Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

ко је бре киме, фта тртља тај тоша? да ме није фменио не фамо да би отифли на фајнал фор него би узео евролигу у руској думи, кака барцелона каки африкаци, докле ће да фере?

Share this post


Link to post
Share on other sites

овог фелдајна што сте довели, овааај одмах да вам кажем да је пробушени куртон од играча. уверићете се и сами. осим лазића и малог јанковића, ту нема крштеног играча.

 

биће звезда обична топовска храна у евролиги.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako ste svi govorili i za Lazica pa ga sad svi dizu u nebesa

trcis pred rudu maricu, polakooo

 

Ko ga diže u nebesa neki tamo darkonetu? Kalibar Božića.

 

пази шта велим, даркане. с овим тимом се губи од сваког 20 разлике у никад слабијој евролиги.

 

Bitno je da se ostali pojačaju, ali verovatno će ovo biti epohalno najslabiji Evroliga u istoriji.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

поново презентујеш своје кошаркашко незнање. бог кошарке може бити само желимир и његов стручни суд је последњи.

 

Bitno je da se ostali pojačaju, ali verovatno će ovo biti epohalno najslabiji Evroliga u istoriji.

 

извесно најслабија у савременој епохи. сведена на ниво винстон јуба лиге + сијасет црнаца отпалих са списка кандидата за нба.

Edited by vudun
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

поново презентујеш своје кошаркашко незнање. бог кошарке може бити само желимир и његов стручни суд је последњи.

 

 

:facepalm:

 

oduvek se znalo ko je Duda a ko Dudi lize muda

Robija da je sta valjo naucio bi grcki :evotigana:

Edited by darkonet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da takvih igrača u Evropi više nema kad se penzionisao Božić, a i evropska košarka je nikad slabija. Pa samo trenere u EL pogledaj, nekad su tu bili Vujošević, Ivković, Pešić, Mesina...sada imamo neke Alimpijeviće, Radonjiće, Perasoviće... sve moj do mojega.

 

 

извесно најслабија у савременој епохи. сведена на ниво винстон јуба лиге + сијасет црнаца отпалих са списка кандидата за нба.

 

Tako je, Darko Ruso > Jorgos Bracokas

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...