Jump to content

NBA


Baal

Recommended Posts

Toronto osvaja. Zgazili su DC kad je najpotrebnije i pokazli da konačno zanju da igraju u PO-u. Još imaju sreće ove sezone da Bostn igra skoro sa drugim timom. Al i klinja genijalci

 

Priča se bi LBJ i Kavai mogli u Filadelfiju. Jadan Durent :haha:

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vlade doveo Pedju kao asistenta, da rade na daljem upropašćavanju kings-a :haha: , prod'o je DeMarcusa

 

doveo bogdanovica kao neko pojačanje, pritom mislim i pretplatio, tu je divac uz'o svoje

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vlade doveo Pedju kao asistenta, da rade na daljem upropašćavanju kings-a :haha: , prod'o je DeMarcusa

 

doveo bogdanovica kao neko pojačanje, pritom mislim i pretplatio, tu je divac uz'o svoje

 

Јебе се власницима за резултате све док послују у плусу. Ако не послују, иде отказ или се мења локација у најгорем случају.

Прво бизнис, па резултат.

 

Богдановић имао пристојну сезону.

Очекивао сам да ће бити слабији.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Могу вам рећи да сам одгледао гомилу утакмица овогодишњег разигравања, те сам извукао закључак да је нешто квалитетнији него претходних сезона. Руку на срце, претходних сезона нисам ухватио толики број серија.

Онакав кукавичлук Торонта, иначе најбољег тима регуларног дела сезоне, ретко се виђа на бојном пољу. Да они целу четвртину не могу да уваљају кош нашврљаном Кливленду, то је заиста срамота.

Па да још изгубе утакмицу у продужетку, иако су од првог минута водили, молим вас, дупла срамота.

Шта тек рећи за криминалну одбрану Бојана Богдановића над Леброном, као и крајње мизерне проценте шута онда када се серија Индијане ломила? Верујем да је увелико у поступку одузимања хрватског држављанства, знате, извор свих данашњих недаћа лежи у томе што се, једноставно, не сносе консеквенце.

Неискусни Бостон је, са друге стране, демонстрирао на најбољи могући начин како се игра лепршава тимска кошарка, а све под диригентском палицом полетног тренера Стивенса и најинтелигентнијег центра данашњице Ала Хорфорда. По мом (не)скромном суду, врхунац овог плејофа јесте начин на који је анонимус попут Розијера понизио извиканог Ерика Бледсоа и практично га послао у превремену кошаркашку пензију.

Напоменуо бих да је у питању била седма одлучујућа утакмица, молим Вас. Нека то остане забележено у аналима најлепше игре под обручима.

Познато вам је да волим црне кучиће, али претпостављам да нисте знали да нигде очима не могу видети црнце осим, погађате, на знојавим паркетима широм упоредника, меридијана итд.

Титула се враћа у прапостојбину Келта - у хладни Бостон. Свака друга солуција биће тумачена као одраз корумпираности северноамеричке кошаркашке федерације којом годинама уназад руководи ИТ лоби из Силицијумске долине.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo sročeno, ali mislim da Boston nema šanse ovako osakaćen. Posebno nakon onoga što smo videli noćas od GSW-a, pa i preksinoć od LBJ-a

 

Inače, moje mišljenje je da je razlog nešto kvalitetnijeg, ne samo PO-a, već i regularne sezone, ljubav igrača prema košarci i što je još bitnije, mržnja prema protivniku. Sticajem čudnih okolnosti, dok je liga tonula u dosadu, što trejdovima, što draftom, došlo se do situacije da se često igra na krv i nož. Jedino što fali jeste nešto veća agresivnost trenera. Nažalost, tamo igrači imaju neka svoja prava, pa je zabranjeno trenerima da ih postroje i dele šamare po zasluzi ili repliciraju scene iz kvltnih filmova, kao što je npr. davitelj protiv davitelja. To je jedna od stvari koja je u Evropi na višem nivou. Takođe, ni suđenje nije baš kako treba. Srećom, uglavnom se (ne)pravda deli ravnomerno na obe ekipe, ali mi se čini da u EL sudije bolje obavljaju svoj posao

 

Biće zanimljivo u narednih mesec dana. Pre svega zbog odluke LBJ-a i Kavaia da (ne) nastave karijeru u svojom klubovima. A i sa drafta će biti nešto da se pokupi. Nadam se samo da će Boston sledeću sezonu odigrati u punom sastavu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...