Jump to content

Košarka


Baal

Recommended Posts

ona banana Porzingisa se cula do Beograda

Bircevic faul za 3+1 i covek trecu licnu pravi na bacanjima a mi u bonusu

treci je Vasa Micic

cenim da ce u grupi odigrati nesto, kad se bude odlucivalo ne verujem da ce izlaziti na teren koliko su beskorisni

 

Bogi doktor, majstor

Bobi i Kuz solidni, Macvan dosta dobar i Lucic

Jovic se probudio u drugom, odlican

Lazic iznudio tehnicki, dostaaa

Gudura x faktor danas

 

medalja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo bih voleo da pozdravim sve ljude ikad koji su osporavali Macvana (iako je meni suludo da i dalje ima takvih) i biranje njega za traku, covek ima kosarku u malom prstu...

Bogdan je institucija naravno.. zao mi Luce, mislim da su mu svirali par nepostojecih

 

Boban se igra, ona rampa je nemerodavna, ogromno je pojacanje svakako

trio Stimac - Birca - Micic ne bih komentarisao..

 

@vudu tesko Perasu da bude bolji od Micica :D

Jovic sasvim korektan danas, nikad losu rec za njega nisam rekao, steta sto mu je slab sut i sto ga jebu povrede, decko je izuzetan kosarkas

 

iako mi je uvek medju prvim asocijacijama na Jovica onaj klip od pre 3 godine kad su pitali reprezentativce sta su radili kad je bilo SP 2002., a Jovic najopustenije "da da bila ludnica, ja i ortaci ORGIJALI po gradu"

Jovic je '90. ako neko ne zna :haha:

Edited by obsessed by cruelty
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Срета да активира коњску главу.

Major je onomad rekao da bi preklao Bircevica zubima.

Iskusni lisac.

Trio fantastico je definitivno Vasa-Stime-Birca. Stimcu se zahvaliti, ostalu dvojicu poslati kuci bez zahvalnice. Jovic je taj koji moze doneti zlato. Nikad protiv Macvana, konjska glava sada krasi samo vitrine u mojoj sobi. Macvan je brt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slušao sam prvu četvrtinu na radiju, a verujte mi pre toga je išla neka emisija o prezimenima,možda nije išla na istoj frekvenciji kao i utakmica, elem , neki Jevrej je pričao, i ako sam dobro shvatio isusoubicu, Bogdanovići su u stvari Mađari verovali ili ne.

 

Bogdan odličan, Bobi takođe ali dapače je potez utakmice banana Bertransa nad Marjanovićem, banana veka što se mene tiče. I Jović je, kad je bilo najpotrebnije bio dobar. Bitna je hemija (ne ona rusko-srpska koju koriste Šarapova, Đoković i Ivana Španović) već ona koja se tiče atmosfere.

 

Biće medalja ali bolje da se ne penju na podijum ako ne misle pevati Vučiću pederu.

Edited by Hail Metal
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam što se Bogdanoviću ovoliko praštaju greške, koje se nikome ne bi praštale, te se uvek očekuje od njega?

Njegova logika je: "Bolje dati jednu trojku iz 5 pokušaja, nego 3 dvojke".

Previše ga forsiraju, a previše i on sebe forsira, i očekuje od sebe. Jasno se videlo u nekoliko napada da nema blagu ideju šta da uradi. Slobodna bacanja. Jbg, kad dozvoliš da te centar u timu šije u slobodnim bacanjima.

 

Nadam se da će se ustaliti malo sad u NBA.

I zbog njega, i zbog svih ostalih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

вероватно му се прашта зато што једини у репрезентацији уме да шутира из даљине.

 

нема теодосића, нема ни резултата. игра се смртно ружна кошарка са јовићем на јединици, који је по својој природи бекап плеј.

 

то је што је, лијечници клиперса су тако хтели.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...