciplinovan jer ima posla sa ološem poput Čovića legende i kojekakvim budalama

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чарли, мајсторе, није Берта дошао због ВЈ већ система који је Вујош поставио.

Он код ВЈ једва да је и играо.

 

3 Француза је мало? Што не дођоше код Човића?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno je da Duletov skrpljen tim gotovo uvek igra loše na početku, ali to je zato što se uigravaju kombinacije, razigravaju poluigrači, pa tek onda ide završno tempiranje forme i kidanje kad se to i očekuje.

Protivnicima zavaravaš trag, a Milosavljevići ti napreduju. Sa reprezentacijom je neuporedivo lakše raditi, ko ne veruje - neka pita Karija.

 

Deda Duda da se zahvali pokojnom Draženu, Saletu Nacionaletu i Bogu sa Olimpa što je još uvek trener. Gospodin ziheraš. Tri meseca priprema, duže od svih, za pucanje po šavovima.

Bilo je 71 - 31.

 

Kontaktirati Kokoškova.

Edited by vudun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чарли, мајсторе, није Берта дошао због ВЈ већ система који је Вујош поставио.

Он код ВЈ једва да је и играо.

 

3 Француза је мало? Што не дођоше код Човића?

 

Ajde ni ti sada ne kaki.Rekao si da dolaze klinci iz cele Evrope,covek je to sto si rekao pobio cistim cinjenicama,a ti sada pominjes Covica.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Коки, то су већ формирани играчи, без неке оданости клубу за који играју, навикли да добију плату првог у месецу.

Другачије речено, професионалци. Многи у уговорима имају колико ће тренирати итд.

Вујоша су те звезде и бојкотовале у Русији.

Edited by Ефенберг
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dule se zaebao sa onim Gordonom iz Cibone i Bobiem Marianovicem, ne idu oni uz CSKA koliko god on voleo te igrace zadatka...dae uzeo Sonia Vimsa i nekog krstenog centra ko covek, jebao bi sve uzduz i popreko i pored toga stoe imao u tom momentu vec isluzene Holdena, Siskauskasa i Lengdona, koi su zavrsavali kariere...inace je jedini trener koie pobedio NBA tim na americkom tlu...pa makar bio i raspali Klivlend, nie to mala stvar

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bertans dosao za vreme VJ, posle toga stigla jos 3 francuza. Znaci jedan letonac, koji je dosao pre njega, i 3 francuza. To je cela evropa?

 

Kratko pamcenje

 

Elem, sto se tice trenera ja bih najvise voleo da Duda ostane jos sledece godine a da se dovede Kokoskov kao pomocni, pa da ga nasledi posle svetskog. Covek je mlad, vec je trenirao reprezentacije (doduse Gruziju, al odnekud se mora poceti) i dosta ga hvale i postuju u NBA-ju. Ne znam sta se jos vise moze ocekivati. Nisu lose opcije ni Sale i Obradovic, ali ne znam dal su vec dovoljno dobri treneri.

 

Pesic mislim da vise nikad nece hteti da ima posla sa reprezentacijom, jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ni ti sada ne kaki.Rekao si da dolaze klinci iz cele Evrope,covek je to sto si rekao pobio cistim cinjenicama,a ti sada pominjes Covica.

 

3 Француза дошла у Партизан, на сваком кораку величају клуб и тренра.

Летонац паузира пар месеци због повреде и једва чека да се врати у Бг да настави тј. како каже да се врати кући.

Ти странци могу да оду било када јер су плате нередовне. Но, они остају и раде 4-5 сати дневно јер у Партизану виде да ће напредовати.

 

Треба да доведемо 10 клинаца странаца да би се потврдила чињеница да јуноше странци долазе у Партизан због ДВ?

4 странца дозвољено за нашу лигу.

Што Човић не крене са 4 странца до 22-23 старости?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чарли, мајсторе, није Берта дошао због ВЈ већ система који је Вујош поставио.

Он код ВЈ једва да је и играо.

 

3 Француза је мало? Што не дођоше код Човића?

 

Kakve sad veze ima Covic? Pricamo o Vujosevicu, Covic nije tema. 3 francuza nisu cela evropa, samo sam ukazao da preterujes, cak i da uracunamo Bertansa opet je to jedan letonac i francuzi. Pri tome letonca je otkrila Olimpija. NIje to ni bitno toliko, ali si preterao sa celom evropom.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pričam o tome da ovde ima posla sa đubretom od čoveka koje je okupiralo sve medije i samo bogoradi

te ne može da se da koš za 0.6 sekundi, te će se u Srbiji živeti dole kad FMP uzme titulu, te sto sranja

svaki dan konferencije i saopštenja

Vujošević greši što se upušta u rasprave sa tim pacovom, al bar ga jebe u mozak, pa je zabavno

 

takvim stvarima se ne bavi u Evropi

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obradovic, ali ne znam dal su vec dovoljno dobri treneri.

 

Ja dosta slabo pratim kosarku u poslednje vreme,ali koliko znam on je uzimao titule po Ukrajini,Nemackoj (i to sa nekim soderima,napravio cudo od njih),sada Albu trenira i uspesan je...da se razumemo,nije to bog zna kakav uspeh,ali ako uzmemo u obzir da je on mlad i da je tek na pocetku trenerske karijere,ovo za sada je fantasticno.I ima odlican potencijal.A i igracka zaostavstina ima tu udela,ipak je bio strasan defanzivac (jedan od najboljih koje sam ikada gledao,racunajuci tu i NBA igrace) i ima strasan osecaj za taktiziranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, treće takmičenje kako se Dudi sistem raspada u eliminacionoj fazi. Da ne spominjemo onu neviđenu bruku iz kvalifikacija od pre godinu dana. Seća li se iko grčkog iživljavanja od pretprošle godine kad se lomilo za plasman na Olimpijadu?

 

Dule je car, ne jedite govna.

Kontaktirati Kokoškova, ali najpre Đilas da se gubi iz saveza.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Треба да доведемо 10 клинаца странаца да би се потврдила чињеница да јуноше странци долазе у Партизан због ДВ?

 

Da,upravo tako.

I manite se Covica...jebote,ne moze proci nijedna diskusija a da ga vi grobari i Kuruz ne pomenete.Vi ste crno bela verzija Dutine,sa manje kila doduse.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Lemi

 

Ja znam za Albu u Evroligi, tako da to je sasvim ok sto se uspeha tice. To vise radi sigurnosti, moze se i dalje reci da nije bas iskusan trener. Ali da, ima tu puno potencijala svakako

Edited by WoS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Треба да доведемо 10 клинаца странаца да би се потврдила чињеница да јуноше странци долазе у Партизан због ДВ?

4 странца дозвољено за нашу лигу.

Што Човић не крене са 4 странца до 22-23 старости?

Pa vise od ovoga bi trebalo, ako vec zelis da tvrdis da su poceli da dolaze klinci iz cele evrope zbog njega.

Njegov sistem je dobar, pun mu je tim talenata, neko ispliva uvek, ali ipak nijedan nije iz Partizanove skole kosarke.

 

Nije ni Vujosevic uvek imao mlad tim. Koliko godina je u proseku imao tim koji je otisao na f4?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve sad veze ima Covic? Pricamo o Vujosevicu, Covic nije tema. 3 francuza nisu cela evropa, samo sam ukazao da preterujes, cak i da uracunamo Bertansa opet je to jedan letonac i francuzi. Pri tome letonca je otkrila Olimpija. NIje to ni bitno toliko, ali si preterao sa celom evropom.

 

Ух, ал скачете к'о попарени кад вам се Човић помене.

Навео сам га чисто због упоређивања. ДВ је довео 4 странца који ће се за годину две фино продати, постаће формирани играчи итд.

Ваш газда ће узети 3 играча за милион евра и неће направити ништа. О томе говорим...зато сам направио поређење са Небојшом. То што ДВ ради је храброст коју обично не препознају они који навијају за Звезду, а препознаје Европа.

 

 

Ок, не долазе играчи из целе Европе, већ долазе из целог света. Сви због Вујошевића.

Какав си ти човек...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

То што ДВ ради је храброст коју обично не препознају они који навијају за Звезду, а препознаје Европа.

 

Koja covece Evropa?Ona koja ga ne zeli kao trenera,i tri klinca koja su dosla?Ajde nemoj zajebavati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Nije ni Vujosevic uvek imao mlad tim. Koliko godina je u proseku imao tim koji je otisao na f4?

 

А колико је тим коштао у односу на остале екипе са ф4?

Јеси ли чуо за Марића пре Партизана?

Да ли си очекивао да ће Мекејлеб бити први плеј Европе те сезоне тј. део идеалне петорке, како год?

Весели од доласка до одласка, напредак?

Од Славкана да направи нешто?

Робертс код вас и Робертс код нас?

Још да се напише да смо покрали Хемофарм у финалу и све како треба.

 

Koja covece Evropa?Ona koja ga ne zeli kao trenera,i tri klinca koja su dosla?Ajde nemoj zajebavati.

 

Први тренер Европе изабран од стране ЕЛ за годину када смо били на ф4.

Паметном доста.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...