Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

nemoj biti lud, ne treba ti trud, možeš da me imaš ja sam stvorena za blud?

 

kako je iskakao spot na tv-u odma' se radila serija sklekova, onda basket po ceo vreli dan. to je tako moralo. divni dani puberteta, nije bilo interneta.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Bobcats are reportedly "very close" to signing NBA Legend and Bobcats owner Michael Jordan to a 10-Day-Contact "just to beat Miami's win-streak" tomorrow! Reporters say MJ could join the team if signed, tomorrow and was practicing with them tonight! Charlotte released pictures of MJ in preparation too!

7644_412054378891548_136581195_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio i Rubio 2x fauliran u poslednjem napadu protiv fejkersa, drugi put pri sutu za 3, pa nikom nista.

 

A sto se tice Lebrona, on je toliko jak i brz da, sa trenutnim NBA pravilima, jedino faulovima i mozes da ga zaustavis, a i on sam se cesto zalece u ljude pa mu se retko sviraju faulovi u napadu, tako da ne treba da se zali.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto se tice Lebrona, on je toliko jak i brz da, sa trenutnim NBA pravilima, jedino faulovima i mozes da ga zaustavis, a i on sam se cesto zalece u ljude pa mu se retko sviraju faulovi u napadu, tako da ne treba da se zali.

 

ovo.

on je bre u 90% slucajeva zasticen kod sudija kao beli medved. nema on tu sta da se buni, isto vazi za hauarda i ostale grmaljcine superzvezde. smesni su mi fanovi majamija koji su tako pobesneli zbog onih faulova, ispada tolika nepravda kao da su ga pesnicama udarali i jebali mu majku na sred terena.

 

pobeda zasluzena, osakacenim bulsima svaka cast za borbenost. bedak sto nema rouza, da se nije povredio sada bi se borili za prvu poziciju.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...