Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

чекамо да истекне формални притвор, па да упрегнемо даркана у процес коначног ослобађања исцеђеног анђуса.

 

 

карнишовас главни у тиму из колорада? срета да прокоментарише овај својеврстан парадокс...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto mene, nije mi advokatura profesija

neka trune u zatvoru, popisam se na zemlju u kojoj jedan Andjus moze da ucenjuje bilo koga i eeeej da letuje za 30k eura, pa majku mu jebem

propali smo, nista novo, jedini je problem sto jos imamo prostora za napredak, tj dalje propadanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

да будеш у првим редовима, наоружан до зуба пајсерима и калаузима. ако буде требало, црна легија ће ти дати логистичку подршку.

 

лепо је казао у оном клипу; износ на име дуга, а и летовање је планирао од 1. јула до 1. септембра. звезда ионако испада у сезони купања.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

planirao i to sa 30k eura, jebo mu pas mater

Slina rece da mu ne pridajemo znacaj medijske Zvezde vec obicnog i sitnog reketasa

 

vidim cuti se povodom Mutine inauguracije, ne znam jeste li mogli gore resenje da izaberete, on se i u Radnickom zajebavao

vazda sedeo i pio u Da Vinciju, cenim da ce jedino Tosa cuveni kladionicar da ima kakve koriste od mutave vulve

 

sto se tice nasih, bice para kad se brat vrati u klub

nazalost iste je jedini on i obezbedjivao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je Muta ranije hvalio Dinkića na sva usta, kao ulaže u sport, jebem ga u usta ona mutava, možda i sad pomogne

 

pošto je sad zadužen za saradnju sa emiratima ili da iskomponuje neku pesmu za brbljivog Mutu

 

Kao i onaj odvratni Djordje David, Dinkićev školski koji je kao navijao za radnički, ne znam da li sad navija

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jeste, zavrsio gimnaziju pa posle bio cinovnik u opstinskoj upravi

 

cestitam vam mutavu vulvu, dakle 8 uzastopnih poraza pa Kime...Kinder se vratio u Palakanestro, dakle, sve se slaze, f4 sledece sezone :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

прочитао сам тај интервју у журналу. мута је, оно, проста душа, изван политике, како му комшилук каже - он тако. тренери немају времена да прате дневно-политичка збивања. реално.

 

осим кад оду у пензију, као нпр. дуда.

 

гуровић је ђубре, мајке му га спалим.

Edited by vudun
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...