Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

Прве сезоне развалио и извукао максимум, друге готово све промашио.

Мислим на појачања, вођење екипе, рад са клинцима, напредак играча итд.

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

иди пекмене, ко те јебе, може гробље и без тебе.

 

никада га нисам готивио. одвратна појава у сваком смилу.

 

куцнуо је час да мића берић и родни чубрило преузму руковођење клубом и унајме хакерe да завршe посао са текућим рачуном кошаркашке снс секције из стјепана супанца 15а. бит ће пара ко салате.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde Čubrilo, tu i robijaš Vidačić:

 

Ekipu su činili: Vladimir Đokić i Vlado Ilievski (plejmejkeri), Miroslav Radošević i Veselin Petrović (bekovi), Aleksandar Čubrilo i Dragan Marković (krila), Nenad Čanak, Vladimir Vidačić i Nemanja Jelesijević (krilni centri), te Ratko Varda i Boris Raičević (centri). U kombinaciji za prvi tim su još bili Vule Avdalović, Milan Bjegović i Bojko Mladenov.

Sezonu je kao trener počeo deka Lale Lučić, ali je posle loših rezultata u pripremnom periodu odlučio da se povuče. Odlučeno je da tim preuzme Naser Trajković, koji je u međuvremenu promenio ime u Nenad.

Već u prvom delu sezone iz kluba je, zbog nediscipline, odstranjen Nemanja Jelesijević. Nešto kasnije izbačen je i Vladimir Vidačić zbog ljubavi prema kokainu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ono nije tim koji je igrao f4 protiv Kindera

kamo vam Drobnjak, Tomasevic, Haris i ostali

odlican tim mora se priznati, secam se utakmica sa Olijem pa CSKA, vazda sam onog Dimitrija Domanija gotivio

Muta prodana vulva dala ostavku, Kime Bogojevic poveo na f4

a u domacem sampionatu ovogodisnji dzelat vas zaustavio ponovo u polufinalu

koliko je dobar basket bio sve mu jebem

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravue Darkic, ja sam odleteo dve godine unazad, madae dosta igraca bilo na tom F4 iz ekipe kou e Naser preuzeo...toe vec vreme dominacie Buducnosti, kacu nas lagano odradzivali...nesto slicno se ponavlja i sad

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidačić pre desetak godina igrao u KK Sveti Đorđe Žitište

časno okončao karijeru

 

Pre toga odrađivao prodavnice tehničke robe, bavile se time pravoverne Večernje novosti.

Edited by Koroviev

Share this post


Link to post
Share on other sites

narocito ovaj deo

 

На утакмици против Спартака из Санкт Петербурга нанизао је чак 11 украдених лопти уз 23 поена, за победу Звезде у Русији од 101:85.[1] Био је то феноменалан учинак, обзиром да је и НБА рекорд на једној утакмици исто 11 украдених лопти, а мечеви у најјачој лиги на свету трају осам минута дуже од оних у остатку света, па Болићев учинак добија на још већем значају.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

skroz je bila gotivna ta Zvezdina generacija sa Zlatkom...bez premca je tu bio reprezentativni zlatni joker Milenko Topic, cenim da su ga i grobari gotivili, igracina i ljudina u svakom smislu, najgori izbacaj ikad stolar Topalovic, Vojkan Bencic jebeni, najgori igrac ikad Dejan Miskovic i jos jedan veliki car Popovic, za 3 poena i pogodio je Oliver Popovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Es Milenko bio gotivac, pogotovo u reprezentacii...on i Topalovic, uboiti tandem BFC-a pod kosem, Muta to naspanovao kao svicarski sat...secam se da sam kao klinac bio na nekoi svadbi u selu, sreca te su pravili mladoi koa se udavala u drugu zabit, pa nie traialo dugo...dolazim kuci nesto pre 23, zavrsava se druga utakmica u Pioniru, BFC na 0-2 u serii...secam se koie to sok bio, umalo nisam zaplakao

 

Posle sve doslo na svoe mesto :)

 

Menie kul bio tai izbacai Topalovica, sta znam...nema toga vise danas da se vidi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

stara je Muta vulva, ona prava mutava, u dupe da ga ljubite, on je i prodao to sa Beocinom, sreca pa ih mi ocerupasmo posle.

Popovic za tri poena i pogodio je Oliver Popovic, to je taj derbi koji je resio za 3, 85:84 za nas, naravno Rakocevic se svojksi trudio da usere akciju ali Pop nije dao

Gilic je pre toga igrao za nas, posle bio u Partizanu kao i dzudista Jovo

kakve su to ekipe bile...Beobanka sa Cimbaljevicem, Stragijem,Silobadom, Glinticem, Prekovicem, Lukom Pavicevicem, pa Iva Borovica sa Mikanom, Sladjanom Stojkovicem, Sretenovicem, Pokrajcem, Lisicom

i cuveni par Zuca Mitic i Nisavic u Zdravlju

haahahah kakva liga sunce ti jbm

Share this post


Link to post
Share on other sites

eee Andjuse sta je taj timova promenio

spartak, zvezda, borac, poljaci, kiprani, holandjani, atlas, grcka i na kraju zavrsio u iranu

 

 

haahah Majore secam se i ja, kup Rajmonda Saporte, dobra utakmica

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...