Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

A i realno, 7ft11" je preko 240 cm. Nije bilo takvog igrača u NBA nikad.

 

Mislim da je Djordje Muresan bio najvisi sa 230 cm. A skoro sam gledao nekog senegalca koji igra na koledzu, lik ima 17 godina, visok je oko 230 i plus ce verovatno jos da raste. Ima da prejebe sve ako ikada dospe do NBA lige :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pamtim ovo tamburanje krisa čajldsa, čak mi je u to vreme brajant bio simpatičan. sedmi razred oša, celodnevni basket s mangupima, samo zdrava hrana, pratio reprizu kod dede na selu. divni dani...

 

solidno su se nekada šibali. na 2 : 30 mora da je morisonov biološki ćalac, ipak, ne pada iver daleko od klade - vele mudre glave.

 

http://www.youtube.com/watch?v=180Nf0cE_dI&feature=related

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, jedan komentar na Lavovu povredu na NBA.com: :mhihi:

 

Love wanted the organization to get him help to get to the playoffs. They went and did thier job and he lets them down. Sad to see this roster will NEVER GEL TOGETHER. Roy’s knees might not hold up. Kirilenko has maybe another year left. Adelman plays D-Will for 2 minutes a game… Cunnigham, Ridnour, Barea, Amundson, SCARY…….. Sorry PEK , its all on you..

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurt rembis, vidi na shta je lichio. do jaja snimak, btw.

 

inache, svidja mi se ova white power minesota skroz.

 

tata na morisona, glavu dajem.

juta, finiks i minesota su vazda slovile za ekipe koje u prvi plan guraju belce... i dalas, od kada ih je preuzeo kjuban. ove sezone - zna se - samo četinarski vukovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...