Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

Mene fascinira nesposobnost NBA komentatora da izgovore Vučevićevo prezime - pogode č i onda ladno ć izgovore kao k. Pa majku mu, Vučevik, čuli su sigurno od njega i slova su stvarno slična pa izgovori makar i to drugo kao č, konju :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

stolet:

 

tebi je lakse,jer u najgorem slucaju ce da kazu s umjesto sh,a mislim da bi lagano ukapirali kako kad bi im napisao Neboysha i objasnio na primjeru "boy".zato "j" u mom imenu ne mogu da skontaju kako god im napisao i objasnio

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uradim ja to i sve OK, ali jednostavno ne mogu da zapamte, hajde da sam neki Petar ili Marko, ali im je moje ime potpuno strano tako da ga niko ne pamti; cimer iz Zambije reče da će me zvati Neb pa eto koristim to kao nadimak koji će ljudi da zapamte.

 

Vezano za to, Kinezi uglavnom smišljaju neka imena za sebe kada dođu u Evropu, kakvih tu kriminalnih imena ima. Jedan cimer mi je Andy iz Pekinga naravno, koga često posećuje njegov ortak Bob, a danas sam upoznao lika koji se 'zove' Big C :haha:

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам убеђен да Амере само боли курац да науче те ствари. 'Ајде да им је то нешто потпуно непознато али мајку му 20 година говорити Влади уместо Владе, то је чист бол у курцу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прича се да је у Кавалирсима хаос, да је Кајри заратио са Вејтерсом и Томсоном и да је Вејтерс на трејд листи. Помињало се да ће доћи у Чикаго можда, само немам појма кога би могао Чикаго да пошаље у Кливленд.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...