Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

Reptorsi nastavljaju dominaciju. Rudi opet rešio utakmicu, 17 poena u trećoj četvrtini :pivopije: Ko zna, možda bi i mogli da se dokopaju plejofa. 4,5 utakmica iza Milvokija, koji nema baš lagan raspored, uglavnom sa jačim protivnicima, dolazi im uskoro i mala turneja po zapadnoj konferenciji, a najbolje je što su u očajnoj formi, izgubili su 8 komada od prethodnih 10.

 

gej nastavlja da odusevljava, rame uz rame sa karamelom, jako podcenjen igrac.

baksi da su doveli smita bez problema bi upali u plejof. ne znam sta ce im redik pored elisa akrobate, njima fali jedan dominantan igrac u reketu a ne spoljni igraci. ne treba zaboraviti i filadelfiju, bice tu gusta borba za osmu poziciju na istoku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како је лепо гледати Ђинобилија и Данкана, а тако се мало прича о њима. Можда нисам у праву, али чини ми се да их ни ви овде не помињете онолико колико заслужују.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Како је лепо гледати Ђинобилија и Данкана, а тако се мало прича о њима. Можда нисам у праву, али чини ми се да их ни ви овде не помињете онолико колико заслужују.

 

to je isto kao da sad uzmemo sa bezmalo 30 godina u guzicu da diskutujemo kako je reign in blood strasan album.generalno mislim da nemaju klupu za prsten,ali ne bi bilo prvi put da svojom magijom naprave karambol u plejofu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Užasno potcenjen igrač

 

Trenutno, mislim da se malo sta moze ocekivati od njega, nekih 10-15 minuta po utakmici da odradjuje posao i da u plejofu pomogne mladim neiskusnim igracima. Al ne znam koliko ce to imati efekta na Vestbruku :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sećam se da smo još u osmom razredu po terenima vodili polemiku dankan vs garnet.

traju ljudi...

vukao sam ka dankanovoj strani, ispostavilo se da nije izneverio. najbolji pf u protekloj deceniji.

Po meni dileme nema , Dankan je neuporedivo bolji i inteligentniji igrač .

 

Elem juče gledah neki snimak Juta-Portland iz 90-tih , Glen Robinson , zaboravio sam na tog čoveka totalno , Sabonis i ekipa , igra se odbrana , sude se koraci , to je bila košarka .

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno dok sam ja gledao ,15 minuta, nije se baš nadavao koševa , Stokton je imao par izuzetnih pirueta , Sabonis pogadjao neke trojke ... nisam sačekao kraj , dovoljno mi beše da se podsetim starih legendi , ali ne sumnjam da je Meloun dao svojih 20-30 poena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ludak monta ftw

 

http://www.youtube.com/watch?v=PmGqVxYbITU

 

osakaceni klivlend bez irvinga zgazio reptorse. mogu samo da mastaju o plejofu sa ovako neozbiljnom igrom. cim sam video da ih sam jebe jedan luk volton, znao sam koliko je sati.

Edited by Geralt of Rivia

Share this post


Link to post
Share on other sites

MAlo kasnim ali da prokomentarišem :

 

http://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2013&mm=02&dd=27&nav_id=690424

 

"Ozbiljno, nisam ga ni osetio. Video sam momka svetle kože, ne znam je li bio Klej Tompson ili Stef Kari, znam samo da je pored mene bio momak svetle kože", rekao je Hibert o Kariju koga je bacio na parket.

 

A kad bledoliki kažu za nekog da je crne kože to bi bilo uvreda na rasnoj osnovi , kad Suarez tepa onoj šiptarčini Evri da je negro to je rasistička uvreda , a ovo nije . Tamo neki crnci su se previše okuražili vredjaju na sve strane a njih niko ne sme ni da pogleda , zaštićeni su kao beli medvedi , a u stvari su daleko od bele boje .

 

obama---banana_o_1061945.jpg

  • Upvote 3
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

a u stvari su daleko od bele boje .

 

kakav zivotni neuspeh, jebote.

 

a ovo shto je hibert rekao kariju i tompsonu je verovatno prozivka da nisu dovoljno crni jer su obojici ochevi (bivshi nba igrachi) crnci. a i ne znam kako je uvreda shto je rekao da su svetlije koze, nije rekao da su nacisti ili kkk-ovci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav zivotni neuspeh, jebote.

 

a ovo shto je hibert rekao kariju i tompsonu je verovatno prozivka da nisu dovoljno crni jer su obojici ochevi (bivshi nba igrachi) crnci. a i ne znam kako je uvreda shto je rekao da su svetlije koze, nije rekao da su nacisti ili kkk-ovci.

 

ovo samo bolidi nisu skontali kao zajebanciju , nemam ja nikakav problem što je on njih nazvao belcima , i mislim da to nije uvredljivo , ali sa druge strane kad se nekom tamo crncu kaže da je nigga ili negro to je uvreda . ajd sad mi reci šta je objektivna razlika , nema je , samo što se neki tamo crnci sramote što su crni i kad im neko to kaže , a belci se ne sramote i zato im i ne smeta kad neko , bez ikakvog razloga , napomene da su oni svetle kože.

 

Какви би тек коментари следили да су бацали Србе под лед, као Мађари, не смем ни да замислим.

 

Svako normalan će osuditi takav fašistički čin , ako mene pitaš Madjari su dobili šta su zaslužili od partizana .

Madjari fašisti=grobari ubice Tatona , zločin je isti , svirepo ubistvo bez obzira koja je nacija u pitanju , samo novopečeni pravniče ti to ne tumačiš tako

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

ovo samo bolidi nisu skontali kao zajebanciju , nemam ja nikakav problem što je on njih nazvao belcima , i mislim da to nije uvredljivo , ali sa druge strane kad se nekom tamo crncu kaže da je nigga ili negro to je uvreda . ajd sad mi reci šta je objektivna razlika , nema je , samo što se neki tamo crnci sramote što su crni i kad im neko to kaže , a belci se ne sramote i zato im i ne smeta kad neko , bez ikakvog razloga , napomene da su oni svetle kože.

 

ne vredjaju se kada im kazu da su crni vec da su nigger-i. razlika je u tome shto je nigger pogrdan izraz korishcen za robove. kao kad bi npr. nekog nasheg igracha u turskoj ligi turci nazivali slugom, naravno da bi se osecao uvredjenim.

 

i samo mi reci shta je tvoje omalovazavanje drugih rasa nego fashizam?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...