Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

ne vredjaju se kada im kazu da su crni vec da su nigger-i. razlika je u tome shto je nigger pogrdan izraz korishcen za robove. kao kad bi npr. nekog nasheg igracha u turskoj ligi turci nazivali slugom, naravno da bi se osecao uvredjenim.

A kad reperi sami sebi pevaju nigga ovo nigga ono to je ok, isto kao i cigani samo sebe tako zovu a kad im neko drugi to kaže odmah kmeee , mi smo Romi .

U Urugvaju kad kažeš negro nije uvreda , kad to kažeš Evri , odmah kmeeee

Nacrta se karikatura o Muhamedu , odmah muslimani kmeeeee

Nacrta je strip "Tit Tin u Kongu" , odmah neki tamo crnci kmee

Navijači Intera donesu balone u obliku banane , odmah kmeee

Ako se teži da svi imaju ista prava , što i treba , onda svi treba da prihvate provokaciju na isti način , a ne da se pojedinci ponašaju kao primadone , pa šta se sve skandira na našim utakmicama Mačvanu,Tomaševiću,Guroviću pa se ne bune oko toga .

 

 

i samo mi reci shta je tvoje omalovazavanje drugih rasa nego fashizam?

To je zajebancija majstore .

Ali stoji da neki tamo crnci previše kmeče , a u većini razloga nema za to osnova .

 

*većini slučajeva

Share this post


Link to post
Share on other sites

crnci se medju sobom zovu tako jer su navikli na taj "nadimak" od strane belih robovlasnika, a danas im zbog toga i smeta kada ih belci tako zovu. za koju deceniju ce verovatno i to biti normalno, sada je josh uvek tabu.

kapiram ja da ti njih ne mrzish i da se uglavnom zajebavash, ali ne bi tako govorio da donekle ne mislish tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako sami sebe tako zovu onda ne vidim razlog da se bune oko toga , elem ja nemam protiv njih ali mi smeta takav stav da su zaista ugroženi .

Isti slučaj kao sa nacionalnim manjinama u Srbiji kad se bune , a nema zemlje gde imaju veća prava , samo što je kod nekih tamo crnaca i roma to na planetarnom nivou .

Mada za Rome zaista i imam odredjeno mišljenje koje ozbiljno sigurno neću iznositi .

Omiljeni sportista mi je Džordan , a izreka Smrt fašizmu živeo Partizan , toliko o tome , sad zvučim kao da se pravdam ali očigledno da nisu svi načisto da je ovo yumetal a ne republički parlament .

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Доктор држи лекције и шамара саговорнике.

 

Куруз је wigger, достојан наследник Латинке Перовић и правник по мери Срђе Поповића.

Сваким даном ме све више изненађује.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obozavam takve sutere. Sut u trku, iz bloka, preko ruke, bez naskoka, sa naskokom, bez skoka...baca iz svih pozicija. Jedina mana je sto siledzijska kosarka tog tipa nije lepa za gledanje, predjes centar i pljas u petoj sekundi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sta je bilo sa svedom? al opet, meni on deluje stalno nekako depresivno i odsutno. sto kaze srdjan sa sk - sa ovom bradom i kosom vise izgleda kao neki pesnik nego kao kosarkas.

 

Sutirao je 1-8, verovatno je zbog toga bio skenjan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet ja sam istorijom . Gledao neko juce na Sport klubu Cikago-Detroit , finale Istoka iz 1989 ? Kako je smesan bio Rodman , legende Dumars ,Ajzea Tomas , Jordan , Pipen se povredio u 1/4 pa nije igrao sve palo na Jordana kojeg su uvek dvojica cuvala , ocajno je sutirao bacanja , naravno izgubio Cikago , krvnicke odbrane , onaj Pexon je bas izraziti suter bio . Fil Dzekson pomocni trener . naspram danasnjim steroidasa (Djokovicev patent) ovi su izgledali kao cackalice .

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja zaboravio da je to sinoc bilo. vidim sad da ima u utorak repriza pa cu uhvatiti tad.

 

shta bi sa minesotom sinoc? zelabal i stimzma u startnoj postavi, pekovic i kirilenko nisu ni igrali.

kari nastavlja snajpersku seriju, 30 poena filadelfiji, ali su opet izgubili. li opet dabl-dabl.

lauri 10-10-10 tripl-dabl u porazu milvokija. 7 dvocifrenih igracha toronta. nastavljaju sa cirkus kosharkom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Timbervukovi su totalno hendikepirani, ne mogu igrati sa ovako ocajnom klupom. Kakav bre Zelabal, pa taj vise nije ni za Cedevitu.

Ma Toronto treba lepo da zajebe narednu sezonu, da igraju sto losije k'o Klivlend kad je jurio Lebrona pa da pokupe nekog obecavajceg igraca na draftu. Trejdovati Geja, Barnjanija koga god za visoko rangirane pikove, i ako ih sreca posluzi draftuju Endrju Viginsa najveceg kanadskog talenta ikada, pa da grade tim oko njega. Vec ga porede sa Pipenom i Lebronom a decko tek treba da napuni 18 godina. Najjace je sto je lik jos rodjen u Torontu, znaci ne moze idealnije.

Ali ne, oni su sad nasli da dovode Geja i kao pojacavaju tim, umesto da jure talente i sklope novi normalniji tim. Ovako ce uvek biti prosecna ekipa, jurice to prokleto osmo mesto i sjebavati sezonu za sezonom.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...